Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Donald Tusk masakruje Konrada Berkowicza

www.demotywatory.pl
+
6 22
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W Wolterianin
+1 / 5

Nie wytrzymałem do końca więc zapytam na czym polegała masakracja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
0 / 2

@Wolterianin nie wiem do którego momentu dotarłeś, wiec powiem tak w skrócie, że Tusk mówil że dobrze by było jakby przekazał faktyczne pieniądze a nie takie których nie będzie miał i że on na podstawie tego co przedstawił ten młody chłopak mógłby napisać coś takiego, że jak Bill Gates przepisze cały swój majątek na niego bo będzie miał np taki kaprys, to on ten majątek przeznaczy na dowolną fundację charytatywną

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
+2 / 2

@Pasqdnik82 Dzięki. Nie dotarłem tak daleko.
Z tego co mówisz wychodzi na to, że Tusk jak zwykle radził komuś coś, czego sam nie przestrzegał. Znając Tuska zrobił to pewnie tak jak tylko Tusk potrafił w sposób sugerujący, że to co mówi jest oczywiste i że on by zrobił tak jak mówił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
0 / 0

@Wolterianin No cóż, chłopaczek wg mnie nie powinien sobie kampanii robić takim oświadczeniem co zrobi z pieniędzmi, które nie ma i których może nie mieć (nie wiem w sumie czy on się dostał do europarlamentu czy nie) i że potrzebuje do tego aż stworzenie aktu notarialnego..... Sorry ale chłopaczek trochę się ośmieszył moim zdaniem i tak na siłę promował swoją osobę w programie, bądź co bądź z dość sporą oglądalnością w tamtych czasach... Co prowadzący też powiedział (gdy ten wspomniał że on swoją kampanię prowadzi za własne pieniądze a nie z subwencji)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
0 / 0

@Pasqdnik82 Pewnie chciał zabłysnąć i uderzyć w Tuska, żeby pokazać, że jest lepszy. Zapomniał tylko, że Tusk to stary wyjadacz i złotousty diabeł, który nie takie leszcze pożerał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem