Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
705 725
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B Bihar
+4 / 6

Ten sam problem ma Turcja, Węgry i Rosja też. Także jest z kim się bić :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antyboanty
+9 / 11

Dziwiłbym się, że armia jakiegoś państwa nie miałaby planów na wszelkie wypadki...a nie, czekaj, jesteśmy w Polsce pod rządami PiS...cofam co napisałem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marucha79
+9 / 9

To musiało być zabawne, kiedy w roli eksperta (wicepremier odpowiedzialny za bezpieczeństwo) wypowiadał się człowiek, któremu osoby korzystające z internetu kojarzą się z piwkującymi onanistami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mizantropix
+5 / 7

Dajcie dziadydze jakieś rolki (albo coś mocniejszego). Niech siedzi sobie w domku jak tak białowłosa Babinka pod strażą stada milicjantów i napastuje tam tego biednego kota, byle by już nie pchał się do koryta i nie napastował Polaków. Reszta dni upłynie mu w samotności, strachu i ciągłym oglądaniu się za siebie, bo będzie się bał na dwór wyjść sam, jak już mu psy do pilnowania zabiorą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antyboanty
+1 / 1

@Mizantropix ,,...Dajcie"...jakie to wygodne nawoływać do nawet szczytnych zachowań z wygodnej kanapy. Czy to nie trochę wyciąganie gorących kartofli cudzymi rękami? Może lepiej zacząć było od ,,Dałbym"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 czerwca 2021 o 14:27

avatar Mizantropix
+2 / 2

@Antyboanty patrząc z tej perspektywy - to z mojej strony "dajcie" będzie wyrazem / przejawem wyrozumiałości dla ludzi chorych. Ja dałbym dożywicie za kratami i "miskę ryżu" trzy razy dziennie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antyboanty
+1 / 1

@Mizantropix Hojny i łaskawy Acan jesteś. Aż trzy miski, gdy reszta narodu ma zapieprzać za jedną? Toż ten lamus wciąż powtarza, że wszyscy jesteśmy równi, więc nie udowadniaj mu, że jest inaczej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mizantropix
+1 / 1

@Antyboanty bardziej pAcan, że jakiś sentyment mnie jeszcze w tym kraju trzyma i nie pozwala wysiedlić się gdzie indziej, aby w pełni skupić się na zabezpieczaniu przyszłości dzieci i własnej. A miski trzy albo nawet i pięć. Żeby pocieszył się możliwie najdłużej oknami z tygrysem i nie poszedł zbyt szybko wąchać kwiatków od spodu z niedożywienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antyboanty
+1 / 1

@Mizantropix Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A ja myślę, że wszędzie jest jakiś bajzel ale bardziej widzi się ten w swoim kraju, gdy jest się człowiekiem, któremu na czymś zależy. Ten dziad znobilitował do poziomu tzw ,,suwerena" tych, którym nie zależy wmawiając plebsowi, że tylko oni są prawdziwymi patriotami. Z koniecznym podkreśleniem ,,prawdziwy". Dlatego ja nie życzę mu długiego życia, bo szkoda życia innych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+2 / 12

Partia nienawiści szukająca sobie na siłę wszędzie wrogów.. A tak na dobrą sprawę partia nieudaczników i chciwych ciemniaków. Zobaczmy kogo kreowali w ostatniej dekadzie na wroga publicznego.
- Niemcy.. no bo są winni II wojny światowej i obozy zagłady .. niesłusznie nazywane Polskimi obozami zagłady oraz za Nord Stream
- Rusję za atak od tyłu w 39 i za czystki Katyń i w innych miejscach nie wspominając o nord stream
- Ukrainę za to że nie chcięl naszej władzy i za Wołyń
- Żydów za to że domagają się swojego mienia i są bogaci a my nie
- Ateistów za to że nie słuchają się kościoła
- Liberałów za to że chcą wolności
- PO za to że zorganizowała wypadek we mgle w Smoleńsku w jakim zginął prezydent święty brat Jarosława
- Feministki że domagają się praw kobiet i nie chcą być dodatkiem do macicy rodzącym kolejne pokolenie rycerzy Chrystusa czy żołnierzy Chrystusa
- LGTB że w ogóle istnieje i che korzystać ze swoich praw konstytucyjnych do zgromadzeń i manifestacji
- Lewicowców ze nie są prawdziwymi polakami
- UE za to że emigrują do niej Polacy
- TSUE że domaga się przestrzegania prawa i nie zgadza się na strefy wolne od LGTB
- Parlament UE opanowany przez spisek Niemiec i Francji bo chciał wcisnąć nam tu imigrantów
- muzułmańskich Imigrantów z afryki... bo to terroryści jacy marzą tylko by osiedlić się w tym biednym jak ich kraju i gwałcić nasze kobiety oraz owce i kozy
- Norwegów i Szwedów za potop i swoje fundusze jakie popierają polskie feministki
- Czechów za spór o Turów i za to ze nie utrudniają polkom aborcji
- Amerykanów że nie wybrali ponownie Trumpa
I cały świat za to ze się zmówił przeciwko Polsce .. No poza Węgrami ich lubimy choć mają nas kompletnie w D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 czerwca 2021 o 16:17

avatar Cammax
+1 / 11

@killerxcartoon dlatego jak tylko do Polski wróci normalność to ta nazistowska partia powinna zostać zdelegalizowana. Przeraża mnie fakt, że większość ludzi nie widzi, że jedyna różnica między Kaczyńskim a Hitlerem jest taka, że my mamy zbyt słabe wojsko żeby Kaczyński mógł wywołać wojnę i doprowadzić do kolejnej masowej eksterminacji innych narodów. Dlatego nazistowksie organizacje typu PIS, ONR nie powinny być legalne, bo im się po prostu marzy ponowne uruchomienie Auschwitz i zamykanie tam wszystkich "wrogów Polski narodowo-katolickiej".

Jest to partia, która nienawiść do innych narodów ma w programie. To PISowcy od zawsze głosili ksenofobiczne hasła. Oni bez nienawiści po prostu nie istnieją. Wybili się na nienawiści do Niemiec i Szwecji, potem na sprzeciwianiu się obecności Polski w UE. Potem przyszedł 10.04.2010, a co za tym idzie- fala rusofobii, którą PIS niestety świetnie wykorzystało. Potem uchodźcy. PIS zaczęło straszyć strefami no-go. A prawda jest taka, że z jakiegoś powodu np. w Niemczech, Szwecji, Holandii, Wielkiej Brytanii itp., to uchodźcy są mielej widziani, a za niebezpieczne są uznawane dzielnice zamieszkane przez Polaków.
Z biegiem czasu zaczęli wojny z całym światem. Na świecie skończyli się wrogowie, to pora szykanować przeciwników PIS.
Potem ich ukochany Trumpek (na szczęście) przegrał i do USA przynajmniej częściowo wróciła normalność. A Biden nie chce mieć nic wspólengo z totalitarnymi krajami, gdzie prawa człowieka są łamane. I w taki oto sposób USA jest wrogiem PISu.

Trochę się przyczepię do "listy wrogów PIS":
-przy Rosji zapomniałeś o "zamachu smoleńskim na kwiat polskiej inteligencji", przy okazji którego ośmieszyli nas na caly świat swoimi bezpodstawnymi oskrażeniami,
-Szwedów to nienawidzą przede wszystkim za Potop (nawet w ten sposób uzasadnili odmowę udzielenia im pomocy z pożarami kilka lat temu, a to że potem sami podpięli się pod akcję gaszenia to już zupełnie inna kwestia). Nie zapominajmy, że PIS to partia, dla której nienawiść za historię to świętość. Nawet ważniejsza niż nienawiść za religię i pochodzenie. To, że Szwedzi wspierają polskie kobiety walczące o swoje podstawowe prawa, to kwestia drugorzędna. A tak w ogóle, to szkoda, że nie pamiętają, po czyjej stronie walczyły Węgry w czasie Potopu i II WŚ. No ale Węgry to totalitarny katoliban (tak jak Polska), gdzie nie ma praw człowieka, więc PISowcy mogli zapomnieć...
-zapomniałeś o sędziach (ich za to, ze bronili demokracji i sprzeciwiali się PISyfikacji sądów), lekarzach, nauczycielach, wolnych mediów (co tu dużo wyjaśniać, po prostu są wykształceni, a co za tym idzie- sprzeciwiają się PISowskiej dyktaturze. No i są bogaci, a to boli ciemny ludek, który mnoży się jak szczury i żyje tylko z zasiłków, bo tacy debile nie nadają się nawet do zamiatania ulic), dziennikarzach i artystach (sprzeciwiają się oni dyktatorskiej władzy PIS i nagłaśniają na całym świecie przypadki łamania podstawowych praw człowieka w Polsce).

Mam tylko nadzieje, że te wszystkie kraje nam kiedyś wybaczą i będą chciały odnowić zerwane przez PIS relacje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 czerwca 2021 o 15:37

K killerxcartoon
0 / 0

@Cammax
Ok zrobiłem suplement..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lulus
0 / 0

@Cammax - czy ta Twoja nienawiść do PiSu, to już nie jest fanatyzm? Serio? Porównywać ich do hitlerowców? Sorry - ja widzę różnice i to duże.
Co do USA, to ilu ludzi, tyle opinii. Ja rządy Trumpa, patrząc z boku oceniam, jako bardzo dobre i szczerzę chciałbym u nas taką osobę u władzy. Biden to kompletne przeciwieństwo. Ale to, tak jak napisałem - to subiektywna ocena i każdy może mieć własne zdanie.
Też nie przepadam za PiSowcami, bo dla mnie to jest to samo szambo, co PO i inne partie z tymi starymi dziadami razem wzięte.
(Swoją drogą wielu ludzi głosuje na PiS, bo nie tolerują PO, a innej silnej partii, jako alternatywy nie widzą - leć do ludzi, poznaj ich opinie i sama się przekonasz)
Należało by ich wywalić wszystkich, poprawić ten ustrój - bo jest on wadliwy -, zmniejszyć ilość przepisów, zwłaszcza zabrać się za te wzajemnie wykluczające się, gdzie pole do interpretacji ma urzędnik, a na samym końcu, kiedy by się ogarnęło ten pier... eghem - śmietnik, to dopiero zabrać się za poprawę polityki międzynarodowej. Machanie szabelką nic nie da, ale trzeba też stwarzać jakieś pozory.
I trzeba zmienić mentalność społeczną, by zaczęli ludzie patrzec w przód, a nie tu teraz, bo coś ktoś daje.
Bez tych zmian, kraj dla mnie jest stracony. Jak to mawial Piłsudki - kraj piękny, ale ludzie, to...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

@Lulus nienawiść rodzi nienawiść. PIS codziennie szczuje na swoich przeciwników, wyzywa ich od opcji niemieckiej/ruskiej agentury, więc raczej trudno się dziwić, że normalni ludzie nienawidzą PIS.

Z resztą mogę się zgodzić, choć jedyną róznicą między PISowcami a hitlerowcami, którą ja widzę jest to, że "nasi" jeszcze nie wymordowali tylu ludzi, bo mamy słabe wojsko.

Cóż, współczuję Amerykanom, że mają wybór właściwie tylko między dwoma kandydatami. Dla mnie obaj kandydaci byli beznadziejni, a Biden to tylko mniejsze zło (coś jak nasza opozycja). A Trump przede wszystkim zrywał relacje z UE w imię relacji z Polską i Węgrami. Wielu Amerykanów ma mu to za złe.

Fakt, wyborcy PISu dzielą się na 3 typy:
1. "Bynamni na bombelki dajo",
2. "A za PO...",
3. "Bo nienawidzą Niemiec, Szwecji, Rosji, UE, homo, innowierców, innych ras..." (to jest tzw. beton. Do tej grupy nie dotrzemy, nawet jeśli staniemy na rzęsach).

Moim zdaniem, jeśli uda się odsunąć PIS od władzy, to w pierwszej kolejności trzeba ratować gospodarkę, potem wycofać "reformy" PISu, które pozwoliły PISowi przejąć instytucje. Potem będziemy odnawiać relacje z innymi.

Z tą zmianą mentalności może być trudno. Najłatwiej będzie dotrzeć do grupy "a za PO...", bo dla niektórych liczy się tylko 500+, a do betonu w życiu się nie uda dotrzeć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ashera01
+2 / 4

Powinien być ustalony wiek, w którym polityk przechodzi na emeryturę i zajmuje się samym sobą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtekkk69
+4 / 4

Ja się pytam co pis zrobił dla polskiej armii. Gdzie są śmigłowce, okręty i inny sprzęt? Rozbroili armię i teraz dziadek opowiada bzdury o ataku. Jakby chcieli to już dawno by byli na Odrze i dziadek by nie zdążył spi..rzyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L loloskolos
0 / 0

Chińczycy kiedyś na bazie swoich obserwacji i doświadczeń stworzyli chińskie znaki zodiaku. Jest ich 12 i każda osobowość jest przypisana do jakiegoś zwierzęcia. Mało tego. Te 12 znaków jeszcze uzupełnili o jakiś żywioł, który go jeszcze bardziej szczegółowo definiuje. A wiecie co jest straszne w odniesieniu do Kaczora? Że jest tym samym znakiem i tym samym żywiołem co Hitler. Ciężko jest trafić na człowieka z taką samą kombinacją, a oni ją mają. I cholernie się obawiam co z tego wyniknie skoro ten człowiek jest u władzy i zachowuje się tak samo fanatycznie. Tylko nie ćpa tak jak Hitler, więc przemowy są mniej porywające.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
0 / 0

Straszne! Jak ten okropny prezes śmie oskarżać niezmiennie łagodną i pokojową Rosję o jakieś niecne plany?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
0 / 0

70tys. maili z 4,5tys. kont? To wychodzi raptem 15 maili na konto - jak się rzeczywiście wykorzystuje pocztę elektroniczną w pracy to 15 maili to nawet nie jest 1 dzień.
Prawda jest taka, że znalazł się jeden półgłówek jeszcze większy od innych półgłówków, który z prywatnego niezabezpieczonego konta email korzystał w sprawach służbowych i ktoś mu na to konto wjechał i posprzedawał co ciekawsze kwiatki. I na tym koniec, ale PISowcy wykorzystali to, żeby zorganizować sobie tajne obrady. Ciekawe co tam wtedy sobie przegłosowali? Zastanawiał się ktoś nad tym? Teraz mydlą oczy jakimś niby zmasowanym atakiem hakerskim a chodziło tylko o to, żeby sobie bez kamer i dziennikarzy patrzących na ręce poobradować cholera wie o czym. Już kiedyś zrobili wprawkę do takiej akcji - wtedy przenieśli głosowanie nad budżetem do sali kolumnowej i nie poinformowali opozycji o tej zmianie. No ale wtedy od razu wszystko się wydało bo dziennikarze byli na miejscu i zobaczyli co się wyprawia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krickin
0 / 0

Który kraj nie ma jakiegoś szurniętego dziada u władzy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 czerwca 2021 o 18:41

F ff_1
0 / 0

70 tys maili? u mnie w firmie średnio tyle ma jedna skrzynka...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kaczor666
0 / 0

Drżę na myśl o tym, co się stanie. Mój mail na temat, że kot dostał sraczki. I porada zaprzyjaźnionego weta, niech się wysra i dzień głodówki. Bosh, jakaż strategia się przedostała w ręce wroga.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem