Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
539 549
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B Bld1
-1 / 7

Zabrzmi brutalnie, ale po co? Nie lepiej takim osobom umożliwić (nie zabraniać siłą) tego co chcą zrobić w taki sposób, aby nie miało to wpływu na resztę społeczeństwa. ile to problemów generuje osoba, która rzuca się pod pociąg / samochód itp.

Ktoś kto chce się zabić(podjął już decyzję a nie gada o tym na lewo i prawo) i tak to zrobi. jak nie dzisiaj to jutro. Jedynie co to można to opóźnić faszerując taką osobę "lekami" robiąc z niej mentalne warzywo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pejter
-4 / 4

@Bld1 No właśnie da się zrobić, depresja to bardzo często objaw tego, że coś nieprawidłowo funkcjonuje w organizmie, najczęściej są to nerki i wątroba, mózg potrzebuje bardzo dużo energii, żeby poprawnie funkcjonować i trzeba umożliwić organizmowi jej wydajna produkcję, no ale kogo to obchodzi, trzeba wszystkim wciskać psychotropy i otwierać nowe oddziały psychiatryczne, żeby hajs się zgadzał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar F18_hornet
+1 / 1

W Bristol? Pewny jesteś, że taka jest odmiana tej nazwy własnej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B black_lemons
0 / 0

W Bristol? W taki kraj, Anglia? Macie tam jakichś redaktorów czy coś, kogo kto imię pisać/czytać?..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glus_eli
0 / 0

W Polsce 7 krotnie częściej popełniają samobójstwa mężczyźni niż kobiety.
Jeżeli w innych dziedzinach jesteśmy (mamy być) tacy sami, to argument, że mężczyźni są słabi psychcznie mnie nie przekonuje. Coś z tym powinniśmy zrobić. Ten pomnik nie pomoże nikomu, ale od czegoś trzeba zacząć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar griff
0 / 0

Co robi ten miś? Czy chce pocieszyć siedzącego czy raczej szykuje się do zrobienia znienacka "BU!" w celu przyśpieszenia odruchowej reakcji u straszonego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem