Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
0:19

Brutalne, ale ile razy można mówić, że tu się nie jeździ

www.demotywatory.pl
+
985 1005
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P PitaaP
+10 / 10

Spadł ze schodów z dużą prędkością i mógł mieć dość spory uraz, nic dziwnego. Fakt, zachowanie godne potępienia, ale bez przesady...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
-1 / 17

@LordL Kto, kurczę? Możesz jaśniej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar panmarian83
+4 / 24

Mistrz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 czerwca 2021 o 8:11

avatar AnonPrzegryw
+17 / 37

@killerxcartoon No niestety, przeżył, nie można mieć zawsze szczęśliwego zakończenia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rademenes_82
+14 / 24

@killerxcartoon Oczywiście nie widzisz niczego złego w postępowaniu drugiej strony? Na filmiku widać wyraźnie, że ochroniarz gówniarza ostrzega, a ten mimo ostrzeżenia postanawia na złość wykonać skok. Doskonale widać również, że jest to miejsce publiczne, najpewniej jakiś urząd. Z dwojga złego lepiej, żeby zabił się taki bezrozumny i złośliwy debil, niż miałby wskoczyć komuś na głowę i zabić tą przechodzącą osobę. Gdyby zginął, to tylko i wyłącznie przez własną głupotę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rademenes_82
+24 / 30

@killerxcartoon Ochroniarz nie będzie zatrzymywał gościa schodzącego po schodach, a nawet jeśli, to z pewnością go z nich nie zepchnie. Tutaj ewidentnie "deskarz" chciał robić na złość i odgrywał chojraka. Miałem wiele razy do czynienia, zarówno z ochroną jak i policją i nigdy nie miałem z nimi problemów. Pewnie dlatego, że nie łamałem prawa i grzecznie wykonywałem polecenia. Nie mogę być pewien (jeśli sie mylę, to wybacz) ale sądząc po Twojej wypowiedzi jesteś jednym z tych "bohaterów" co to krzyczą za policją "chwdp" a potem płaczą, jak dostaną pałą przez łeb, bo przecież to było za "niewinność". Co do Floyda, ten policjant skazany został jedynie dlatego, że w USA obecnie jest moda na lewackie poglądy, które z bandytów robią świętych (tak, tak, pan Floyd był wielokrotnie karanym recydywistą, a w chwili zatrzymania miał przy sobie narkotyki i zachowywał się agresywnie) i która to moda i jej dziecko, czyli ruch BLM musiały znaleźć kozła ofiarnego i znalazły go w osobie policjanta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 czerwca 2021 o 15:37

F FilipAnonim
+1 / 7

@AnonPrzegryw Za zwykłe chamstwo śmierć? To nie przesada? Są na to inne kary, grzywne areszt, prace publiczne, ale nie śmierć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 czerwca 2021 o 19:16

avatar auto1
+2 / 10

@killerxcartoon smieszny lewaczek jak zawsze troluje :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+5 / 5

@killerxcartoon chyba zgubiłeś 10 lat w tych wyliczeniach. Ludzie urodzeni w 1982 roku w przyszłym roku skończą 40 lat...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PrawdziwieTrue
+7 / 7

@killerxcartoon to w końcu Alkanaro jest młodym faszystą czy starym katolem? Masz jakieś problemy, jeżeli jesteś w stanie tak szybko przechodzić pomiędzy tymi dwoma światopoglądami w ramach obrażania kogoś, ponieważ są one zupełnie różne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rademenes_82
+5 / 7

@PrawdziwieTrue On miał chyba na myśli mnie ;) Pamiętaj, że dla lewaków każdy, kto nie zgadza się z ich poglądami, jest faszystą. Ot taka lewacka logika ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PrawdziwieTrue
+4 / 4

@rademenes_82 rzeczywiście, mój błąd, natomiast dalej ma problemy z każdym "typowym człowiekiem" z lat XY*.

XY* - wstaw dowolne dwie cyfry.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
+7 / 7

@killerxcartoon Widziałeś filmik z kamery umieszczonej na mundurze?
W każdym kraju GF byłby przepałowany jakby wypchnął policjanta z radiowozu a on to zrobił, policjant standardowo chciał go przypiąć w radiowozie, GF grzecznie odepchnął się nogami i wypchnął policjanta..
W dodatku GF już na początku nie wykonywał poleceń, był stosunkowo agresywny, pomimo kilkukrotnego zwrócenia uwagi aby trzymał ręce na kierownicy, notorycznie je ściągał.

Ponadto zakładasz że GF zginął bo był czarny... To jest rasizm to co robisz, zakładasz że kolor skóry miał jakiekolwiek znaczenie. Policjant miał postawiony zarzut zaplanowanego morderstwa z premedytacją, tak jakby je kilka dni wcześniej zaplanował...

"- przypomnę. gościu odsiedział swoje." - Ale recydywiści mają to do siebie że nie poddają się resocjalizacji i notorycznie łamią prawo.
"- biały faszysta taki jak ty z ekstazą dusi go dociskając kolanem do ziemi" - Skąd wiesz że faszysta? Bo GF był czarny? Jakby tam był biały to wtedy nie byłby faszystą?? Skąd wiesz że ten policjant to nie komuch?
"- Może i był pijany czy zapalił trawę .. ale nie zakłócał porządku publicznego i był spokojny wiec nie ma powodu do nękania go" - Jasne, gość prowadził samochód więc naprawdę nie ma powodu do nękania go gdy robił to po pijaku będąc potencjalnym mordercą, bo każdy pijany za kierownicą jest potencjalnym mordercą.
"Za coś takiego powinni wybić w tym mieście każdego kto nosi mundur policyjny i ma coś wspólnego z władzą." - To dopiero zobaczyłbyś jak fajnie wygląda anarchia i jak rozłazi się przemoc, nie wyszedłbyś z domu bo by Ci ten durny łeb obcięli dla śmiechu. Jedź do Afryki, tam jest utopia w której policja nie ma żadnych praw i boją się wszystkiego a ludzie są szczęśliwi gdy jakiś świr wybija im całą rodzinę i nikt nie reaguje, bo jak policja zareaguje to wybiją wszystkich policjantów i spalą komisariat. Tak wygląda brak policji. Tego chcesz?
W Rwandzie gdy doszło do ludobójstwa policja praktycznie nie istniała i nikt nie zajmował się rozbijaniem band złożonych ze świrów. Gdyby tam wtedy działała dobrze funkcjonująca policja, do przewrotu a potem ludobójstwa nigdy by nie doszło, bo wyłapali by idiotów.
W Afryce zamiast policji (niestety ale policja w wielu państwach prawie nie istnieje) są lokalne grupy pilnujące tylko swoich interesów.
Pojedź do Meksyku gdzie policja była przez długi czas zbyt pobłażliwa. Jak Cię okradną albo zgwałcą Ci żonę to się zdziwisz, bo policja nie zareaguje, dlaczego? Bo żaden policjant nie chciałby zginąć a tak to się kończy dla nich gdy próbują zareagować, bo przez lata pobłażliwości gangi rozrosły się do takich rozmiarów że są bardziej liczne i lepiej uzbrojone niż policja a i mają większe wpływy w państwie.

Popierasz BLM?? Zapewne tak. Wiesz że oni są rasistami?? Nadanie specjalnych uprawnień pewnej grupie tylko dlatego że ma czarny kolor skóry to rasizm i segregacja rasowa. Poczytaj jakie hasła głosi BLM.
Powiedz, czemu BLM nigdy nie potępiło masowych rabunków których dokonywali ludzie idący w ich marszach?? Czemu po drodze "marszu" bili wszystkich którzy mieli biały kolor skóry??
Czarni w Ameryce, pomimo że jest ich ledwie 15% odpowiadają za ponad połowę zabójstw z bronią w ręku i na dzień dzisiejszy rocznie czarni zabijają więcej białych niż biali czarnych.

Zadam Ci pytanie, czy czarny policjant która zastrzelił białą kobietę w ciąży, też był faszystą?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 7 razy. Ostatnia modyfikacja: 18 czerwca 2021 o 23:30

B bsch
+1 / 1

@yankers doceniam tak rozbudowany komentarz, ale zainteresowany i tak uzna że jesteś faszystą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-1 / 1

@yankers
Liczę że ciebie albo któregoś z twoich członków rodziny podobnie zadusi jakiś bandyta w mundurze w kolorze ciemnego indygo z napisem policja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
+16 / 22

A mógł zastrzelić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agitana
+4 / 12

@romeksz Za co? Gowniarz sam sie rozpedzil, ochroniarz go nawet nie dotknal, tylko nie przepuscil deski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jeykey1543
+10 / 14

W normalnym świecie to młody by się nauczył. Żyjemy w nienormalnym, więc różne scenariusze się mogą zdarzyć, ale akrobata pewnie będzie ofiarą. Szkoda, że nie jest czarny, bo by dostał jeszcze milion odszkodowania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agitana
+1 / 5

@Jerzowiec Doswiadczenie ktore nabyl jest o wiele cenniejsze :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I iposek
+1 / 7

@Jerzowiec obawiam się że w Polsce to ten ochroniarz miałby nieprzyjemności a nie jakieś odszkodowanie od gówniarza :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SmallPig
0 / 8

Ale chrupnęło uuuj może to go czegoś nauczy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DrGoool
0 / 4

Ikar mu na imię, hehe

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E eGzu
-2 / 4

Ale jak to fajnie zrobił. Pełna profeska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Richmond
-4 / 8

Przepraszam, ale właściwie dlaczego nie wolno tam jeździć i kto jest władny taki zakaz wydać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+5 / 9

@Richmond . Bo to są schody a nie skatepark.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Missudi_z_WATTPAD
+1 / 5

ech
można było inaczej to załatwić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M milamber84
+2 / 4

@Missudi_z_WATTPAD udowodnij, że nie było innej, dyplomatyczniejszej próby. Na filmiku widać, że chłopak robi to z premedytacją wbrew zakazom ochroniarze, czyli już wie, że nie wolno mu tego zrobić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Missudi_z_WATTPAD
-1 / 1

@milamber84
No taaak, ale mógł zginąć. Ja bym bliżej drzwi stawała i nie dawała szansy na rozpędzenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daniel26
+1 / 5

brawo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mavey
-3 / 13

Jeżeli rodzina dzieciaka dobrze rozegra to w sądzie - jeśli to, co ktoś napisał o złamaniu, to prawda - to odszkodowanie będzie wcale niezłe.
Dodatkowo ochroniarz najprawdopodobniej straci pracę i...bardzo dobrze.

Rozumiem, że niektóre zachowania współczesnej młodzieży mogą irytować - mnie też często wkurza pyskówka i robienie wszystkiego, co im się podoba - ale to nie powód, żeby robić komuś fizycznie krzywdę.
Nie w takim wymiarze.
Ochroniarz powinien zatrzymać chłopaka w drzwiach lub - jeżeli nie zdążył - np. złapać go za ramię.
Spowodowanie, że dzieciak zleciał ze schodów - a nie trzeba być asem z fizyki, żeby wydedukować finał zatrzymania deskorolki w ten sposób - to stworzenie zagrożenia życia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
+1 / 5

@Mavey "Spowodowanie, że dzieciak zleciał ze schodów - a nie trzeba być asem z fizyki, żeby wydedukować finał zatrzymania deskorolki w ten sposób - to stworzenie zagrożenia życia."

I tak by z nich zleciał w ten czy inny sposób. Jeżeli by mu nie wyszedł skok to byłby lament dlaczego ktoś na to pozwolił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 czerwca 2021 o 23:03

S Sebol1992
0 / 4

@Bld1
Ale to wtedy sam by sobie zrobił krzywdę, a tak ochroniarz mu w tym pomógł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rybery
0 / 8

Brawo inaczej rozumu tych debili się nie nauczy. Jedyna forma walki z tymi bydletami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nightlord33
-4 / 6

patrząc na komentaże bełne braw i podziwu dla ciecia
pokazuje jak zawistnym i złym narodem sa polacy
takie typowe januszostwo hue hue szomda ze guwnioz nie umorł browo dla pana łochroniaza przerywane janudzowskim gulgotaniem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Brandom
+4 / 6

Co za debile w komentarzach. Ochroniarz ma pilnować, żeby nie wydarzył się żaden wypadek, a nie je wywoływać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Ogoniasty
0 / 4

bardzo piękny, wręcz miły widok dla oka :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sebol1992
+2 / 4

Nie popieram zachowania tego chłopaka bo łamał zasady ale ochroniarz nie jest tutaj bez winy.
Spowodował zagrożenie życia i nie wolno tego robić niezależnie od tego czy ktoś łamie zasady czy nie.
Rozumiem że większość komentujących by go od razu rozstrzelała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szogo
+1 / 3

tego nie da się obejrzeć tylko raz :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wandejczyk
-1 / 1

Grubas dawno w gębę nie dostał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem