Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
126 146
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
I irulax
+11 / 15

@2020 Ja piszę do Ciebie: że 500+ na dzieciaka to tylko kredyt z odroczoną płatnością. Jak w sklepie "nie dla idiotów" - weź wypaśny telewizor teraz a spłacisz po wakacjach, z odsetkami k*.
Spłacanie odsetek właśnie się zaczęło, raz: dramatycznie wzrosło zadłużenie Polski, dwa: zaczęła się zabawa z podnoszeniem podatków, trzy: zaczęło się okradanie "inflacyjne". Jeżeli myślisz, że ktoś choć grosz daruje, to jesteś w grubym błędzie. Najwyżej na Twojego dzieciaka zrzucą się inni sąsiedzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+5 / 13

@2020
Inflacja mówi, że to jeden uj... Pieniądz musi mieć pokrycie w gospodarce. PIS rozdał i rozkradł (Obajtki, Szumowskie i inne ,,Im się to po prostu należało'') to co PO przez lata zaoszczędziło i co mogło teraz dać zaoszczędzone kopa gospodarce przy pandemii. Nie oszukujmy się. Jedna przeciętna uczciwie odprowadzająca podatki firma jest więcej warta niż przeciętny,,bombelek'' (nie mówimy tu o ponadprzeciętnych jednostkach jakie trafiają się raz raz na milion)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+10 / 10

@2020 Tak się składa, że jest to też mój kraj i moi przodkowie oddawali za niego życie. Nie życzę sobie żeby banda nierobów zrobiła z niego Ugandę czy inną Wenezuelę - bo właśnie w tym kierunku to wszystko idzie. Wyganiać to sobie możesz pchły z własnego karku. Chcesz żeby państwo wychowało za Ciebie Twoje dzieci? Zapisz je do Młodych Konsomolców.
Znalazł się geniusz który myśli że Kwaczuch czy inny Tfusku z własnego konta mu przeleje. Zmieniło się coś drastycznego w Polsce? Mniej osób przy żłobie? Mniej pociotków na stanowiskach? Mniej rozdawnictwa, Sasinów czy innych nietrafionych inwestycji, staliśmy się potęgą gospodarczą? Cała "polityka socjalna" POPISiorów polega na ograbianiu ciężko pracujących i rozdawaniu tym co lepiej czapkują albo groźniej palą opony pod sejmem. Radzę mniej propagandy partyjnej oglądać, żebyś nie musiał (jak ostatnio rolnicy) szturmować sejmu bo się do d00py i Tobie dobiorą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skar2k19
+5 / 5

@2020 miało lepiej i ch... teraz rozwydrzone roszczeniowe madki szlachta nie pracuje i bombelki drące ryja bez ojców sie wychowują zobaczysz jak bedą mieć fajnie jak dorosną jak bedą zarabiać minimalna i przynosić taczkę pieniędzy za którą kupią sobie sześciopak coli na miesiąc a emeryturęto tak zobaczysz jak Polska reprezentacja w piłce nożnej finały euro 2020 tylko w tv ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
0 / 0

@2020 oj tam, za PO twoje dziecko nie było tak zadłużone , na dodatek za robienie dzieci biorą się gamonie którzy za PO nawet by o tym nie pomysleli , bo teraz robią to dla kasy nie dla dziecka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 czerwca 2021 o 11:52