Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
98 103
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar TomorrowNeverKnows
+8 / 12

Teraz widać jak działają modlitwy. A swoją drogą to skandal, żeby komentator publicznej telewizji w świeckim (teoretycznie) państwie zaczynał transmisję modlitwą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
-2 / 6

A Lewandowski dobrze gra za inna kasę u innych tam to potrafi ale kasa z reklam się zgadza

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
-2 / 2

@rafik3001 Rafik, zauważ ile on ma podań w Bayernie, jak koledzy pomagają.. jak się też wystawiają gdy on nie może skończyć..a zauważ jak to wygląda w reprezentacji... obejrzyj sobie mecze Bayernu... i zobacz jak tam drużyna pracuje na stwarzanie sytuacji strzeleckich czy to dla Lewandowskiego czy też jak wchodzą w pole karne czy do boków jak ma piłkę ale nie może oddać strzału i odgrywa do kolegów...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alitejophobia
-1 / 1

@rafik3001 Sam jeden ma pokonać grupę tamtych? To może od razu wszystkim dziesięciu wręczyć po czerwonej kartce i niech idą z boiska, a Lewandowski będzie sam walczył przeciw jedenastu? Nawet Cubasa potrzebował reszty zespołu. ;) Tymczasem Lewandowski dostaje piłkę, ale kopnięcie mocne, więc nie przechwytuje jej dokładnie. Obok stoi polski piłkarz, który powinien natychmiast zareagować i podać mu wypadającą piłkę do strzału, ale stoi niemal z rękami w kieszeniach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 czerwca 2021 o 8:59

M mike2206
+4 / 4

Lewandowski to napastnik, Striker, a u nas nie ma kto pilki przyjac a Co dopiero mowic o podaniu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Siwy121
+1 / 1

Akurat pierwszą połowę oglądałem i bramka na konto Szczęsnego nie idzie. Miał pecha bo piłka odbiła się od słupka i go trafiła to nie ważne kto by stał sytuacja by wyglądał podobnie.
Co do pierwszego to też nie tacy chłopcy do bicia bo Słowacy mają wielu wartościowych zawodników, może w teorii słabszych niż Polacy ale wciąż są to zawodnicy grający w dobrych klubach.
Resztę ciężko się wypowiedzieć bo jednak stety lub nie oglądałem tylko pierwszą część ale patrząc na statystyki Hiszpanów to może nie będzie tak źle :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
0 / 0

Nadzieja umiera ostatnia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
0 / 4

Co do punktu pierwszego to się nie zgodzę, bo chłopcami do bicia to jest reprezentacja Polski, niem wiem skąd w Tobie, autorze demota taki optymizm, że nasza reprezentacja jest jakąś mocną reprezentacją, która ma szanse na imprezach typu ME. To że w reprezentacji gra dobry napastnik, król strzelców Bundesligi i obecnie jeden z najskuteczniejszych napastników na świecie... to nie znaczy że będziemy jechać z innymi drużynami skoro obronę mamy kiepską (od wielu lat) pomoc to bardziej wsparcie dla obrony niż do ataku.. więc skąd ten napastnik ma mieć 5-10 sytuacji oddania strzału jak dostaje tak mało podań a jak już są to są tak słabe że nie wystarczy grzmotnąć, dołożyć, nogę, wyskoczyć do główki.. Napastnik przekłada sytuacje na gole, ale musi mieć tych sytuacji sporo..bo nie zawsze wyjedzie... a wychodzi tym częściej gdy te podania są dokładniejsze.. w tempo... gdy na chwilę urwie się obrońcom.. a nie podania typu "masz piłkę i sobie sam wypracuj sytuację strzelecką"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem