Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
159 174
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar MirrorOfDoom
+6 / 6

@kolorowatolerancja A możesz podać choć jedno wyjaśnienie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karta62
-2 / 6

@kolorowatolerancja Przegiąłeś tym razem. Temat powinien być poruszany nie 1000 razy ale 1000000 razy. Nie pochwalam policji w USA w każdej sytuacji. Klękaj na oba kolana, na jedno to za mało. Nie kocham policji w żadnym kraju. Każdy kto sprzedał choć jedną działkę tego g,,,wna dzieciakom nie zasługuje na stawianie pomników i podziw tylko dla tego że nie był pogardzanym "białasem" Sformułowanie "chyba" może dodaje Ci pewności ale nie sugeruj innym jak mają interpretować to wydarzenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dejmien86
+3 / 5

Mistrzyni czarnego humoru.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JohnLilly
+6 / 10

@Goretex W moich oczach i tak postąpiła źle. Z jakichś powodów jest w USA mało dziennikarzy nie białych, ale to nie koniecznie musi chodzić o dyskryminację, natomiast to co zrobiła to ja już za dyskryminację uznaję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
-2 / 6

@Goretex Czyli co? Chce zmusić czarnych do pracy, czy do ich zatrudnienia. Nie wyjdzie ani jedno ani drugie. A centrum miasta już zamienia się w slamsy. Byłem, widziałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karta62
-3 / 5

@Goretex A co, to już nikt nie może mieć swojego zdania nawet jak to się przeczyta? Przeczytałem i nadal nie zgadzam się z opinią że to tylko "białasy" są przestępcami. Jestem "białasem" i co mam zrobić? Klękać a może się wyczernić? Jak będę sprzedawać dalej dragi Twojemu dziecku tak jak wybielony na pomniku Floyd to też będę ok? Liczę się z tym że jak jakiś nieprawilny policjant wejdzie mi na ryj to będzie miał racje. Jak ja przez przypadek wejdę mu na ryj albo przy okazji go zabiję, to przecież ja mam rację. Brońcie dalej białasów, czarnuchów, eskimosów, itp....Każdy kto oferuje dragi Twojemu dziecku, niezależnie od koloru skóry zasługuje na utylizacje. Oczywiście możesz płacić na jego utrzymanie w pierdlu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PWDzP
+1 / 3

@karta62 A w jakim kraju prawo zezwala policji na zabijanie przestępców przed procesem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karta62
-3 / 3

@Goretex Jednego jestem pewien, niedługo będzie tak że jak niechcący puścisz bąka a w promieniu 1 kilometra będzie stał ktoś niepodobny do Ciebie to już będziesz rasistą, homofobem i luj jeszcze nie wiem kim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+2 / 2

@Goretex
Szkoda gadać. Gdyby w Polsce było tyle czarnych co Ukraińców, to mielibyśmy Ku-Klux-Klan. Swoją drogą ciekawe że spora część komentarzy (nie tylko tego demota) podkreśla że nie możemy wstydzić się za działania haniebne czyny przodków, ale jednocześnie lubimy wyrażać dumę z powodu szczytnych działań naszych antenatów. To takie branie w spadku tylko aktywów, tymczasem nasze dziedzictwo nie jest tak piękne jak to lubimy sobie wyobrażać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karta62
-2 / 4

@Goretex Jestem niestety dalej naiwniakiem. I pewnie takim zostanę. Demotywatory stały się takim samym śmieciem politycznym jak wiocha.pl, opanowanym tylko przez jedną opcję. Wypróbowałem to już nie raz. Kasowanie, bany, minusy za prawdę to codzienność. Tylko jak napiszesz że Jarek to Koorwa to puszczą na forum. A niby wszyscy są za wolnością wypowiedzi i powszechnym dostępem do internetu. Miał jednak rację śp. pamięci Stanisław Lem - (gdyby nie internet to bym nie wiedział ilu jest na świecie idiotów) a przecież za jego czasów to były dopiero początki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karta62
-2 / 2

@perskieoko Nie mam zamiaru brać odpowiedzialności za cokolwiek co się zdarzyło przed moim urodzeniem - nawet jak zrobił coś złego mój Tata. Nie mam zamiaru się wstydzić za to co zrobił ktoś inny. To jego powinno się osądzić a nie tych co jakoś w tej rzeczywistości funkcjonują. Może nie powinienem się powoływać na filmy - bo to był jednak PRL ale jedno zapamiętałem z filmu "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" Franek Dolas kiedy był zapytany przez sierżanta z Legii Cudzoziemskiej - "O jaką Polskę chcesz walczyć" odpowiedział - "Jak to o jaką, przecież Polska jest jedna". Film niby komedia ale czy coś się zmieniło? Nawet jak coś się zmieniło to nie zmieniło się samo - to my to zmieniliśmy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karta62
-2 / 2

@Goretex Problemem jest internet, ludzie łykają wszystko co im się wciśnie. Otwórz jakąkolwiek stronę zakładając Ad Blocka to zobaczysz jaki masz wybór. Zgadzam się na wszystko (wtedy będziesz śledzony przez stronę) albo nie pokażemy Ci treści. To jednak internet udostępnia Ci info, bankowość, mailowość a Ty już niedługo nie będziesz miał alternatywy - albo masz internet albo nie żyjesz. Pasuje?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karta62
-2 / 2

@Goretex No i za chwilę dostaję bana i zablokowanie konta bo komuś z jaśnieoświeconych internautów lub adminowi się to nie spodoba chociaż nie napisałem nic obraźliwego na Demotywatorach. Strona www.... to przecież nie fax albo telegram tylko internet. Już dawno Poczta Polska zrezygnowała z dostarczania telegramów w Polsce. Koszty? Nie, brak kontroli nad tym co ludziska chcą napisać - telegramu nie można było zablokować nawet jak "nie ma takiego miasta Londyn - to przecież ja muszę pójść i poszukać"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JohnLilly
0 / 0

@Goretex "to nie znaczy, że można na jej temat rozpowszechniać kłamstwa." Faktycznie można tutaj doprecyzować, że to była jednorazowa akcja.

"Być może inspirowała się jakoś Eleanor Roosevelt" Być może, ale raczej nie ma co porównywać co obu pań. Raczej czarnoskórzy obecnie w stanach wywalczyli sobie więcej praw niż kobiety w czasach kiedy Eleanor'a była pierwszą damą.

Nie zrozum mnie źle, ja nie chcę tutaj usprawiedliwiać fakenewsów, tylk wyraziłem swoją opinię, że moim zdaniem to, że byłą to jednorazowa akcja wcale tej pani nie usprawiedliwia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karta62
-4 / 4

Pierwsze zdanie wyjaśnia chyba wszystko - "burmistrz zabrania białym dziennikarzom kontaktu" Drugie zdanie z mema było niepotrzebne - drążenie tematu. Już się zacząłem zastanawiać nad błędem moich rodziców że oboje byli "białasami" To co ja mam teraz zrobić, nawet M. Jackson chciał się trochę odświeżyć - popatrzcie na jego zdjęcia z lat 80-tych z 2000. Chłopak niby taki sam a po co mu to było, Prince się nie odświeżał a wcale nie był gorszy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PWDzP
+2 / 2

@karta62 Nie każdemu musi odpowiadać, że jest "łaciaty". Niektóre osoby traktują to jak swój atut innym ma prawo przeszkadzać i nic ci do tego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karta62
-1 / 1

@PWDzP Mnie nic do tego jaki kto ma kolorek. Atutem ma być wiedza, kompetencja, umięjętności, doświadczenie. Jak ktoś tego nie ma to nawet gdyby był kobietą (parytety), to rzeczywiście niech weźmie kredyt albo wyjedzie za granicę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PWDzP
0 / 0

@karta62 Jestem kobietą i jestem przeciwna parytetom, ale jestem też przeciwna niezatrudnianiu kogoś ze względu na płeć, wiek, rasę itp. jeśli jest to jedyny powód.

A mój komentarz odnosił się tylko do tego fragmentu twojej wypowiedzi "M. Jackson chciał się trochę odświeżyć - popatrzcie na jego zdjęcia z lat 80-tych z 2000. Chłopak niby taki sam a po co mu to było, Prince się nie odświeżał a wcale nie był gorszy."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-1 / 3

Skoro zabrania białym dziennikarzom rozmawiania z nią, to jest RASISTKĄ! I tak bym do niej powiedział, bo gdybym był czarny, to by udzieliła wywiadu. A gdybym za rogiem, się pomalował na czarno i ona by o tym nie wiedziała, to by już wywiadu udzieliła. W sumie warto by było taką prowokację odjaniepawlić. Podejść pomalowanym, rozpocząć wywiad, zapytać się "a gdybym był biały, to udzieliłaby pani wywiadu?", a potem zmyć farbę XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fsubi
-1 / 3

Durna baba

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tmaniek
-3 / 3

Niebawem zmienią je na czarne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kula6
0 / 2

jeżeli tak jest to znaczy że jest rasistką.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kirand
-1 / 1

Proponuję chwilę pomyśleć, jeśli ukradniesz coś ze sklepu raz to też jesteś złodziejem. Jeśli robiła to tylko przez jeden dzień, to demot nadal jest prawdziwy, bo nie podaje ram czasowych. Jest też manipulacją, bo implikuje ciągłość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karta62
-2 / 2

@Goretex To ile razy musiałaby powtórzyć to samo żeby było wiarygodne. Raz powiedzieć głupotę nie wystarczy? Nie ma w wypowiedziach czasu teraźniejszego, wszystko co mówisz albo napiszesz to po sekundzie jest już czasem przeszłym. Najlepiej to Ją zapytaj czy zmieniła zdanie i zrób nowego, odkrywczego demota korygującego Jej wypowiedź - powodzenia!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karta62
-2 / 2

@Goretex No szkoda, też bardzo żałuję że to była akcja jednorazowa. Przecież raz wystarczy żeby się tak określić jak napisałem powyżej. To tylko głupi Jankesi zrzucili drugi raz bombę atomową na Japonię - raz by nie wystarczyło? Cesarz już i tak był przegrany, w wyniku wybuchu bomby nie zginęli japońscy żołnierze a tylko cywile. Ale i Pani burmistrz może też zechce przetestować czy jeden raz zadziała - jak nie to pewnie to powtórzy w drugą rocznicę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem