Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1010 1065
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N nielubiepisu
+2 / 8

@Raf_Raf to Polska, czego czekujesz ? zmień społeczeństwo , nawet twój komentarz o tym mówi- oderwany od rzeczywistości

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Raf_Raf
+1 / 3

@nielubiepisu Rozumiem, że oderwane od rzeczywistości jest stwierdzenie, że PiS będzie atakował miasta? Bo pozostała treść komentarza to dane statystyczne, które oderwane być nie mogą.

Co do ataku PiS na miasta, to hipoteza oczywiście ale można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że PiS chciałby odbić miasta. Można też założyć, że coś w tym temacie robi - to jest jak najbardziej realne myślenie.

Oderwanym myśleniem może być to że mu się to realnie uda ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 23 czerwca 2021 o 16:03

N nielubiepisu
-2 / 4

@Raf_Raf nie rozumiesz tylko to zauważyłeś " Ale zmiana. Poprzedni prezydent był z SLD a nowy jest z też z SLD."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Raf_Raf
+5 / 5

@nielubiepisu OK, chodziło mi o to, że w Rzeszowie to jest utrzymanie władzy a nie zepchnięcie PiS ze stołków. Jak pokazują polskie miasta, opozycyjni rządzący są silnie umocowani i dosyć łatwo przedłużają kadencję.

Dobrym przykładem jest Warszawa. W ogóle ktoś z opozycji stracił ostatnio władzę w jakimś dużym mieście? Prawie na pewno nie.

Generalnie jak się zastanowić to to SLD nie jest takie złe jak się popatrzy na to jaki jest wybór. Z drugiej strony SLD to stara partia ze sposobami działania z poprzedniej epoki i może nie być zdolna nadążać za nowymi czasami. Takie kiepsko ale pewnie lub jak kto woli "mniejsze zło" - choć osobiście nie lubię tego typu określeń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 5 razy. Ostatnia modyfikacja: 23 czerwca 2021 o 16:16

avatar AVictor
+2 / 4

@Raf_Raf Nigdy nie będzie dobrze jak będziemy się obracać PiS PO SLD i partie im zależne...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
0 / 4

@Raf_Raf zinterpretujmy to inaczej. Nastąpił atak, wspomagany przez całą machinę państwową z dwóch kierunków na Rzeszów, który udało się odeprzeć, tutaj jest zwycięstwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lordnorbe
+2 / 2

@Elathir zwycięstwo? No tak. Zupełnie jak po wojnie. Wolni od niemców!!! Hura!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+1 / 1

@lordnorbe w tym wypadku rosyjskich wpływów akurat. Ale trochę tak, bo mamy wojnę o Polskę, na szczęście wciąż w miarę bezkrwawą. O to czy idziemy na zachód czy na wschód.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jeykey1543
+9 / 9

To, że PiS jest zły i nie robi z opozycji dobrej. Po prostu jedni chcą mieć odciętą nogę, a drudzy przekonują, że bez ręki jednak jest dużo lepiej... A okrągły stół trwa...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
+3 / 3

Ale może ogarnijcie że w Rzeszowie nie wygrała totalna opozycja.
Wygrał lokalny samorządowiec od ponad 20 lat związany z Rzeszowem, który wielokrotnie udowodnił swoje kompetencje i profesjonalizm.
Głosujący mieli w d z jakiej partii jest, zależało im żeby Rzeszów miał za praezydenta rozgarniętego i znającego problemy miasta profesjonalistę.
I jeśli czegoś mamy się uczyć od Rzeszowian to właśnie tego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 czerwca 2021 o 12:03

S sandalarz
0 / 0

@mwa i to są mądre słowa ! Jako burak z podkarpacia mogę to potwierdzić. Obiecanki rządzących na nas nie działają. Obiecany dobrobyt już nam z reklamówek z bedry wypada i to hurtem. Rząd jasno pokazał że ma w głębokiej kloace podkarpacie. Pokazują się nam tylko jak trzeba naszych głosów - więc macie jasną naszą odpowiedź - WYJAZD KŁAMCY I NACIĄGACZE DO SIEBIE. Mieliśmy już przypadkowo pisowego (znaczy prawicowego - bo wtedy zdaje się pisu nie było) Szlachtę przepięknie ciumał władzę w rączkę i rozdawał ziemie miejskie klerowi - jak widzicie nauczyliśmy się i tego błędu już nie powtórzymy.
Następnie przyszedł czas na ...... "byłego komucha Ferenca". Miasto nagle rozkwitło, rozpoczęły się remonty i rozwój. Rozwój który trwa do tej pory i jest kontynuowany przez człowieka, który tutaj mieszka i pracuje od wielu lat, a nie przyjechał bo mu kazano i traktuje miasto jako zsyłkę za karę.
Pomimo iż uważacie nas za ciemnogród to mamy własny (!!!) rozum (zaskakujące no nie? ) i wybieramy tych którzy coś robią a nie tylko głośno krzyczą że będzie nam lepiej. I tego rozumu życzymy wszystkim którzy stoją w kolejce do urn.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nino27
-4 / 6

Wy zwyciężyliście szkoda że mieszkańcy przegrali i już wiedzą że podzielą los Warszawy lub Bogatyni

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancz79
+3 / 5

@nino27 czyli konkretnie co? Rzeszów stanie się dwumilionowym miastem czy wybudują tam kopalnie wegla(bez węgla)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nino27
-1 / 1

@sancz79 W Bogatyni była taka bida że ludzie wydobywali sami węgiel i sprzedawali . Dziury z których wydobywano węgiel nazwano "bieda szyby" a co do Wawy to wiadomo śmieci czajka pęknięte rury ciepłownicze wodne naćpani kierowcy autobusów , za to są"ławki" bez siedzeń palety i piasek na rondzie zwany plażą i hotel dla lgtgq no i tanie parkowanie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancz79
0 / 0

@nino27 Czyli sądzisz że w Rzeszowie powstaną biedaszyby?. Mozesz mi powiedzieć co bedą wydobywali? albo żę do autobusami będą siedzieli nacpani kierowcy. Przewidujesz awarię ciepłowniczą w Rzeszowie. A na jakiej podstawie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mlodybdg2000
+1 / 3

Zapomnicie. Kupią wasze głosy za wasze pieniadze, bo wiekszosć z was uważa, że nie placi podatków albo wybiera mniejsze zło. Yen naród był urabiany przez 30 lat i teraz wychodzą efekty jakim głupim narodem jesteśmy:).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A avalerin
-1 / 1

Tymczasem po wyborze nowej Partii: wszyscy zarabiamy 100.000 na sekundę, zero inflacji, każdy produkt po 1 zł , cudy i dziwy na każdym rogu a do tego zero wirusów i obstrzeżeń... no i Polska zwycięża w mistrzostwach świata w piłce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
0 / 0

@avalerin patrz, i dopiero ostatnią przepowiednią pokazałeś, że to absurd. :D :D :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M misiek89
0 / 0

Rzeszów wybrał samorządowca niezwiązanego z politycznymi sporami stolicy. Poparła go cała opozycja i nie wystawiła żadnego innego kandydata centrum. Lewica też nikogo nie wystawiła. Prawica wystawiła trzech reprezentantów wybranych dla Rzeszowa przez Warszawę. Jednak te wybory to mocno nie to samo co przyszłe parlamentarne. Zobaczymy pewnie 4 listy opozycji centrowej i lewicowej. Prawica wystawi dwie. To będzie całkiem inna sytuacja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem