Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
74 94
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar polm84
+4 / 6

Chyba ze idziesz na KUL. Tam zapomnij o logice, a zacznij wkuwac Biblie na pamiec ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+1 / 1

@polm84 Lub do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej ''ojca'' Rydzyka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar okiem_inteligenta
+5 / 9

@immo a ja nikogo nie oceniam na podstawie wiary, jednak są tacy co tak robią. Uważają ateistów za zło, za niemoralnych, mówią, że wierzą oni w pieniądze i są sługami szatana i pójdą do piekła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+7 / 15

@immo Widzisz, to działa też w drugą stronę. Dlaczego taki katotalib jak np. czarnek nie szanuje mojej odmienności i na siłę chce mi w ideologii katolickiej wychowywać dzieci? Dlaczego taki staruch gądecki uważa, że nie mam prawa do aborcji, bo ona jest niezgodna z wiarą katolicką? Dlaczego kościół zamiast zajmować się wyłącznie swoimi owieczkami miesza się do życia tych, którzy nie wierzą w Jezusa, boga, dziewictwo Maryśki, czy chodzenie powodzie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R R51d
+6 / 6

@Hvsarz Chyba ni śledzisz pomysłów pana Czarnka...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+4 / 10

@Hvsarz Ależ tak, przygłup czarnek zafunduje dzieciom katolicką etykę, bo nauczycieli będzie kształcił np. u rydzyka. Poza tym, niech się modlą katole za swoich pedofilii i za siebie, a ode mnie niech się trzymają z daleka!
Ja nie uważam, żebym miała jakikolwiek obowiązek ratowania zygoty. Nie jestem katoliczką i te herezje mnie nie dotyczą. Zygota NIE JEST CZŁOWIEKIEM!!! Dobrze to sobie zapamiętaj!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 lipca 2021 o 23:04

H Hvsarz
-4 / 6

@R51d Fakt, mam ciekawsze zajęcia. :)
@tema_lina Co do wykształcenia etyków - jest pole do popisu. Nie wiem czy istnieje program dla szkół z etyki. Jeśli tak, można mu się przyjrzeć i rozmawiać o konkretach. Jeśli nie ma, trzeba go stworzyć i też rozmawiać o konkretach. A nauczyciel, który wcale nie musi być kształcony na katolickiej uczelni (o takiego jest raczej trudno), jest zobowiązany do jego realizacji.
Zgadzam się z Tobą: zygota nie jest człowiekiem. Ale jest taki moment (w sumie dla kobiety chyba niezauważalny, więc dyskusji o aborcji to nie dotyczy), kiedy człowiek jest zygotą. Tobie na pewno też się zdarzył... :p

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+3 / 5

@Hvsarz Program zostanie napisany przez przygłupa czarnka i MEN i nikt nie będzie miał nic do powiedzenia w sprawie jego treści.
Katotalib czarnek zwrócił się do sześciu KATOLICKICH uczelni w sprawie kształcenia przyszłych nauczycieli w szkołach publicznych, więc... o czym piszesz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hvsarz
-2 / 2

@tema_lina
1. Nie znam Czarnka, ale pewnie szybko zniknie ze sceny. Więc nim bym się nie przejmował.
2. Na pewno nie on będzie pisał program. Ale skoro już będzie, możemy wtedy pogadać o konkretach.
3. Myślę, że te 6 uczelni nie wystarczy, więc i Ty możesz startować...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem