Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
193 228
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M michalSFS
+16 / 20

I teraz beka będzie jak będzie przymusowo zaszczepiony w więzieniu:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar p4n3c23k1
+4 / 4

@michalSFS I dostanie cele, w której będzie globus :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polm84
-1 / 7

@LowcaKomedii Nie przecietny, bo ten to faktycznie cos o lekach musi wiedziec (choc watpie skoro plaszczak), ale i tak lepiej jak jemu podobna wiekszosc:
"na internetach gadali, ino doktory nas trujom" xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Korek_be
-2 / 20

Skąd pewność? Informacja? Że ten Pan jest płaskoziemcem? Jakoś zweryfikowana informacja? Czy tylko taki sobie obelżywy bełkot?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
+1 / 5

@Korek_be na CNN pisze że to płaskoziemca, informacja uzyskana od przełożonego i współpracowników :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+1 / 9

A nie mógłby wsypać przy okazji kilku kolegów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kocioo
0 / 26

I pijak.. po każdy antyszcepionkowiec to płaskoziemca... a każy płaskoziemc to pijak.. i złodziej.
Pypominają mi się czasy PRL i walki z bikiniarzami... ogarnijcie się ludzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kocioo
-1 / 9

@LowcaKomedii Tam nie jest napisane że obracał się w "takich kręgach"... jest napisane że interesował się teoriami spiskowymi... to wszystko wiele osób to robi.... to parmaceuta kliniczny także ma pojęcie zarówno o medycynie i lekach. Nie jest też napisane że coś zniszczył tylko jest napisane ze fiolki zostały przekazane to testu czy nadają się do użycia czy nie, nie został też skazany na nic tylko miał przesłuchanie i grożą mu zarzuty , które mogą być zmienione w zależności od opinii czy szczepionki się nadają a podana jest górna granica kary , ktra wynosi 9 mc a oskarżony nie przyznał się do winy i nie jest to przestępstwo ale wykroczenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kocioo
-3 / 9

@LowcaKomedii Tam nie jest napisane że zniszczył tylko wyjął z lodówki ... i nie wiedzą nawet czy próbki nadają się do użycia czy nie dlatego mają je wysłać do analizy aby stwierdzić czy postawione zarzuy są zasadne. Facet miał w tej chwili pierwsze przesłuchanie , nie przyznał się do winy.. Grozi mu kara za ykroczenie a nie przetępstwo a jej górna granica to 9 miesiący i grzywna a nie trzy lata. Zarzuty moga być zmienione w zalezności od tego jaki będzie wynik testów. Nie jest tez nigdzie napisane że należał do jakiś grup tylko ze interesował się teoriami spiskowymi. Całośc tezy ze był płaskoziemcą jest podobno oparta na tym że ktoś tak o nim powiedział. Jest farmaceutą klinicznym czyli zna się na kekach i na medycynie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kocioo
-3 / 7

@LowcaKomedii Jeżeli ktoś pracuje jako farmaceuta kliniczny to musi mieć odpowiednie wykształcenie..i zna sie na lekach prawdopodobnie lepiej niż ty.. . tam jest napisane że jacyś jego "koledzy" mówili że jest zwolennikiem płaskiej ziemi. Tam jest napisane że wyjął z lodówki ale jest napisane że nie stwierdzono na razie czy te szczepionki nadają się do użycia czy nie i mają zostać przetestowane Tam nie jest napisane to co napisałeś że dostał 3 latai ty wciąz masz to napisane mimo że wiesz że to nie jest prawda a zatem kłamiesz. Tam jest wyraźnie napisane że dostał zarzuty które mogą się zmienić kiedy wynik analizy nie wskaze tego że nie nadają się do szczepień a zatem wydajesz wyrok przed tym kiedy wydał go sąd Tam jest napisane że jest to wykroczenie za co grozi mu maksymalnie 9-mcy i grzywna. Większość rzeczy które napisałeś są albo nieprawdą albo wymysłem twojej wyobraźni. Gdyby chciał to zniszczyć to by to zniszczył w inny sposób.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
+3 / 3

@Kocioo Obecnie dostał 3 lata pod nadzorem i 83 tys dolarów do zapłaty, na resztę wyroku czeka.
To co zrobił nie jest wykroczeniem (sprawę prowadzi FBI a oni wykroczeniami się nie zajmują) i nie grozi mu tylko 9-mcy, ponieważ 57 osób zostało zaszczepione preparatami które celowo wyjmował na kilka godzin z chłodni.
Jeśli szczepionki będą nadawać się do użytku dostanie do max 9-mcy ale jeśli nie nadają się do użycia odpowie za świadome narażenie zdrowia bądź życia 57 osób, więc usłyszy wyrok zapewne kilkukrotnego dożywocia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 12 czerwca 2021 o 9:55

avatar Kocioo
-2 / 2

@yankers Odnosze się do artykułu powyżej z którego to nie wynika i jest w nim napisane że grozi mu 9 mcy i grzywna . a jego czyn jest wykroczeniem klasy A czyli drobnym wykroczeniem. Nadzór nie koniecznie oznacza wyrok... bo nie moge odnieść się do tej informacji Nadzór może oznaczać ... że ma opaske na nodze i nie może opuszczać stanu czy tez domu do czasu wyjaśnienia czy szczepionki dalej były aktywne..i tak najprawdopodobniej jest zważywszy że nie zostały jeszcze wniesione przeciwko niemu poważniejsze zarzuty jako że nie ma wyników badań . Problem w tym ze analize ma przeprowadzić Moderna czyli strona zainteresowana

Odsyłam do artykułu do którego się odnoszę . Jest n w pośie powyżej opublikowanym przez osobę z którą pisałem na ten tema. Swoją drogą ciekawe że w artykule nie podaje się w nim jego nazwiska..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 czerwca 2021 o 10:21

avatar JohnLilly
+2 / 2

@Kocioo "Tam nie jest napisane że zniszczył tylko wyjął z lodówki ..." Zamiast zakończenia wielokropkiem powinno być "... w celu sprawienia aby szczepionki stały się nieefektywne" "I did so with the purpose of allowing the vaccine to be outside the temperature range so that it would not be effective" Gość wiedział, że wyjmując je z lodówki może je w ten sposób zniszczyć. Może i z artykułu nie wynika, czy to mu się ostatecznie udało, ale ty przedstawiasz sytuacje tak, jakby może zrobił to omyłkowo a to nie jest prawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kocioo
-1 / 1

@JohnLilly Skoro się nie przyznał do winy... nie można stwierdzić że zrobił to celowo zwłaszcza ze wszystko to zostało wysłane do analizy. Nikt nie może stwierdzić intencji tego czynu można poznac efekt ale dopiero po analizie której wyników nie znamy.. Tak działa prawo. Trudno mi sobie wyobrazić że ktoś się do czynu nie przyznaje a jednocześnie sie przyznaje. Ten artykuł jest niestety niespójny .. nie jest tez napisane że zmienił zeznania. I mamy tekst że wyjałem to działając umyślnie aby szczepionki stały się nieefektywne a jednocześnie mamy napisane że facet nie przyznał sie do winy czyli działania celowego i nie mamy informacji że zmienił zeznania... dlatego dyskuzja na podstawie tego artykułu i tego zagadnienia będzie niepotrzebnym biciem piany. Niestety w artykule nie ma Nazwiska tego gościa dlatego nie szuaem niczego więcej na ten temat.... swoją drogą to trochę dziwne... że nie podaje się imienia i nazwiska

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JohnLilly
0 / 0

@Kocioo Po tym co mi teraz tutaj napisałeś to się zastanawiam czy Ty tak na poważnie czy sobie jaja ze mnie robisz?

STEVEN BRANDENBURG tak się gościu nazywa. Może nie mogłeś uwierzyć w to, że ktoś może nazywać się tak jak jedno z niemieckich miast, ale Brandenburg to właśnie jego nazwisko. Masz je kilka razy powtórzone w artykule, a nawet masz jest tutaj w democie.

Jedynie do czego jestem skłonny Ci przyznać racje, to do tego, że po tym jak zwróciłeś uwagę do LowcaKomedii o tym, że nigdzie w artykule nie ma informacji o tym, że grozi mu trzy lata, to on powinien Ci wrzucić źródło gdzie masz to napisane. Ten artykuł nie jest zbyt świeży, pochodzi z początku tego roku w nowszych artykułach odnoszących się do sprawy już masz wyższy wymiar kary.

To źródło jednak wcale takie złe nie jest. Ma one w sobie linki do innych dokumentów mówiących o sprawie i z tych dokumentów wielu ciekawych rzeczy możesz się dowiedzieć.

"nie można stwierdzić że zrobił to celowo"; "Nikt nie może stwierdzić intencji tego"; "Trudno mi sobie wyobrazić że ktoś się do czynu nie przyznaje a jednocześnie sie przyznaje. Ten artykuł jest niestety niespójny .. nie jest tez napisane że zmienił zeznania."
Nie wiem czy Ty nie znasz dobrze angielskiego, czy też czytałeś ten artykuł po łepkach, ale są tam dwa dowody na to, że zrobił to celowo. Pierwsze to zeznania świadków, a jeśli to Ci nie pasuje, to jeszcze masz jego meile, to właśnie z jednej z takich wiadomości mailowych pochodzi cytat który przytoczyłem wyżej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kocioo
-1 / 1

@JohnLilly Czytałem to dosyć po łebkach... bo nie interesuje mnie ta sprawa zbyt szczególnie i teraz wiesz dlaczego nie zauważyłem jego imienia i nazwiska. Mnie interesuje aspet tego że media często przekazują inny obraz sytuacji , różny od rzeczywistości... a potem jest to powtarzane nieskończenie wiele razy na portalach, cos jak zabawa w głchy telefon.. ktos pisze że został skazany... a nie mógł być skazany skoro czeka się na wyniki badań. ,, aby postawić zarzuty. Ktoś pisze ze dostał trzy lata.. ktoś inny ze to dozór.. tymczasem tym artykule czytam że epostawiono mu zarzuty nie o przestępstwo a o drobne wykroczenie. Które to zarzuty moga się zmienić w zależności od wyników analiz. Poza tym przedstawianie go jako totalnego przygłupa przypomina mi czasy komunistycznej propagandy a przecież facet jest wykształcony ma pojęcie o lekach bo jest farmaceutą klinicznym... a tu czytamy przede wszystkim że ktoś tam zeznał jakieś gupoty że on wierzy w to czy tamto ale nie ma informacji że działał w jaiś grupach należał do jakiejś sekty.. a to wszystko jest oparte na zeznaniach ludzi , którzy rzekomo sa jego kolegami... Niepójnośc polega na tym że jest napisane że nie przyznaje się do winy... i jest to wyraźnie napisane.. dlatego... dziwne jest że pojawia się cytat.. że zrobił to zrobił to uumyślnie... a nie jest nigdzie napisane że zmienił zeznania.. tu jest sedno niespójności jaką odbieram.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pejter
-1 / 7

Fejk, nie nosiłby maski ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KonserwaWolnosciowa
+1 / 3

Jak widać, można wierzyć w parę antynaukowych teorii i przy tym zrobić gigantyczną szkodę sobie, innym oraz państwu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
0 / 6

hehe jedno hasło jest prawdziwe, resztę dołożyły media żeby go zdementować społecznie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
0 / 2

No to zupełnie jak 3/4 Polaków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kmam
-1 / 3

Ten się śmieje, kto śmieje się ostatni i ma z czego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem