Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
201 213
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar polm84
-2 / 8

Nie raz bylem tutaj przy jednym komentarzu zaplusowany, bo krytykowalem kosciol, a przy innych zminusowany baardzo mocno, bo jak byly jakies bezpodstawne ataki na KK to je kwestionowalem albo prosilem o zrodlo informacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
-1 / 15

Niestety to Kościół Katolicki wykreował tych zboczeńców. Więc to Kościół Katolicki jest winien patologii szerzenia się, ukrywania pedofilów.

Rozdzielanie duchownych pedofili od kościoła to błąd bo to jest tożsamo równe.

Przykład:
Ośrodek sióstr boromeuszek w Zabrzu wychował prawdziwe bestie bo wychowywał je w "duchu zdemoralizowania" dzieki temu "wychodowały" kolejnych oprawców. Wychowywały je w duchu Kościoła Katolickiego bo same były przecież zakonnicami. To wina nie tych "bezradnych" zakonnic które nie mając własnych dzieci nie umiały ich wychowywać a tym samym z bogiem na ustach je "edukowały" tylko wina Kościoła że do takiej sytuacji doprowadził.

Jak można oddać dzieci z rodzin problematycznych kilku zakonnicom - jak nawet wytrawni zawodowo psychologowie mają z takimi dziećmi problemy.

Ważne by wychowywały się w "katolickiej przestrzeni" - po trupach...... Tak za to winny jest Kościoł, jego Biskupi i cała ta otoczka w postaci węza roznoszącego jabłka i rozmawiającego z ludźmi.Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JaroTaro
-4 / 12

Największy procent pedofilii jest w środowisku LGBT,aż 75%,w Holandii teczowi domagają się prawnej legalizacji pedofilii.Jeszcze chwila i Holandia pewnie uzna za legalne te pedofilskie dewiacje.Holandia to taki lewacki najbardziej wyzwolony kraj w Europie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
+2 / 10

@JaroTaro Co za stek bzdur!!!

"Najwięcej wody jest w wodzie" - jeśli Facet (Ksiądz Pedofil) gwałci chłopca JEST HOMO-PEDOFILEM. Jeśli Gwałci dziewczynki to jest HERERO-PEDOFILEM.

ZAWSZE PEDOFILEM - Zło jest złem i trzeba je tępić.

Co innego że w Polsce księża pedofile są chronieni przez pisowskich polityków których władza pochodzi od Kościoła..... zostali wskazani przez Biskupów na ambonie jako ci "mili oczom Boga".

cytując Ciebie:
"Można powiedzieć że Polska PEWNIE uzna za legalne pedofilskie dewiacje księży pedofili z dziećmi gdyż jest już teraz na to przyzwolenie. To taki najbardziej katolicko-pedofilski kraj w Europie!".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KatzenKratzen
-2 / 2

@sceptykiem_sie_urodzic
Nic dodać nic ująć. Doskonałe podsumowanie posta JaroTaro który można również skwitować krótkim " a wy murzynów męczycie"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
0 / 4

Nie mam pewności, ale podejrzewam że wszyscy biskupi brali udział w ochronie pedofilów, a i znaczny udział szeregowych księży, musiał w tym być. Dlatego KK nigdy nie ujawni swoich dokumentów dotyczących tej kwestii - wielu katolików przeżyło by szok.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
-2 / 4

Cóż, oni wydawali polecenia, drudzy wykonywali, trzeci się na to zgadzali. Nie ma niewinnych w KK.
A przyjęta przez nich taktyka jest oczywista, zapaliło im się pod "podwoziem", więc szukają "wroga", na którego można przekierować uwagę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-2 / 4

@SkrajnieCentrowy Jasne. Sami winni - od najbardziej zapadłego proboszcza czy klechy w Zaściankowie Górnym.....:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
-2 / 2

@Fragglesik Do takich małych wiosek również są przenoszeni księża. Ktoś podjął decyzje o przeniesieniu, ktoś inny z takim później współpracował.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-1 / 5

@Andreas50 Wtedy, gdy "krytyka kościoła jako instytucji" nie będzie polegała na tym, że "debile wierzą, a kler kasę zgarnia", albo tak: https://demotywatory.pl/5075540, albo "tylko idiota klęczy na ulicy i się modli, a czarni kasę liczą"", albo "trzeba być j...tym, by wierzyć w jakiegoś faceta, którego jest trzech ale jeden i dać się czarnym okradać" itd. itp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 6 czerwca 2021 o 21:41

avatar Albert_Einstein
-1 / 1

@Fragglesik Nawet jeśli to fakty? Macie tak zindoktrynowane mózgi, że nie jesteście w stanie zrozumieć jakie głupstwa czynicie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
0 / 2

@Albert_Einstein Bo tacy nawiedzeni antyklerykałowie z misją "uwolnienia ciemnego ludu od tyranii czarnych" to nie mają zindoktrynowanych mózgów, myślą wyłącznie o dobru innych, a to, że wszystkich myślących inaczej niż oni nazywają kretynami, debilami, idiotami i bluzgają na nich (nawet ateistów, którzy się do ich krucjaty nie chcą się przyłączyć) , to tylko duchowe zacięcie.........:P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 czerwca 2021 o 12:39