Komentarze

Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K krys89
+2 / 24

Pierwsza połowa świetna że też musiało się zepsuć na początku drugiej i te nadzieje gdy został zasądzony karny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H henqzb
-4 / 14

@krys89 mam wrażenie że oglądałeś inny mecz. 1 połowa to Polska przestraszona grająca z kontry której to w ogóle nie było po stracie gola, dopiero na 2 połowę wyszła reprezentacja z której można być dumnym że grają na mistrzostwach. Tak jak grali w drugiej połowie powinni zagrać ze Słowacją było by weselej a

H henqzb
+2 / 4

@radhex chyba lewitujących :)
swoją drogą po meczu to samo powiedział trener, zmienił taktykę na drugą połowę 1541 i zaczęli grać

P Pasqdnik82
+2 / 6

@radhex te mocno patriotyczne kręgi psy wieszały na reprezentacji po pierwszym meczu... wystarczy poczytać fora sportowe gdzie nicki z "ikonami" klubowymi, a więc pierwszy sort patriotów pluje na reprezentacji... te same nicki teraz ją chwalą że walkę, za postawę i za remis

W Wielgi
-2 / 4

Irytuje brak zaangażowania. Gdyby przegrali z zaangażowaniem, niesmak byłby dużo mniejszy.

R radhex
-3 / 3

@Pasqdnik82
Każdy wieszał psy i słusznie bo zasłużyli, ale zmyli hańbę. A dla lewactwa to nie ma znaczenia, można opluć można pochwalić to bez różnicy, liczy się, żeby być najaranym, trochę poskrobać, kasy z izreala pociągnąć i wygodnie żyć.

0 / 4

@Bigoszprawiczka - 0 to przesada, ale faktycznie wydaje mi się, że w przeciągu 30 lat ze Szwecją nie wygraliśmy.

R romanowitch
+8 / 8

@Bigoszprawiczka
czysto matematycznie nie masz racji, po remisie z Hiszpania Polska nadal ma szanse na wyjscie z grupy. Jedyna kropla goryczy jest fakt, ze zarowno przez kibicow, jak i przez nasza reprezentacje, wyjscie z grupy jest traktowane jak ogromny sukces na miare zwyciestwa w tych mistrzostwach.

0 / 2

To jest reprezentacja Polski. Hiszpanie myśleli że wygrają na stojąco to się nie przemęczali. Nasi by mieli szansę gdyby ma mecz że Szwecją po stronie Szwedów wyszedł sam bramkarz

C Colemann
-2 / 2

@glus_eli Każdy kto obstawiłby taki scenariusz z Hiszpanią jaki nastąpił, zostałby uznany za naiwniaka i idiotę. Piłka nożna dzisiaj jest bardzo nieprzewidywalna i jak ktoś pieprzy zerowych szansach na zwycięstwo to zwyczajnie musi być typowym smutnym polaczkiem, który nie ma pojęcia o czym gada. A do tego posiadać wiedzę w dziedzinie matematyki na poziomie podstawówki.

A adawo
+7 / 15

Można? Można. Wystarczyć chcieć.

T Tomek59
+3 / 3

Przecież oni cudem zremisowali. Karny to był cud i kilka innych akcji. Powinno być 3:1 dla Hiszpanów, nie jest tak bo mieli farta, żadna ich zasługa.

T t123456789
-3 / 5

jakim cudem chłopie ? chodzili jak w zegarku tam i robili co mogli..Hiszpania to rywal z najwyższej półki i w dodatku grała u siebie więc Polska wczoraj pokazała bardzo dobrą piłkę i wolę walki.

avatar maggdalena18
0 / 0

@Tomek59 Gdyby były lepsze podania, to mogło być 3:1 dla nas.

H henqzb
+1 / 9

@Kasztan528 nie zmieni, bo mogli wygrać, mogło bramki nie stracić itp. Nosacze zawsze znajdą pretekst do hejtu

avatar Kasztan528
-4 / 6

@henqzb w sumie racja

T Tomek59
0 / 0

Nie nosacze, tylko ludzie którzy chcieli by dostać taki zespół na jaki zasługują, a nie wytwór skorumpowanej, pełnek wewnętrznej polityki organizacji jaką jest PZPN. Denerwuje mnie to, bo nie brakuje nam talentów piłkarskich, tylko te talenty są trwonione. Nie zamierzam się zachwycać z każdym razem jak po 10 porażkach mają przebłysk dobrej gry.

G glus_eli
+1 / 5

Nie można lekceważyć przeciwników. Gdybyśmy wygrali ze Słowacją, wyszlibyśmy już z grupy. Nie pamiętam abyśmy ze Szwecją wygrali w ostatnich 30 latach.
Tak. Dzisiejszy mecz ok.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 czerwca 2021 o 23:15

0 / 0

@glus_eli A kiedy ostatnio wygraliśmy lub zremisowaliśmy z Hiszpanią?

G glus_eli
0 / 0

@maggdalena18 -
:-) masz rację, w 1994. Przed chwilą sprawdziłem.

0 / 0

@glus_eli No także...Statystyki to tylko statystyki.

B Bieroo
+6 / 8

mogli tak ze Słowacją zagrac...musieli hejt zebrać żeby dupy ruszyć..

H henqzb
+7 / 9

@Bieroo po prostu Krychowiak pauzował nie mógł spieprzyć żeby na wakacje jechać :)

S SzalonyTamburynista
+1 / 1

Co? Panie Januszu, nie ma składu ta wypowiedź.

H Hazik
-2 / 2

Dzisiaj Hiszpania mnie zawiodła, lub Polska mi zaimponowała, bardziej jednak to pierwsze.

C C1VenomMX321
-1 / 1

Mieliśmy od cholery szczęścia, ale to dobrze, bo szczęście sprzyja lepszym.

avatar jaskierrro
+4 / 4

Skoro my narzekamy na naszych to pomyślcie jak muszą się czuć kibice Hiszpanii. Dwa remisy i jedna bramka. W dodatku oczekiwania wobec nich są o niebo większe niż od naszej reprezentacji. Dowalą do pieca jak przegrają jeszcze ze Słowacją.

avatar Klebern
+4 / 4

@jaskierrro

Teraz jest mega ciekawa sytuacja w naszej grupie, bo nawet jest możliwe by to Hiszpania będzie na ostatnim miejscu z 3 pkt. Hiszpanie muszą wygrać ze Słowacją, jeśli chcą grać dalej. Remis im nic nie daje, a Słowakom awans Tak samo Polacy ze Szwecją. Szwedom wystarczy tylko remis.

Kto by się spodziewał, że faworyt grupy, który miał rozjechać wszystkie drużyny , musi drżeć o awans i grać mecz o wszystko.

A konto usunięte
-2 / 6

I co teraz polaczki, Janusze, marudy?

Z zidy
0 / 0

Mieliśmy szczęście. Tylko nie powinno się wyłącznie na nim polegać.

P pramo
+1 / 1

Brzęczek to on był mistrzem remisowania!

avatar Cammax
+1 / 3

Jestem pozytywnie zaskoczona, ale i ze Szwecją i tak nie mamy żadnych szans. Ostatni raz z nimi wygraliśmy z 50 lat temu. Gdybyśmy wygrali ze Słowację, to dziś nie musielibyśmy ze strachem czekać na pogrom od Szwedów. Hiszpanie chyba trochę nas zlekceważyli i to ich zgubiło.

Swoją drogą- wyobrażam sobie, co czują Hiszpanie. Remis z tak słabą drużyną (i jeszcze spudłowanie karnego, bo to nawet nie było tak, że Szczęsny obronił). Ale cóż, zawsze ładniej wygląda 1 pkt niż 0. Zwłaszcza jeśli jest zdobyty na tak mocnej drużynie jak Hiszpania.

M m23123
0 / 2

Proponuję zmienić oficjalną nazwę reprezentacji Polski na miękiszony.

B bmwpower69
0 / 0

moszna:p

avatar JanusM
-1 / 3

Może i bym się przejął gdybym w ogóle oglądał piłkę nożną, ostatni mecz jaki oglądałem to chyba Polska : Anglia jakieś 15 lat temu :) Mam po całości wy(cenzura) na naszą drużynę i czy wyjdziemy z grupy.

avatar Dipol
+1 / 3

Kultura goście ci Hiszpanie, leżących nie kopią.

P p110
+1 / 1

Ja jestem zadowolona, jest różnica była walka, pressing konsekwencja :) wszystko czego brakowało ze Słowacją. Jeśli tak zagramy ze Szwecją, to niezależnie od wyniku, będę zadowolona. Oczywiście żałuję przegranej, ale dzisiaj się cieszyłam.

+2 / 2

Przyznam, ze zostalem tym wynikiem zaskoczony, gdyz bylem przygotowany na pogrom naszej reprezentacji. Co prawda troche to dziwne, ze traktujemy remis jako sukces, ale bylem zdumiony, ile nerwow mnie kosztowalo wyczekiwanie do konca spotkania i obawa, ze w ostatnich minutach nie uda sie tego remisu obronic. Przepraszam nasza reprezentacje, ze nie wierzylem w ich mozliwosci. Jesli do tego dodac niewakorzystany karny dla Hiszpanow, to chyba mozna mowic o cudzie w Sevilli.

+1 / 1

@romanowitch w jakiś sposób jest to sukces... bo jest to remis bądź co bądź z Hiszpanią, która znacznie więcej wywalczyła na ME i MŚ w ostatnich latach niż Polska... Dostawaliśmy też łomot od nich w meczach towarzyskich no i ten remis nie przekreślił szans na wyjście z grupy wiec nie ma "meczu otwarcia, meczu o wszystko i meczu o honor"... jest "mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o wszystko"

J Jaro89898989
0 / 2

Niesamowite, polskie chorągiewy doceniają grę Polaków

C cociminietoniezginie
+2 / 2

Dobry i remis, ale... Ja nie wiem (piszę do ludzi będących teraz w zachwycie) czy my oglądaliśmy ten sam mecz. Albo piszących Sousa coś zmienił. Dopinguje naszych ale wyglądało to mocno średnio. Pierwsze 10 minut bomba, ale potem wybijanie piłki w przód i walka. B klasa jednym słowem. Hiszpanie zamykali nas z 20 razy na naszej połowie w mniej niż 25 metrach i dalej nie było wysokiego presingu. w ogóle go nie było poza pojedynczymi momentami. Ktoś 20 lat temu wpoil naszym że mają się bronić i grać tylko z kontry. I tak wygląda gra do dziś. Paniczna obrona + kontra. Paniczna obrona + wybicie. Szczególnie ostatnie 20 minut. To była gra na remis i wybijanie piłki. Zero tworzenia akcji. Wszystko w biegu i zero taktyki. No i pamiętajmy że ta Hiszpania nic nie wygrała od 2012 (najwyżej w 1/8, my byliśmy wyżej przypominam). Tam nie ma jednego znanego nazwiska poza De Gea. Powodzenia dla naszych ale gra dalej była cholernie kiepska. Bramka lewego pierwsza klasa, ale to nie jest drużyna która może wygrać mistrzostwa.

C czarny_zwierzozwierz
0 / 0

Zadowolony z wyniku jak najbardziej, z gry już trochę mniej. Na pewno fajnie się zaprezentowali faktycznie walcząc, a nie łażąc po murawiej jak muchy w smole, myślę, ze groźba petycji pomogła. Niestety, sama gra pod względem technicznym daje dużo do życzenia. Karny, parę zamieszań w polu karnym, wybijanie piłki pod nogi przeciwnika, tak naprawdę to nie my ten mecz zremisowaliśmy, a Hiszpania go nie wygrała. Niestety, jeśli chcą ze Szwecją pojedynek ugrać to muszą poprawić grę, a Szwecja to podobny poziom, bo doszły mnie słuchy, ze hiszpańska kadra ma problemy ostatnio. Wiem, że kibice sie podbudowali, ale podobnie bylo na Euro 2012 - po remisie z Rosją wszyscy wierzyli, że z Czechami pójdzie dobrze, a tu zonk.

P piernikTheBest
0 / 2

Jestem zawiedziony. Wyszedlem zbierac te latajace telewizory spod okien, ale wyglada na to ze kibice sie wstrzymali. Kiedy nastepny mecz?

U ubooot
0 / 0

Chyba im się pomieszał się mecz o honor z meczem o wszystko, nawet tego dobrze nie zapamiętali.

G gerix11
0 / 0

co wy o tak Szwecji, lanie dostali od nas w Sztokholmie jakieś 20-30 lat temu

Z zidy
0 / 0

pokolenie piłkarzy zdążyło się już wymienić.

W WhiskyCola
-2 / 2

Jakim trzeba być masochistą żeby to oglądać i kibicować tym gwiazdom reklam. Jakimś dziwnym zrządzeniem losu, fuksem udało się osiągnąć taki wynik i już narodowa masturbacja. Nawet Lawandowski grający dobrze tylko dla Niemców niewiele pokazał. Żenada. O wstydzie nie wspomnę.

-2 / 2

ja jestem bardzo zadowolony z tego meczu..była walka do samego końca, mimo straconej bramki nie spalili się i do tego Hiszpanie grali u siebie a w meczu ze Słowacją oprócz słabej gry poprostu mieliśmy pecha bo Słowacja też cudów nie pokazała..tam zaważył samobój i to że graliśmy w 10.