Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
49 62
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M mamut3003
+5 / 7

Ale to jest jeden z etapów dobrej zmiany i nowego ładu jednocześnie, trzeba wierzyć naszej jedynej partii będzie dobrze! Oni dobrze postępują, jak mają te pieniądze dostać ratownicy i je wydać na głupoty to chyba lepiej ja zostaną rozdysponowane i ulokowane na zagranicznych kontach tam będą bezpieczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
+7 / 7

No i po co psujesz atmosferę? Mamy Euro, Lewandowski strzelił gola, w sprzedaży pojawił się nowy IPhone, w mieście wybudowano kolejny kościół, jest 500 zł na bombelka, jest tanie piwo, jest słoneczko i trzeba się cieszyć. Jest super więc o co ci chodzi?

https://www.youtube.com/watch?v=kfH1hxvAN30

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 czerwca 2021 o 23:58

I irulax
+6 / 6

Nic dziwnego, skoro ludzie sami głosują na świat rodem z "Folwarku Zwierzęcego" Orwell-a. Kieruje nami grupka ludzi zupełnie oderwanych od rzeczywistości. Oni zawsze trafiają do lekarza szybciej, do nich policja przyjeżdża natychmiast po wezwaniu itp. itd. Masz dwa fakultety i nie możesz znaleźć godnej pracy? Jakiś dziwny jesteś, bo moja córka ledwie skończyła liceum i już została kierowniczką działu...
Uważam, że dla nich wiele zawodów i rodzajów działalności gospodarczej to tylko liczby w tabelce Excela. Do nich ratownik zawsze przyjedzie na czas, a wy możecie się pomodlić aby nie musiał....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
+3 / 3

@irulax Mniemasz, że wiedzą co to jest Excel?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
0 / 0

@TomorrowNeverKnows Moim zdaniem: mamy o nich zbyt dobre zdanie. Nam się wydaje, że są głupi i prymitywni ale to błąd. Taka jest tylko część. Pozostali są cwani, cyniczni i bez sumienia. Oni akurat wiedzą co znaczą liczby w Excel-u.
Zobacz sam, mamy ich za głupców a od kilkudziesięciu lat rozgrywają nas jak chcą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U uderz_w_stol
+3 / 3

Niech lepiej uważają z kim zadzierają bo za chwile drastycznie spadnie ilość chorych na covid i powrócą stare dobre choroby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ortomen
+3 / 3

Proszę o komentarz AS Bytom i inne firmy z tej branży.
Niech ktoś potwierdzi, że odczuwa dobry aspekt zmian.
Dla kogoś te zmiany SĄ DOBRE.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem