Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
358 414
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T konto usunięte
+2 / 52

A co ma zrobić? Jak przeciwstawi się przepisom, to mu zabronią całkowicie, tak jak w zeszłym roku było.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A asdur
+10 / 28

@teraw : Może zrobic to samo to Kazik Staszewski. Myslalem, ze nie dożyję czasu gdy Owsiak będzie klaskał kiedy PIS wprowadza apartheid i tłumaczył, że przecież przepisy :D Żenada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
-1 / 9

@asdur Bardzo się nadużywa słowa apartheid, prawdopodobnie bez zrozumienia. Apartheid pozbawiał ludzi podstawowych praw ze względu na cechę przyrodzoną, której nie ma możliwości zmienić (ani nawet ukryć). Obecne przepisy ograniczają pomniejsze prawa ze względu na fakt wykonania lub nie czynności, która jest darmowa i powszechnie dostępna.
Nie bronię tu głupich przepisów, tylko stwierdzam, że w ten sposób zmniejsza się znaczenie rzeczywistych zbrodniczych ustrojów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
+7 / 7

@teraw od końca, teraz są to "pomniejsze prawa", kiedy zachorowań jest kilkaset dziennie i generalnie jest spokój. Ale jak na jesień wejdzie w dziesiątki tysięcy to będę inna gadka. To nie jest tak, że prawa odbiera się z dnia na dzień jest to proces powolny. Wydaje się to chwila na karcie podręcznika od historii, ale ta "chwila" trwa 5, 10 lat, a niekiedy całe pokolenie (no chyba, że dojdzie do najazdu w ciągu roku sytuacja grupy etnicznej się pogorszy). To teraz zastanówmy się czym w praktyce jest ten "paszport"? Uwaga! Jest wpisem w bazie danych! To tylko wpis będzie decyduje o tym kim jesteś (no teraz to koncert, a za pół roku - zobaczymy). Dlatego ten, kto ma "panel admina" może decydować o Twoich prawach - nie widzicie tego? Ktoś będzie miał login i hasło i jednym kliknięciem będzie mógł zdecydować, czy jest Polakiem, czy antypolakiem, drugim czy trzecim sortem, czy jesteś zdradziecką mordą.... a nie przepraszam będzie mógł decydować, czy jesteś formalnie zaszczepiony, czy nie. Złamią tych z nas, którym się chce, a później to już będę gnoić za wszystko. I teraz wracają do "cech przyrodzonych" moją cechą przyrodzoną jest zamiłowanie do wolności, chęć bycia niezależnym i brak konieczności słuchania poleceń debili. Dlatego cechy przyrodzone zmuszają mnie do biernego oporu. Jeżeli ryzyko ucisku będzie zarzegnane to będzie można się zaszczepić, ale do tego czasu priorytetem jest walka z rodzącym się autorytaryzmem. Czy mogę tak po prostu zrezygnować z wolności i godności? Jest to równie prawdopodobne, co zmiana koloru skóry u mieszkańca RPA objętego apartheidem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sokolasty
-1 / 1

@Pomyliem_strony

Mylisz pojęcia, znów zresztą.
Wpis do bazy danych jest konsekwencją działania, faktu, czegokolwiek. Nie jest samym faktem. Twoje pieniądze na koncie, oceny w szkole, wypracowane godziny w tym kwartale też są wpisane do baz danych.


@asdur
To, że Staszewski nazwał to czy tamto apartheidem, nie znaczy, że to istotnie apartheidem jest. @teraw już ci to wyklarował.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Herhard
+25 / 49

Gdzie ta wolność którą tak głosi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar panmarian83
+14 / 56

@Herhard Hipokryzja level master. Jeżeli nie mogę jechać na jego festiwal , gdyż jestem gorszy, bo niezaszczepiony, to jego wielka orkiestra też nie może dostać moich brudnych, zarobionych niezaszczepionymi rękami pieniędzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lulus
+8 / 42

@panmarian83 - dokładnie. Też już nie mam zamiaru wspierac, skoro jest zwolennikiem apartheidu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C CorwinPL
-4 / 28

@Herhard Wydaje mi się, że pomyliła Ci się wolność z anarchią. Moja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się Twoja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W warszawiaczanka
+1 / 17

@Herhard Jak się nie dostosuje to go puszczą z torbami i zabronią organizacji koncertu. Nasze władze tylko szukają pretekstu, żeby utrudnić mu życie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G greggor
+9 / 17

@Azheal No. Tak jak Żydzi w Polsce w 1939 roku. Mogli założyć Gwiazdę Dawida na rękaw i żyć, albo nie założyć i zostać rozstrzelani. Pełna wolność!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A arokub
-1 / 7

@CorwinPL a czyja wolność jest lepsza?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G greggor
+2 / 6

@Azheal Nie, porównanie "wolności wyboru" w obu przypadkach. PS. Sam się zaszczepiłem, ale rozumiem obawy ludzi przed nie do końca przebadanym produktem medycznym. Za kilka lat będzie można powiedzieć coś więcej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sokolasty
-3 / 3

@panmarian83
Nie jesteś gorszy, bo niezaszczepiony.
Jeździsz w pasach? Jeździsz.
Wchodzisz na torowisko pod pociąg? Nie wchodzisz.
Czy czyni cię to gorszym?

Czy może twoja pisanina jest efektem głupoty?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+10 / 58

Macie swojego wolnościowca, nieugiętego i nieulękłego i walczącego z ohydnym systemem... Przypomina się cytat "kasa, misiu, kasa". Prawdę mówiąc - żal mi tych wszystkich naiwnych, którzy go wynosili na piedestał (a ile tu było chwalących go i pokazujących jego nieugiętą postawę demotów). Niestety, problem z tym, że WSZYSCY tak tu wynoszeni "wrogowie systemu pis" się tak sprzedają, tylko tego nie widzicie. Współczuję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-3 / 19

@Ichna Nie widziałaś tych wszystkich zachwyconych wyskokami Owsi(a)ka? Tej klaki "dobrze mówi", "rację ma", "to im powiedział", "ale im dowalił"? Pół demotów było w uniesieniu, jak on walił swoje smuty po necie....:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W warszawiaczanka
+4 / 10

@Fragglesik Jak się postawi to nie będzie koncertu. Więc są dwa wyjścia, albo się dostosować, albo zrezygnować. Wbrew narracji prawiczkowców Owsiak nie stoi ponad prawem i musi się dostosować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
-4 / 10

@Fragglesik głupcy zawsze są najgłośniejsi, co nie znaczy, że większość nie wie, skąd się wywodzi Owsiak.

Po za tym podaje się to:
"Jerzy Owsiak dodał, że organizatorzy Pol’and’Rock Festival zarezerwowali już 25 tys. szybkich, komfortowych testów.
- Każda osoba, mimo posiadania specjalnego QR kodu, przejdzie te testy, byśmy czuli się bezpiecznie."

... więc w sumie nie wiem co ma dawać realnie to szczepienie?
https://wiadomosci.wp.pl/festiwal-polandrock-tylko-dla-zaszczepionych-owsiak-komentuje-6648488605866880a

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 czerwca 2021 o 9:22

avatar Fragglesik
+1 / 17

@warszawiaczanka Nie musi sie zgadzać. Po prostu nie zorganizuje koncertu i tyle, ale skoro bardziej mu zależy na kasie z koncertu niż na własnych zasadach... A jak widać - woli kasę od zasad i ideałów, którym tak "hołduje" i o których mówi. "...Many, many, many...".:P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Traehflow
+4 / 4

Dawno na “Woodstocku” nie byłem ale o ile pamiętam to darmowy festiwal organizowany z części pieniedzy zebranych przez WOŚP. Nie bardzo rozumiem co masz na myśli poszac “ale skoro bardziej mu zależy na kasie z koncertu”

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
-1 / 3

@Fragglesik ja też na takich wydarzeniach nie bywam i też mi to wisi. Tak się luźno zastanawiam po co te QRy skoro i tak wszędzie trzeba robić testy : na koncert, w szpitalu, do samolotu. Czyżby nasi włodarze przeczytali chpl produktów, które proponują ludziom jako szczepienie?
https://www.pfizerpro.com.pl/sites/default/files/comirnaty_lld_approved_31.05.2021.pdf
"Okres utrzymywania się ochrony zapewnianej przez szczepionkę jest nieznany, ponieważ jest to nadal ustalane wbadaniach klinicznych będących wtoku."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar belzeq
-2 / 6

@Fragglesik Ty już nawet nie zasługujesz na miano Fragglesa.
Raczej zwykłego "drobnego rybiego pisiorka".

Edit: Zmiana nazwy rybiego narządu na bardziej adekwatny..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 czerwca 2021 o 20:53

S sokolasty
0 / 2

@Fragglesik
"Też nie wiem"
Czyli "nie wiem, więc się wypowiem "

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
-2 / 2

@falsen to czy zaoszczędzone to się okaże, jeśli nie wyjdą choroby autoimmunologiczne po tym preparacie Oczywiście życzę wszystkim zdrowia i na razie żaden związek ze szczepionką nie jest udowodniony, fakty są jednak takie, że sporo ludzi wcześniej zdrowych nagle dziwnie choruje np. mój teść na cukrzycę która wyszła tydzień po szczepieniu a koleżanka jest na drogich antybiotykach na zapalenie jelit - wcześniej zupełnie zdrowa a też się szczepiła, tylko żeby na wakacje polecieć.

Ja jestem alergikiem, miałam kilka razy wstrząs więc nie jest tak kolorowo dla mnie z tą dyskryminacją. Na szczęście mnie loty, koncerty i szpitale mało interesują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2021 o 11:41

I konto usunięte
-2 / 2

@falsen to ciekawe, ja mam zupełnie inne odczucia.

Podróżuje dużo bez testów i szczepień. Na sylwestra byliśmy np. w Biesczadach - apartament 2x droższy, bo lockdown i kombinacje z umowami, a takich tłumów na Połoninach nigdy nie widziałam. Na zeszłych wakacjach też były dzikie tłumy, mimo, że wybraliśmy wyspę, które zawsze były mniej oblegane.... obecne wakacje też kiepsko widzę, przeglądam oferty apartamentów to ceny są kosmiczne, ze 2x wyższe niż w zeszłym roku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2021 o 12:06

avatar Fragglesik
-2 / 2

@falsen Dlaczego to do mnie masz o to pretensje? Przecież to Owsiak robił się na "bojownika z systemem zawsze i za wszelką cenę za wolnością" i mam prawo się śmiać z tych jego wypowiedzi i poglądów po tej zacytowanej w democie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2021 o 14:39

avatar Fragglesik
-1 / 1

@falsen To wynika z jego wypowiedzi i pozorów jakimi częstuje swoich fanów. To jego medialny przekaz i obrazek. Mogę sie z tego śmiać i wytykać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-2 / 2

@falsen Ty dalej nie rozumiesz, o co mi chodzi. Ale mi się już nie chce tłumaczyć, mam ciekawsze rzeczy - np. Pilipiuka do czytania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
-2 / 2

@falsen na wakacjach byliśmy za granicą i to na wyspie, wybraliśmy sprawdzone miejsce zazwyczaj pustawe a były tłumy.
Ja jestem tradycjonalistą, maile, telefony bo airbnb wymaga FB. Jak się ma wymagania, czyli połączenie standardu, bliskości pięknych plaż, dobrych restauracji i spokoju, to zazwyczaj o negocjacje trudno... spędy komercyjne, organizowane omijam szerokim łukiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
-2 / 2

@falsen to super, że ci się udało.... co do airbnb nie wiem, ja nie przeszłam rejestracji, za dużo chcą danych, między innymi było coś w stylu potwierdź tożsamość przez swój profil z FB.... i zrezygnowałam, używam tylko w celach informacyjnych a potem wyszukuje bezpośrednie kontakty do właścicieli.

A Teneryfa chce test, ja sobie w nosie grzebać nie pozwolę, w dzieciństwie przeszłam poważne problemy z zatokami i bałabym się o uszkodzenia. Poza tym granice lądowe są otwarte, nikt niczego nie sprawdza i spokojnie można przejechać całą Europę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
-2 / 2

@falsen jasne.
"Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie jako smakujesz aż się popsujesz" - a jak się uda zdrowie odzyskać, to się potem chucha i dmucha pamiętając jak było wcześniej i na pewno nie zaryzykuje się go dla głupich wakacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-1 / 1

@falsen Twój brak zrozumienia mnie przerasta. Cześć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
-2 / 2

@falsen od wielu lat pracuję nad odpornością, dlatego nie obawiam się kontaktu z chorymi, takimi czy innymi, w sumie bez różnicy. Za to z doświadczenia mam spore, uzasadnione obawy co do funkcjonowania służb medycznych np. rodzinne doświadczenia z Vioxx...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
-2 / 2

@falsen współczuję znajomym, ja od 20 lata nie choruję i po kontakcie z covid też nie zachorowałam, może wirus nie wiedział, że powinien mnie zaatakować?
Jeśli wymaz to tylko z gardła, ale po co się szarpać... sokro Polska już jest w zielonej strefie, więc każdy może jechać gdzie chce.

PS
to co uznajesz za niekonsekwencje, jest raczej próbą dopasowania mnie do Twojego wyobrażenia profilaktyki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E extraman
+30 / 46

Ograniczanie wolności i segregacja ludzi (bezprawnie oczywiście, bo Konstytucja mówi o równych prawach wszystkich obywateli) zawsze przynosi złe owoce...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J J_R
-1 / 5

@extraman A czy gdzieś jest zakaz szczepienia się przez antyszczepy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-3 / 5

@extraman Drogie antyszczepy. Starsze osoby są słabsze to wiemy. Pfizerem na początku roku zaszczepiły się m.in moje 2 ciotki. Jedna 89 druga 87 lat. I wiecie co? Żyją i mają się dobrze. Jakby to było jakieś świństwo to by się już ujawniło po tylu miesiącach. Nie? Ale wy napiszecie że problem po szczepieniach będzie za rok potem po roku że za dwa, a potem że za pięć. Nie mam ochoty przez takich jak wy w nieskończoność łazić w durnej szmacie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 czerwca 2021 o 18:44

avatar zaymoon
0 / 2

@extraman
O czym ty pierdzielisz ignorancie? Ktoś tym niby-dyskryminowanym broni się zaszczepić? I to za darmo! A kiedy na przykład idziesz do jakiegoś klubu nocnego to każą tobie zostawić kurtkę w szatni i jeszcze za to płacić, a tutaj warunek do spełnienia jest całkowicie bezpłatny!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 czerwca 2021 o 23:46

A Agnen67
0 / 2

@ zaynoon No całkowicie bezpłatny. A wiesz, że nierząd zapłacił za szczepionki pieniędzmi z podatków?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
+7 / 23

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mamut3003
-2 / 26

Gość rozpier... ala wszystkie wartości jakie do tej pory głosił, jeszcze byłbym w stanie zrozumieć idiotyzm wpuszczania wszystkich zaszczepionych, zmartwychstańcow i z negatywnym testem. Chociaż te festiwale mało mnie interesują to jestem zdumiony jego stanowiskiem. A jedną z festiwalowych atrakcji będzie obowiązkowa maska i odstęp, no żeby się towarzystwo nie pozarażało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fsubi
+1 / 19

Ot, i wyszło szydło z worka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W waldas81
+6 / 24

***** poland rock festival za poparcie dla segregacji ludzi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jankowskijan
0 / 24

Pokazowy przykład sprzedawczyka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marucha79
+5 / 11

@slagen Też próbuję zrozumieć ten fenomen i może jest tak, że dzieci wychowywane bezstresowo nie są w stanie pojąć, że nie zawsze może być tak, jak one chcą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agnen67
-2 / 6

A o testach słyszałeś?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albert_Einstein
+4 / 4

@slagen Uwaga odpowiadam.
W większości polactwo to głupki, których przerasta płynne ruszenie samochodem, gdy zapali się zielone światło, a ty wymagasz logiki na podstawowym poziomie. Bez przesady.
To kraj niewolników i taniej siły roboczej a nie myślicieli, odpuść.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pancur90
+3 / 3

@Agnen67 Ale co mają testy do tej sytuacji? Skoro rządzący wymyślili sobie, że tylko zaszczepieni mogą wejść?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agnen67
0 / 0

@pancur to po luj te 25000 szybkich. testów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agnen67
0 / 0

@Super szczepienie nie gwarantuje, że nie zachorujesz, ale na koncert mogą wejść tylko szczepieni. I tak jest to "dyskryminacja" zaszczepionych. A tak na serio to będzie wielki test skuteczności szczepionki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C CorwinPL
+9 / 31

Hm. Tak czytam te durne komentarze i się zastanawiam: czy Wy macie problem z czytaniem ze zrozumieniem? Przecież Owsiak powiedział wprost: chcecie mieć festiwal, który będzie zgodny z obowiązującym prawem? Które jasno mówi o tym, że imprezy masowe muszą się odbywać w takich a nie innych obostrzeniach i warunkach? Skoro TAK STANOWI PRAWO NA CHWILĘ OBECNĄ - trzymamy się litery prawa. Inaczej nie będzie ŻADNEGO festiwalu. Nawet tak kalekiego i ułomnego jak w tym roku. Jak rozumiem, wszyscy piszący tutaj rycerze klawiatury szczają ciepłym moczem na obowiązujące prawo. Gdyby Owsiak również na nie naszczał, nie różniłby się niczym od bezrozumnej tłuszczy, olewającej wszem i wobec przepisy obowiązującego prawa. Jakie to kurde polackie jest... 50 na godzinę mam jechać? Ja? Mistrz kierownicy? Ktoś mi będzie mówił, że mam się zaszczepić? Ni chu... JA WIEM LEPIEJ. Dlatego nigdy w Polsce nie będzie normalnie, bo zawsze jeden z drugim będzie wiedział lepiej i umiał lepiej. Na szczęście są ludzie, którzy wiedzą, że "Dura lex, sed lex". Szkoda tylko, że sami sobie robimy kupę na wycieraczkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Grigorijsakaszfili
+2 / 16

Do Corwin; wszystkie te obostrzenia są niezgodne z literą prawa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Grigorijsakaszfili
+2 / 16

Idziecie na rzeź jak barany. Obudzcie się ludzie. Na festiwal jadę ludzie młodzi. W Polsce ludzi w wieku od 12 do 18 lat jest ok. 2mln . W wieku 12-15 na covid zmarło od początku tego obłędu 5 osób w tym 2 bez chorób wspolistniejacych i chcecie żeby się Ci ludzie poddali eksperymentowi medycznemu żeby posłuchać muzyki na wolnym powietrzu?!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marucha79
+5 / 11

@Grigorijsakaszfili A czy będąc organizatorem takiej imprezy, mając masę zakontraktowanych muzyków i kilkadziesiąt tysięcy widzów zaryzykowałbyś opcję zablokowania wszystkiego przez ZOMO? To nie uroczystość kościelna, żeby władza nie zdecydowała się interweniować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C CorwinPL
+5 / 9

@Grigorijsakaszfili Jasne. I co proponujesz w związku z tym? Zrobimy wojenkę? Będziemy się z tym nie zgadzać? Czy co? Sami to sobie zrobiliśmy, wybierając (lub nie wybierając przez obstrukcję) tych, którzy aktualnie nami rządzą. Skoro prawo jest łamane od najwyższych szczebli w kraju, co powinniśmy zrobić? Masz jakiś pomysł? Czy tylko rzuciłeś nośne hasło "na rybkę"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C CorwinPL
+1 / 13

@Grigorijsakaszfili Ooo... kolega widzę uświadomiony jest. Plandemia, eksperymenty medyczne i te sprawy. No to nie podyskutujemy chyba, bo ja z tych, którzy jeszcze nie "włączyli myślenia".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Grigorijsakaszfili
-4 / 10

Czy preparaty ukończyły wszystkie fazy badań klinicznych?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mamut3003
0 / 0

Szkoda że tych pierwszych trzech faz nie było albo były ale zostały skrócone do absolutnego minimum. Echh baranki, baranki...
Ale Słuchając w telewizyjnych propagandach covidowych odpowiedzi na pyt dlaczego dałeś sobie wstrzyknąć ten syf baranki odpowiadają, bo tak trzeba, bo robie to dla rodziny, dla kraju, jestem patriotą idiotą normalnie boki zrywać. To taki humorystyczny akcent w tym całym grypocovidowym burdelu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Liliazalia
-1 / 9

Ja pana Owsiaka szanuję, ale w tym przypadky się z nim nie zgadzam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zlatko23
+4 / 10

Czy zaszczepieni mogą się zarazić? Czy mogą przenosić chorobę na inne osoby? Czy mogą wywieźć chorobę za granicę lub ją przywieźć do nas? Mogą.

To jaki k. cel mają te pierdzie.lone paszporty?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrooki
-4 / 16

Alternatywą było nieorganizowanie festiwalu i niesegregowanie Polaków na lepszych i gorszych. No ale kaska by się nie zgadzała...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
-1 / 3

@mrooki To ty zarabiasz na tym jakąś kaskę? Bo Owsiak nie za bardzo. Może wykonawcy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eridian
+1 / 1

Czyli Kult tym razem nie zagra. No, chyba, że zagra...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JaroTaro
-2 / 8

Kłamliwa świnia,nieublizajac zwierzętom!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawcio68
+2 / 8

Skoro dzieli ludzi na lepszych i gorszych, to tak samo kasę na wośp niech zbiera tylko od zaszczepionych. oby tylko ludzie mieli ambicję i żeby nikt na ten cyrk dla zasady nie pojechał :) swoją drogą to dlaczego szczepieni są lepiej traktowani skoro mogą tak samo zarażać i chorować?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A akopian
-1 / 5

Mediamarkt nie dla idiotów a z tym festiwalem jest na odwrót

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M moniica26
-2 / 8

Mam nadzieję że pieniędzy od niezaszczepionych też już nigdy nie weźmie! Kłamliwy ***

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ToXiCNaChI
0 / 0

Resortowy działacz od co. Rubta co chceta hahaha!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
+4 / 4

Art. 32 Konstytucji jawnie tego zabrania, więc Jurku nie wiem skąd wziąłeś te zasady. Sorry ale nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
0 / 0

@falsen Jest drobna różnica chyba kiedy masz bilet a mimo to ciebie nie wpuszczą bo nieszczepiony. Kto tu mówi o wchodzeniu za darmo?
Już był przedział historii gdzie była taka segregacja. Chociażby wydzielone miejsca w tramwajach lub zakaz wstępu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
0 / 0

@falsen Po 1 gdzie masz tutaj segregację zamożności? Wszyscy wobec prawa są równi. A jeśli chodzi tobie tylko o to że ktoś zarabia 20k na miesiąc a drugi 1,9k na miesiąc to nie mamy o czym mówić.

Po drugie konstytucja jest najważniejszym aktem prawnym w naszym kraju więc dalej nie wiem jakim prawem kieruje się organizator. Czyż Jurek i inne towarzystwo z totalnej nie biegali nie tak dawno po scenach z koszulkami OTUA? Mimo pobudek politycznych mam szacunek do Jurka za WOŚP, ale za to tutaj już go tracę trochę. Kazik potrafił się postawić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
-1 / 1

@falsen Dobrze rozumiem że masz pretensję o to że ktoś kto kupił bilet wstępu może wejść a ten kto go nie kupił (z różnych przyczyn) nie może?
Ktoś organizuje potężną imprezę, ponosi ogromne koszty, chcę na tym zarobić a wg twojego rozumowania ma wpuszczać ludzi za darmo na własny koszt? I to twoim zdaniem jest segregacja zamożności? To nie jest rodzinny obiad że zapraszasz ludzi za free. Nie mam pytań.
Na resztę nawet nie chce mi się odpowiadać bo bzdury totalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
0 / 0

@falsen Napisałem tobie że konstytucja jest najważniejszym aktem prawnym w państwie i konkretny artykuł zabrania segregacji pod różnymi względami. Sądy odrzucają mandaty nałożone na podstawie rozporządzeń z doopy.- Nie dociera to do ciebie. Dałem ci argument z którym dalej dyskutujesz i uważasz że jest inaczej dlatego po prostu już nie chce mi się tego komentować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gracek1135
+1 / 5

"ja ich nie wymyslilem, po prostu są wiec staramy sie ich przestrzegac" - gadanie totalego idioty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q QnikQsy
0 / 6

Jak podejda z puszka i serduszkami,to powiem,ze jestem nie zaszczepiony

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rentarnia
+2 / 6

Ale się zeszmacił. Nie dam juz na Orkiestrę, szkoda bo to dobra inicjatywa była.
Ale cóż, totalitarystów się nie wspiera.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar takuno
+1 / 3

Owsiak ty sprzedajna Kur**o . Ważniejszy dla ciebie jest festiwal niż życie ludzkie?? GARDZĘ TOBĄ!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KinkiePie
-1 / 3

Ci co warczycie na Owsiaka, czy chcieliście pojechać na Pol'and'Rock w ogóle, że tak się oburzacie?

Poza tym zastanówcie się. Jeśli Pol'and'Rock miałby nie dostosować się do aktualnych norm, to po raz kolejny nie byłoby plenerowego festiwalu, albo Jurek miałby zorganizować Pol'and'Rock nielegalnie?
Kupię wejściówkę na tegoroczny Pol'and'Rock.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wonskji
-3 / 5

I dobrze, frekwencja zerowa, bo brudasy w tym uczestniczące nawet się nie myją, a co dopiero szczepią. Szczepić to oni się mogą ewentualnie du*ami jak kundle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 czerwca 2021 o 20:11

avatar Sirius_Philips
+1 / 5

A gdzie się podziało robta co chceta?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eridian
0 / 0

@Sirius_Philips Róbta co chceta, chyba że prawo tego zabrania? Takie proste...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Sirius_Philips
-1 / 1

@Eridian hmm, a jak prawo zabrania to będziemy się przeciwko prawu buntować i wychodzić na ulicę? Czyż to nie jest właśnie wizytówka róbta-co-chcetowców? Prawo które jest demokratycznie stanowione przez większość (reprezentatywnie) staje się przeszkodą w systemie róbta-co-chceta np. aborcje na życzenie czy inne trendy praktyki...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
0 / 0

A ja go rozumiem. Co lepiej zorganizować: festiwal dla 200 ludzi, bo są niezaszczepieni, czy festiwal dla zaszczepionych, których może być cała masa? Ja wolałabym być na tym drugim, niż bawić się z kretynami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem