Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
111 118
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N nitaki
+2 / 4

Nikt tam nie daje z siebie nawet 60% bo nie warto.
Gdyby dawali z siebie 100% to by ryzykowali jakieś urazy, ot np zerwane ścięgno/więzadło czy co im się tam może stać. A taki uraz to strata dużej ilości czasu, pieniędzy, prestiżu. Uziemia gracza na jakiś okres i wtedy ktoś inny by musiał grać za niego i jeszcze by pokazał, że jest lepszy. Co im po sukcesie na euro, zwłaszcza gdy nie ma widoków na top3. Kasa pewnie taka sama niezależnie od tego czy wyjdą z grupy czy nie, a roboty mniej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J joanna198
+3 / 3

Bayern gra drużynowo. Sam Lewandowski mówi, że bez kolegów nie byłoby sukcesu. Poza tym on ciągle trenują razem a Polska reprezentacja przepraszam ile ma wspólnych treningów za sobą? Sam Lewandowski meczu nie wygra poza tym reszta drużyny jakby go omija. Obejrzyj wczorajszy mecz jeszcze raz i wyciągnij wnioski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mamut3003
+2 / 2

Biorąc pod uwagę jego grę to nie był Lewandowski tylko jakiś sobowtór, nawet piłki nie chcieli mu podać. Totalny rozpier... al.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P psibrat
0 / 0

Robercik to jest gwiazdor już, jemu się nie chcę zapierdzielać, on oczekuje, że to na niego się będzie zapierdzielać. a jak tego brakuje to foszek i jogging po boisku. Szacun dla niego za to co robi w bayernie ale w reprezentacji to zupełnie inny zawodnik bo cała drużyna nie pracuje na niego tak jak w klubie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem