Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Duergh
+22 / 30

Zabicie przeciwnika na wojnie (pomijam sam fakt wywołania wojny) jest "paskudną zbrodnią" ? Chwała naszym przodkom że to nie tacy jak ty bronili nas przed nazistami...

"...PRAWDOPODOBNIE nakłonił swego ochroniarza do oddania śmiertelnego strzału w kierunku..." i "...Udało mu się udowodnić, że raper i jego ochroniarz bronili się przed atakiem ze strony Philipa..." Paskudny zbrodniarz (ochroniarz) zrobił to co do niego należało i obronił swojego pracodawce przed atakiem? no jak on śmiał!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 czerwca 2021 o 18:04

avatar Duergh
+4 / 4

@LowcaKomedii Jak został sławnym raperem raczej mało prawdopodobne jest żeby miał ryzykować całą swoją przyszłość albo i życie tylko dlatego żeby randomowo strzelić do członka gangu z którym rywalizował nim się nie wyrwał z tamtego środowiska, a nawet jak i to cie nie przekonuje to co z domniemaniem niewinności ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LowcaKomedii
0 / 6

@Duergh "Jak został sławnym raperem raczej mało prawdopodobne jest żeby miał ryzykować całą swoją przyszłość" - nie takie rzeczy się działy wśród tych "sławnych raperów". Poza tym, skoro od małego przynależał do gangu, i to niby słynącego z brutalności, to grzecznym chłopcem raczej nie był.

"to co z domniemaniem niewinności" - gdzieś mam domniemanie niewinności. Były zarzuty przeciwko niemu, przekonał sędziego przez to, że wynajął DROŻSZEGO adwokata, na którego go było stać. Całkiem prawdopodobny scenariusz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hermes_Trismegistos
+5 / 5

@Duergh Tak, Historia Stone'a wśród tych ćpaków nie pasuje zupełnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niobe66
+1 / 1

My mamy swojego Tomasza Hajto... Ta galeria pokazuje odwieczną prawdę, że prawo nie jest równe dla wszystkich... Bogaci mogą więcej i to się nigdy nie zmieni...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Emin
+3 / 7

To, co zrobił Oliver Stone to nie była zbrodnia, tylko raczej odwaga na wojnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
-2 / 4

@Emin
niewykonal rozkazu:)
fakt nie jest to wielka zbrodnia, ale nie powiedzialbym zeby byla mniejsza niz zastrzelenie zlodzieja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
0 / 0

@mieteknapletek To zależy od rodzaju rozkazu. Niewykonanie bezpośredniego rozkazu zazwyczaj jest surowo karane. Ogólny rozkaz jest wydawany na wyższym szczeblu i nie uwzględnia indywidualnych czynników, więc dużo częściej zdarza się, że jego niewykonanie jest uzasadnione. Jak dostałeś bezpośredni rozkaz siedzieć na tyłku, to siedzisz na tyłku. Możesz go złamać gdy chociażby wróg wpadnie obok i stoisz pomiędzy śmiercią, a atakiem z zaskoczenia zanim wróg cię zauważy. Rzadki przypadek. Znowu w przypadku ogólnego rozkazu cała jednostka ma się chronić, ale w przypadku jednej osoby może się okazać, że lepszym wyjściem jest zaatakowanie przeciwnika, który się zbliża. Dowódca mógł o tym nie wiedzieć, a w ferworze walki nie było jak go poinformować i czekać na bezpośredni rozkaz. Często ogólne rozkazy tracą ważność gdy sytuacja ulegnie zmianie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
+5 / 5

Nie ma tu najsłynniejszego celebryty mordercy - O.J. Simpsona, który zamordował swoją byłą żonę i jej faceta, po czym dzięki fatalnym błędom prokuratury został niesłusznie uniewinniony, aby wkrótce wrócić do więzienia - tym razem za napad z bronią w ręku i porwanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem