Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
665 694
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Antyboanty
+26 / 42

Ale to nasza mafia, katolicka i narodowa. To jedyne wytłumaczenie. Takie jak, ,,że może i kradną, ale się dzielą" albo że ,,proboszcz może i gwałcił ale ile zbudował".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
-1 / 49

Tylko odszkodowanie jest z pieniędzy podatników, a nie prywatnych pani Staroń i prokuratorów. Jak słuchałem jej wystąpienia w Senacie to bym powiedział, że Bóg już ją pokarał. Ale biorąc pod uwagę że jest senatorem, to ludzie ja za draństwo nagrodzili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 czerwca 2021 o 21:20

P Pasqdnik82
+17 / 25

A to nie ta niby niezależna kandydatka popierana przez PiS na rzecznika praw obywateliski?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Joe357
-5 / 17

@Pasqdnik82
Tak niezależna, zupełnie. Jak wszyscy byli politycy PO.

W 2005 wstąpiła do Platformy Obywatelskiej, w wyborach w tym samym roku uzyskała mandat poselski z jej listy w okręgu olsztyńskim, zdobywając 12 188 głosów[4]. W wyborach parlamentarnych w 2007 skutecznie ubiegała się o reelekcję, otrzymując 15 514 głosów[5]. W wyborach w 2011 po raz trzeci z rzędu została wybrana na posła (z wynikiem 16 091 głosów)[6]. W sierpniu 2015 wystąpiła z PO[7], a w następnym miesiącu znalazła się poza jej klubem parlamentarnym. W Sejmie pracowała m.in. w Komisji Infrastruktury, Komisji Ustawodawczej, Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, a także w Komisji Nadzwyczajnej do rozpatrzenia projektów ustaw z zakresu prawa spółdzielczego[1]. Po odejściu z PO pozostała politykiem bezpartyjnym[2].

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antyboanty
+4 / 14

@Joe357 Szkoda, że do końca nie jesteś taki szczegółowy. Nie cała prawda to goowno prawda. Ale czego to się nie robi, aby udowodnić chorą tezę chorego umysłu. Smutne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Joe357
+2 / 14

@Antyboanty Dziękuję za tę cenną uwagę, rozumiem, że treść demota jest kompletna i w całości prawdziwa, a to w moim komentarzu dopatrzyłeś się "częściowej prawdy" - czyt. goowno prawdy. I jeżeli coś jest smutne, to właśnie to, że nie odnosisz mojego komentarza do całości, tj. do treści demota, który w ogóle pomija, że osoba ta robiła karierę w PO przez 10 lat, a dopiero potem stała się "niezależna", przy czym jej związku z PiS-em trudno się dopatrzeć, poza tą nominacją.

Jeżeli ktoś tutaj posługuje się niepełną prawdą i kłamliwymi sformułowaniami, to właśnie autor demota.
Bo nawet GW w swoim artykule podnosi, że tej pani nie udowodniono że pomawiała, a "pomówieni" zostali uniewinnieni tylko np. z powodu przedawnienia, lub kwoty wyrządzonych szkód (poniżej 200 tyś zł), a nie z powodu tego, że nie dopuścili się czynów, które zarzucała im Staroń.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27197758,lidia-staron.html

Innymi słowy, hejt leci w określonym kierunku, a fakty pokazują, że rysowany tutaj obraz to właśnie taka goowno prawda, o której wspominasz. Ciekawe, że widzisz taką goowno prawdę w moim wpisie a nie w całym tym democie i wątku pod nim.


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antyboanty
+1 / 9

@Joe357 To trzeba było zacytować wikipedię do końca, a nie korzystać z funkcji wytnij/wklej z naciskiem na wytnij.
A ty w swoim pierwszym zdaniu podważyłeś możliwość jej niezależności, a argumentem było ,,...jak wszyscy byli politycy PO". Zdanie sugerujące, że pewne przywary dotyczą tylko wszystkich byłych polityków PO,(więc pomijasz możliwość istnienia takich przywar u byłych polityków innych partii) jest właśnie półprawdą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KoJotP
0 / 0

@Joe357 dokładnie - i pan Procyk i pani Staroń są siebie warci
kłótnia u żłoba

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+5 / 7

Ciekawy artykuł. Samowolka budowlana w centrum miasta. Pierwsza moja myśl to fajny hak by był na RPO. U Banasia haki wypadły za szybko :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O konto usunięte
-1 / 3

Wreszcie! On ma jeszcze sporo na sumieniu, także przez liczne i podłe zaniechania i kłamstwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kraken11
-1 / 5

Ale widać są jeszcze wolne sądy. I to jest dobry znak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
+1 / 7

"Kandydatka PiS" - serio?!
Ale o tym że jak niszczyła człowieka to była w PO i wspierał ją Donald Tusk to autor już się nie zająknie?
Cytat z artykułu:
"— Jak do Olsztyna przyjechał Donald Tusk, to powiedział, że to jest pierwsza kobieta, która walczy z mafią spółdzielczą. To był nośny temat, na którym wyrosła — mówi w rozmowie z Onetem"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marucha79
+1 / 3

@mwa Tym gorzej dla PiS, jeśli nie potrafią zaproponować lepszych i uczciwszych kandydatów. Pomyśl co muszą mieć na sumieniu ludzie bliżej związani z tą partią...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L loukas5
+1 / 1

Każda partia w Polsce, która poczuje władzę staje się mafią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aleksander1900
0 / 0

To jest ciągle ta sama mafia. Czasami nazywa się pis, czasami sld, czasami aws a czasami po.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem