Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
177 210
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar perskieoko
+9 / 9

Każdy uznaje za prawdę to co mu wygodne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O konto usunięte
+7 / 17

On też skończył edukację na maturze jak Bosak czy ma licencjat z teologii jak Sośnierz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Romirlana
-2 / 4

@LowcaKomedii Braun to jeden z najmądrzejszych ludzi w Polsce:) nie dziwię się że większość tutaj nie zroozumiała przesłania

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zdemotorerk
0 / 0

Każdy mierzy swoją miarą. Jak dla mnie to w tym poście Braun nie przedstawia sondażu jako wiarygodnego, tylko obrazuje nim starą prawdę życiową, że dopóki coś nie jest już przeszłością to do tego czasu wszystko może się zdarzyć. Więc i takiego nierealnego scenariusza w 100% wykluczyć nie można. Gdyby było można to nie stratowałby żaden kandydat po za faworytem. Idąc dalej nie byłoby wyborów nawet z kandydatami, bo po co? Itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
+1 / 7

Wszystkie sondaże robi się tak samo. Najpierw ustala się jaki wynik chce otrzymać zleceniodawca, potem robi badania. Następnie odrzuca część próby tak by pasowało do wyniku. Dlatego też ekscytowanie się wynikami sondażowymi nie ma sensu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+11 / 15

Nawet bym trochę chciał żeby Braun wygrał. Zrobilibyśmy z Wrocławia... Tfu!... Rzeszowa taki katolicki program telewizyjny. Braun by wariował szukał żydowskich i masońskich spisków, odwalał jakieś pokłony watykańsie, intronizacje rzeszowskie, strzelnice, biczowania i można by mieć bekę. Odgrodzić i bilety sprzedawać. Tylko ludzi, którzy by na niego nie głosowali szkoda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 7

Każdy wierzy w to co chce wierzyć. Polecam słupki sondażowe na TVPIS. To już jest wyższy odlot, ale też świetny przykład na potwierdzenie tego co mówię. Przed 2015 dawano Komorskiemu 70%.

W krajach typu Korea Północna dyktatorzy przypisują sobie poparcie rzędu 90-100%. Teoretycznie skoro i tak wynik przesądzony, to mogliby sobie przypisać jakiś wiarygodny wynik, typu 51%. Jest większość? Jest. Ale oni chcą wierzyć, że serio każdy ich popiera. Lub chcą zamydlić ludziom oczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
0 / 12

Ja wiem, że to Podkarpacie i nam różne dziwne rzeczy się dzieją, ale aż tak głupi to ci ludzie nie są żeby głosować na Brauna - emanację głupoty i pychy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raven000
0 / 8

@tema_lina Rzeszów to nie okolice Rzeszowa. Na całe szczęście.

Problemem tego kraju jest prowincja, która uważa się za pokrzywdzoną. To jest ten elektorat "daj, mnie się należy".
Do pracy w mieście nie pójdzie bo 1h w jedną stronę to długo, a Juzek/Ziutek/Karyna/... w pobliskiej miejscowości to złodziej i tylko najniższą płaci.

A, że w Polsce w miejscowościach do 20tys mieszka ponad połowa populacji to jest jak jest. Na zachodzie ta ludność ledwo sięga 30% populacji.

Mamy jak mamy i nic z tym nie zrobimy. Hodujemy klasę próżniaków którzy sądzą, że wszystko im się należy za nic. KK ich podpuszcza bo ma w tym interes a dalej to już jak to mówią historia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar hek_sa
0 / 2

Tak tylko zapytam; czy ktoś wie w ilu już miastach i na jakie stanowiska kandydował ten pan??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M moskit7
-1 / 5

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bialywilkpr
+4 / 6

Metoda SRATI jednak mnie przekonała :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar izka8520
+2 / 4

napisał "wszystko się może zdarzyć", nawet takie sondaże jak ten, nie zupełnie mogę tu wyczytać, czy on serio w nie wierzy, czy wie, że są one wymyślone, ale mimo to, może ma nadzieję na takie wyniki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem