Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
958 1000
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M michalSFS
+4 / 12

Cierń w oku....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+4 / 8

@michalSFS Raczej belka w oku.. której nie widza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+12 / 26

Niezmiernie się cieszę, że coraz mnie ludzi popiera te korporacje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 czerwca 2021 o 23:18

avatar Karbulot
+5 / 11

@SkrajnieCentrowy Moherowe pokolenie wymiera. Powoli starszymi ludźmi robi się pokolenie Internetu, o bardziej rozbudowanym światopoglądzie, niż to niedouczone, pamiętające jeszcze II Wojnę Światową. A dalej będzie jeszcze lepiej. A Kościół sam sobie strzela w kolano, bawiąc się w jakieś antyaborcyjne polityki i mieszając w sprawy, o których nie mają pojęcia. Problem Kościoła jest taki, że oni nie ewoluują, a stoją w miejscu ze swoimi średniowiecznymi poglądami. Może 50 lat temu, klecha grzmiący z ambony o cudzołóstwie, budził jakiś strach wśród okolicznych ludzi ze wsi, obecnie ludzie coraz bardziej mają na to wy***ane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wMOIMgolfieTDI
+1 / 3

dobrze powiedziane

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
-4 / 4

@Karbulot

Nie ma juz wielu ludzi pamietajacych II WS. To sa minimum 90 letni ludzie.

Powiedz mi prosze jak KK ma zaakceptowac aborcje? Ona kloci sie z ich zasadami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
+6 / 8

Patologii ciąg dalszy... Ciekawe, ile jeszcze jest na rzeczy o czym nie wiemy. Pewnie trudne byłoby to do pojęcia.
A tęcza nie obraża moich uczuć religijnych, bo nie mam takowych :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+5 / 9

@Inspiron
Napisałbym, że najbardziej zagorzali wypisaliby się z kościoła, ale chyba jednak nie.
Niektórzy mają totalne klapki na oczach.

Koleżanka uparcie twierdzi, że temat pedofilii w kościele nie istnieje, tylko lewackie media wymyślają bzdury, by zniszczyć wszystko to, co święte i rozbić polską rodzinę. A zagrożenia duchowe są wszędzie wokół nas - od Harrego Pottera po jogę i medycynę naturalną. Tylko w kościele jest bezpiecznie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Foxben
0 / 2

@michalSFS skoro tak to czemu Papież przeprasza za pedofilie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+2 / 6

@Foxben
Może to nie dotarło jeszcze do niej. Nie zdziwiłbym się jakby się okazało, że winny jest papież. Bo tylko Papież Polak może być papieżem:) Kto wie, co u takich ludzi roi się w głowach:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
+2 / 4

@michalSFS Współczuję koleżanki. Odpowiem żartobliwie: więc bym jej powiedział, że będąc w kościele czułbym się jednak zagrożony. I dlatego tam nie chodzę w trosce o swój własny tyłek :D
Tak, wiem że nie wszyscy księża tacy są, itd. Ale kościół i chodzenie na mszę nie są mi do niczego potrzebne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+3 / 3

@Inspiron
Wiesz... taka koleżanka, że gdzieś tam na studiach mijaliśmy się w organizacjach. Czasem spotkało się, ale w grupie, bo wspólni znajomi. Kontaktu faktycznie nie mamy, ale widzę, co na f-b "czaruje". Kampanie obrony pedofili i krucjata antyOwsiakowa:) Ewentualnie harrypoterrowa. Wszystkie zagrożenia duchowe zna. Raczej bekę z tego mam, bo kiedyś była bardzo imprezowa dziewczyna. Ze skrajności w skrajność.

No w naszym przypadku chodzenie nie pomoże, a może zaszkodzić:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
+2 / 2

@michalSFS Ale powiedz mi, skąd takie popadnięcie w skrajność? Indoktrynacja otoczenia, czy głupot się naczytała na tym FB? Bo rozumiem, że poglądy można zmienić z czasem, ale aż tak diametralnie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+4 / 4

@Inspiron
Typowa ofiara sekty. Szukała miejsca w swoim życiu, eksperymentowała. Z używkami, z chłopakami. W dodatku nigdy nie była za mądra. To ten typ osoby, której każdy dowcip musisz tłumaczyć, bo nie rozumie. Wolno łapała, nie pogadasz z nią używając metafor czy analogii, wszystko traktuje dosłownie. Pewnie niejeden ją wykorzystał, bo była całkiem ładna, ale i totalnie głupia. Jednocześnie niektórzy trochę się jej bali. Kolega przed nią uciekał, tak go nagabywała. Na studiach nie dawała rady, kupę ludzi musiało upraszać władze, żeby ją puścili. A i wykładowcy litowali się. Skończyła nie wiem po 7 może 9 latach.

Była też mocno zagubiona, szukała chyba czegoś, co będzie decydowało za nią. Co powie - zrób to i to ze swoim życiem. Spotkanie z nią, to było ciągłe narzekanie z jej strony. I znów popadła w skrajność. Tyle, że teraz może umartwiać się i wróżyć koniec świata legalnie. Ekstremizm religijny. KK, PiS, Rydzyk i Jezus królem Polski. Wielki naszyjnik- krzyż na piersi, ale homoseksualistę to by różańcem udusiła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 czerwca 2021 o 21:08

I konto usunięte
0 / 0

@michalSFS Wiesz, ja tu się z niej nie mam zamiaru śmiać. Wręcz przeciwnie - z całego serca jej współczuję. Po tym, co powiedziałeś - uważam, że to wręcz straszne.
Ukończyła studia - ok. Dziś każdy niemal je ma. Ale zarazem wykształcenie nie jest wyznacznikiem inteligencji.
Zastanawia mnie bardziej to, w jaki sposób została wychowana. Bo z tego, co mówisz to raczej jakichś konkretnych wartości w jedną lub drugą stronę nie zaznała tam. Mogę się mylić, bo przecież nie znam jej i tak samo nie jestem żadnym psychologiem, ale taki zwrot o 180 stopni jest naprawdę zastanawiający. Można być głupim, ale chyba jakieś poglądy mimo wszystko powinno się posiadać? Ciężko mi takich ludzi zrozumieć, i nie mówię tego ironicznie, tylko zupełnie poważnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
0 / 0

@Inspiron
Nie znam jej sytuacji rodzinnej. Wiem, że miała jakieś problemy po studiach, m.in. finansowe. Jako jeden z nielicznych jej pożyczyłem kasę. Właśnie dlatego, że było mi jej trochę szkoda. Bez dużych nadziei na zwrot (niby tylko kilkaset złotych, ale wtedy to i dla mnie było dużo). Kilka razy prosiła o nr konta, bo odda. Nic nie wpływało. Ale finalnie oddała po kilku latach

Później poszła w stronę religii. I już całkiem jej odbiło. Nie wiem co dokładnie się stało. To nie była tego typu koleżanka, z którą chodziliśmy we dwoje na piwo czy kawę. Dalsza znajoma. Dużo zwierzała się co prawda (już tak miała), ale o rodzicach nic nie mówiła. Jakichś tam ma, bo publikowała fotki. Kontakt po studiach urwał się i wtedy weszła w sferę sekciarstwa. Nigdy nie była stabilna, do końca zrównoważona. Wg mnie tacy ludzie pod wpływem bodźca lecą w skrajności. Tylko nie wiemy, co było tym bodźcem.

Może mąż? Ożeniła się, ma dzieci. Coś tam jej się układa. Tylko cały czas szuka jakiś urojonych wrogów i diabła. Ciągle czegoś obawia się. I trochę niestety gwiazdy pomyliły się jej z odbiciem w stawie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
0 / 0

@michalSFS Trudno powiedzieć. Ale jak widać, jest to osoba podatna na manipulacje. Nie mam nic przeciwko religii. Każdy niech sobie wierzy w co tylko tam chce, ale skrajności pod każdym kątem są złe i nie prowadzą do niczego dobrego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kanapekr
-3 / 5

funfact: jedno z drugim się nie kłóci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kamil1024
-4 / 4

Nie tęcza tylko kutas w dupie innego faceta. Facet robiący sobie operacje, żeby mieć cycki i żądający od wszystkich nazywania go kobietą (i analogicznie z drugą płcią). I tak dalej. Pomijając, czy to są dobre rzeczy, czy nie, to faktem jest, że są one wprost niezgodne z wiadomą religią. Tak samo oczywiście, jak wszystkie grzechy księży wymienione w poście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem