Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
492 524
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar matek1998
+7 / 17

A potem chłopcy poszli z miłą, samotną staruszką do jej domu i uwolnili ją od dóbr doczesnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E epuzer
+7 / 13

Osobiście robiłeś tłumaczenie tej sentymentalnej opowiastki czy to jakiś translator Ci pomagał?
Czy naprawdę wierzysz że ktoś jeszcze traktuje tego typu newsy poważnie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polm84
+5 / 9

Historyjka pewnie wyssana z palca, ale jakby wszyscy byli milsi dla siebie i lepiej sie traktowali to napewno gorzej na swiecie by nie bylo...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
+2 / 2

@polm84 Kiedyś szedłem objuczony zakupami jak wielbłąd i na schodach upadłem i sobie głupi ryj rozwaliłem. Ale tak felernie upadłem, że fest skręciłem kostkę. Jakiś Pan po 40stce pomógł mi zanieść te siaty jakieś 300 m. do domu. Pan był wychowany w harcerstwie, jak sam powiedział.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Karbulot
0 / 6

Ciekawe, czy historyjka byłaby nagłośniona, jakby oni byli biali, a ona czarna. Sorki za sarkazm, ale jak widzę opowiastki o dobroci i bezinteresowności, a na zdjęciu czarnoskórych bohaterów, jakoś odzywa się we mnie diablik niedowierzania. Ot takie moje skrzywienie psychiczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gieroj777
+4 / 6

coś w stylu: daję chleb bezdomnemu robiąc przy tym sryliard zdjęć na fejsika i wrzucam od razu do sieci jaki jestem dobry. Czarne jest dobre, z tego wynika a babcia nie bała się, że ją okradną. Świat jest piękny w internetach ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B black_lemons
+4 / 4

Na kogoś czeka i jeszcze nie zdążył? Złapała deser? A co, właśnie przelatywał obok, że tak sobie wstala i go złapała? Rozmawiali o brzoskwiniowym szewcu??? Człowieku, weź ty czasem przeczytaj, co napisałeś, zanim wrzucisz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
+1 / 5

Rozmawiali o brzoskwiniowym szewcu? Serio? I po wrzuceniu tego tekstu w tłumacza Google nie przyszło Ci do głowy, że chyba coś jest nie tak? Ręce opadają…

"Peach shoemaker" to rodzaj deseru.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bardzolubiejesckartofle
-2 / 2

Nawet jeżeli historia ta jest fałszywa, osoby, jak ta Pani, na prawdę istnieją. Ludzie, którzy teraz zapierają się, że nie będą mieli nigdy dzieci, zmienią zdanie, jak będą w wieku tej Pani.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem