Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
260 280
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D Demot249
+5 / 25

Chłop piszę prawdę.

W naszym prawodawstwie KAŻDY MA PRAWO OSKARŻAĆ

Sąd MA OBOWIĄZEK sprawę rozpatrzyć i w razie czego odrzucić pozew lub uniewinnić oskarżonego i obciążyć kosztami postępowania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
+11 / 25

@Demot249 Nie nie pisze prawdy. Wszystkie te szczepionki są w 4 fazie badań klinicznych, nie w 3. Zostały zarejestrowane jako preparaty medyczne, a warunkowo dopuszczone do obrotu, bo w momencie rejestracji nie bylo wiadomo jak dlugo potrwa ochrona. Zmuszanie obecnie nie jest "jeszcze" dozwolone, ale przekonywanie jak najbardziej. Jestem za tym, aby dalej zostały dobrowolne, ale ilość nieprawdziwych informacji w necie i dezinformacji jest zatrważająca. Ludziom nie chce się weryfikować tego co czytają, a najgorsze jest to, że w to wierzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaroslaw1999
+5 / 7

@Demot249 tak? a powiedz mi co z wyborami kopertowymi? jaki sąd sprawę rozpatrzał? a powiedz mi co z rzekomą łapówką 50 000 złotych (budowa wież dla spółki Srebrna)? jaki sąd sprawę rozpatrywał? a powiedz mi co z głosowaniem w sali kolumnowej? jaki sąd sprawę rozpatrzył? w sensie, która z tych spraw trafiła do sądu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+5 / 5

@Demot249
Tylko prokurator lub osoba pokrzywdzona działająca jako oskarżyciel prywatny lub posiłkowy ma prawo oskarżać. W karnym też się nie składa pozwu tylko akt oskarżenia...W zależności od tego czy jest to przestępstwo ścigane z urzędu, na wniosek lub prywatnie robi to właśnie prokurator lub pokrzywdzony. Sąd niczego nie odrzuca. Może jedynie skazać, uniewinnić lub umorzyć postępowanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+3 / 3

@Demot249 I, między innymi, przez takie idiotyczne zabawy poważne sprawy ciągną się w sądach jak era mezozoiczna.

Jak masz, jeden z drugim, deficyt podmiotowości i musisz ważność pokazać, to sobie w necie trolluj, a poważnym instytucjom dupy nie zawracaj.

Można =/= trzeba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 czerwca 2021 o 11:39

A konto usunięte
-3 / 5

@Dedi_S Jak chcesz brać udział w tym pożal się boże eksperymencie medycznym który rozpoczął się pod koniec grudnia zeszłego roku w naszym kraju to sobie bierz w nim udział. Nie każdy ma jednak na to ochotę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
+1 / 5

@AIkanaro po co piszesz głupoty? Eksperyment medyczny jest do czasu rejeatracji produktu medycznego, czyli do 3 fazy testów. Ja Cię wcale nie zmuszam, napisałem przecież, że jestem za dobrowolnoscia, ale takie osoby jak Ty powtarzające brednie, mogą doprowadzić do tego, że w końcu ktoś podejmie taką decyzję. Z botami w internecie też nie sposób walczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
-2 / 2

@Dedi_S Głupoty? To zapytaj się naszego rządu po co wykupił w grudniu zeszłego roku ubezpieczenie OC w związku z przeprowadzaniem eksperymentu medycznego czego publikacja w dzienniku ustaw zbiegła się z okresem ROZPOCZĘCIA szczepień przeciw Covid19. Bo jak mi wiadomo to UE dopuściła warunkowo szczepionki do użytku ze względu na zakończenie trzeciej fazy testów klinicznych czyli obecnie trwające na masową skalę szczepienia są czwartą fazą kliniczną, ale czy to coś zmienia, że jest to eksperyment medyczny? Bo wydaje mi się, że nie. Poza tym od kiedy produkt medyczny rejestruje się przed zakończeniem ostatniej fazy testów klinicznych?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 czerwca 2021 o 22:32

D Dedi_S
0 / 2

@AIkanaro dobrze sądzisz, że Ci się wydaje. Jeszcze raz powtarzam rejestracja produktu leczniczego, kończy fazę eksperymentu medycznego i nie ma nic wspólnego z warunkowym dopuszczeniem do obrotu. Podstwa prawna: Ustawa o zawodach lekarza i lekarza dentysty. Waeunkowe dopuszczenie do obrotu jest czesto stosowane, przy ważnym interesie społecznym

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
-2 / 2

@Dedi_S No to wytłumacz jeszcze dlaczego Polska przeprowadza eksperyment medyczny i za tą samą ustawą o lekarzach eksperyment medyczny przeprowadza się np. na lekach warunkowo dopuszczonych. A jak wiemy szczepienia przeciw Covid są warunkowo dopuszczone.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
+1 / 1

@AIkanaro a Ty dalej swoje ... jak mantra "warunkowe dopuszczenie" i "warunkowe dopuszczenie", ale specjalnie nie dodajesz do czego. Do OBROTU!!! NIE są warunkowo ZAJERESTROWANE jako produkt leczniczy!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
-1 / 1

@Dedi_S to nic nie zmienia. Z powodu warunkowego dopuszczenia do obrotu nasz kraj przeprowadza przez to eksperyment medyczny na który zakupił ubezpieczenie OC. I zgodnie z podaną przez Ciebie ustawą jest to eksperyment medyczny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
+1 / 1

@AIkanaro już Ci tłumaczyłem, że po 3 fazie badań klinicznych i zarejestrowaniu wyrobu leczniczego eksperyment się zakończył. Nie wiem o jakim OC mówisz i nie znam jego treści. Ustawa nakazuje wykup takiego ubezpieczenia przy eksperymentach medycznych, być może chodzi o krajową szczepionke, ale tu możemy sobie gdybac dopóki nie podasz linka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
+1 / 1

@Alkanaro czy Ty czytałeś to rozporządzenie? Bo strasznie się osmieszasz.
Rozporządzenie to jest związane z nowelizacją ustawy o zawodzie lekarza i nakłada obowiązek wykupienia OC podczas eksperymentów, czyli precyzuje ustawę. Dotyczy ona instytutów badawczych, uczelni medycznych, podmiotów leczniczych, dla których podmiotem tworzącym jest uczelnia medyczna, podmioty lecznicze, w których uczelnia medyczna ma zlokalizowane swoje jednostki organizacyjne oraz lekarzy. Nie ma w nim mowy o tym, że rząd zakupił jakiekolwiek OC z powodu szczepień. Rozporzadzenie to zaczęło obowiązywać od 1 stycznia 2021, czyli po rozpoczeciu szczepień. Szach i mat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tymczasowylogin
+4 / 4

Czyli lekarz, pielęgniarz i nauczyciel mogą?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+7 / 7

@LowcaKomedii To jest taki prokurator jak ja sympatykiem PiS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+9 / 9

Raczej nie jest to prawdziwy prokurator patrząc po tych wypisanych bzdurach. Nie zgadza się kompletnie nic. Od podanych artykułów (nawet nie ma takiego jak art. 157 par 2a), przez podane widełki kary za czyny zabronione z tych artykułów, aż po te wyimaginowane warunki odpowiedzialności jak przekonywanie pośrednie lub bezpośrednie do legalnego szczepienia. Kolejna sprawa, to że na drodze karnej płaci się za coś takiego co najwyżej zadośćuczynienie za krzywdę a nie odszkodowanie (o czym wiedziałby prawdziwy prokurator). Gdyby nakłanianie do szczepień było karalne to mielibyśmy teraz zawalone prokuratury sprawami każdej przychodzi, szpitala, reklamy lub nawet właścicieli ulicznych bilbordów z reklamami promującymi szczepienie. Zwykły foliarz, który myśli, że jak podpisze się anonimowo jako prokurator i rzuci nieudolnie kilka artykułów z tyłka to ktoś to łyknie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zelalem
+2 / 2

Stek bzdur i nieprawd!
Ale "prokurator" powinien wiedzieć, że za podszywanie się pod instytucje państwowe, a taka jest prokuratura i wprowadzanie w błąd jest sankcja!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 czerwca 2021 o 17:20

B bobycob
+1 / 1

Ciekawe, "prokurator" który nie potrafi formatować tekstu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E extraman
-4 / 6

Większość ludzi chyba wierzy niestety w te tzw. "szczepionki"... A przynajmniej media starają się tak to przedstawiać... Ciekawe kiedy się zorientują...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
-1 / 3

@extraman wiarę zostaw w spokoju. Nie wiem w czym Twoim zdaniem mają się zorientować. Wystarczy weryfikować źródła i jak piszesz bedziesz wiedział czym i jak działają tzw. "szczepionki". Na wiarę można jedynie brać doniesienia w stylu: "znajomy znajomego.." ,"koleżanka teściowej..." "słyszałem że ...", "pewien doradca premiera ...", "Z wiarygodnego źródła.." Takim językiem najczęściej posługują się foliarze i trolle, aby siać dezinformację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E extraman
-2 / 2

@Dedi_S A po co on, Twoim zdaniem, sieją tą rzekomą dezinformację?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
0 / 2

@extraman dla swoich celów, politycznych, światopoglądowych, dla kasy - STOP NOP jednym fake newsem zgarnął 15k zł. Zostało udowodnione, że za dezinformację są odpowiedzialne boty, a we Francji i Niemczech zidentyfikowano rosyjskich trolli. Po Czarnobylu też nie uwierzylbys w promieniowanie, bo przecież go nie widać i somsiad Ci powiedział, że on to się nie boji?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
0 / 0

Jest analfabetą językowym i prawnym. Spełnia "zerowe" wymogi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F konto usunięte
+2 / 2

Aleś ty głupi! Wierzysz też, że ziemia jest płaska? Prokuratorem też jesteś z internetu! Znasz jakiś lepszy środek profilaktyczny, zapobiegający zachorowaniu na COVID?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
-1 / 3

@F18_hornet jak dobrze pójdzie to najwcześniej za pół roku, przy sprzyjających wiatrach, będzie skuteczny lek. Równie dobrze może to potrwać i z 10 lat. Trzeba być dobrej myśli, ale na ten moment, tak jak napisałeś, nie ma alternatywy do szczepień.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar griff
0 / 0

Może to ten co hoduje świnię na balkonie? I jeszcze te "pokrycie kosztów sadowych"(?). Taki bardziej prokurator-masturbator.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem