Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
550 567
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
I Iiyrryyr3iit
0 / 10

Polska- jego i nas ciągnie w dół. Kładzie kłody pod nogi. Na jego i nasze szczęście możemy wyjechać z tego kraju. Wybrał Polskę i zmarnował część swojego potencjału

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AVictor
+3 / 5

@Iiyrryyr3iit @rafik54321 na dół ściągnęli go oraz reprezentacje Szczęsny i Krychowiak i całkiem możliwe że jeszcze jeden piłkarz, jak jednego z nich żona udzielała wywiadu, że zamiast na euro po sezonie powinni pojechać na wakacje. I tak Krychowiak dostał czerwoną kartkę w pierwszym meczu który mieliśmy wygrać czerwoną kartkę, jakby specjalnie. A Szczęsny z Słowacją przegrana 2:1 i Słowacy mieli tylko 2 strzały w światło bramki, z Szwecją przegrana 3:2 i Szwedzi mieli 3 strzały w światło bramki... Co więcej w poprzednich euro też często tak było że pierwszy mecz otwarcia z beznadziejną drużyną mieliśmy przegrany a na koniec wygrywali ze znacznie mocniejszym przeciwnikiem, Przypadek?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-2 / 4

@AVictor wymieniłęś 2 piłkarzy, aprócz Lewandowskiego, ktoś tam jeszcze umie grać ? żarty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U uwarzajnarence
+4 / 6

Bardzo rzadko loguję się na demotywatory żeby napisać komentarz, ale ty jesteś wyjątkowym debilem, więc zrobię ten wyjątek.
Nie masz absolutnie pojęcia ani o futbolu, ba, nie masz pojęcia o jakiejkolwiek dyscyplinie sportowej wymagającej gry drużynowej.
Lewy to typowa dziewiątka. Ostatni napastnik, ten najbliżej bramki. Pozycja na boisku mająca wykańczać akcję, egzekutor. Rolą dziewiątki jest stanowienie ciągłego zagrożenia w polu karnym przeciwnika. Wymagane cechy i umiejętności? Doskonała gra głową, doskonała celność, doskonale pozycjonowanie się, zdolność oddania strzału z każdej możliwej potencjalnej sytuacji. Dziewiątka nie jest ani dryblerem, ani playmakerem, ani skrzydłowym (choć Lewy w Bayernie i tak często cofa się w tył pola, by brać udział w kreowaniu akcji). Wymieniasz Messiego i Ronaldinho. Ronaldinho był środkowym pomocnikiem, a Messi jest uniwersalny, co prawda zazwyczaj gra jako środkowy napastnik (nie ostatni napastnik jak Lewy), ale odnalazłby się wszędzie. Jego rola na boisku jest zupełnie inna niż Lewandowskiego. Tych dwóch pozycji w ogóle nie powinno się porównywać. Messi lepiej stworzy okazję bramkową, Lewandowski lepiej ją wykończy. I tak, jeśli myślisz, że do wygrania meczu wystarczy jeden dobry zawodnik, to się grubo mylisz. A mylisz się, bo jak już wspomniałem, jesteś debilem i ignorantem, który wypowiada się na tematy o których nie ma zielonego pojęcia. Messi, wspomniany wcześniej przez Ciebie też nigdy z Argentyną nie wygrał Copa America. W meczu Polska-Szwecja graliśmy na dośrodkowania w pole karne, co jest prosta i skuteczną taktyką, ale mimo ogromnej ilości dośrodkowań zabrakło im jakości. I tak, jest różnica czy dosrodkowujesz do Lewego w polu karnym czy do jakiekolwiek innego piłkarza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zidy
-2 / 2

rozumiem kolego, że lewy to ktoś z rodziny, że tak kulturalnie pojechałeś debilami w komentarzu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar misteriusz
-1 / 1

@rafik54321 Nałożyłbyś karę dla Lewandowskiego za przegrany mecz ze Szwecją mimo że strzelił 2 bramki? Po za tym kto by zgodził grać w kadrze wiedząc, że częściej przegrywa niż wygrywa na głównych imprezach? Chyba jakiś szaleniec w dodatku z nadmiarem kasiory.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-3 / 3

tak. Bo obie bramki strzelil fartem. Dodatkowo polska nie wygrala zadnego meczu. Lewy jako niby najlepszy strzrlec powinien potrafic wbic po 4 bramki na mecz, w koncu niby taki super jest

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
-1 / 3

w zasadzie wbili szpilke prosto w serce polaków, stąd hejty w komentarzach, szczera prawda i piekne podsumowanie, aż dupy zaczęły wam pękać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem