Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
218 280
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S sceptykiem_sie_urodzic
+2 / 16

Zostań ateista. Moje dzieci nie są ochrzczone, żyją bez zakłamanej religii katolickiej, są pozbawione nauki rodem ze średniowiecza.

Jesteśmy bardzo szczęśliwa rodzina która żyje bez Boga. Jeśli będąc pełnoletnimi uznają że chcą być wierzące same pójdą do kościoła.

Wszystkim którzy pragną ochrzcić dziecko.... Zastanówcie się czy nie robicie mu krzywdy ? Świadome przystąpienie do jakiejkolwiek wiary powinne posiadać osoby pełnoletnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DonSalieri
+4 / 10

Tak wesołych, że nie chcą z tobą gadać, jeśli jesteś normalnie ubrany.

Ot, tolerancja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
-2 / 10

@DonSalieri
Może spróbuj po prostu zagadać na jakimś gejowskim portalu randkowym. Jak ktoś idzie w marszu to raczej coś manifestuje i niekoniecznie wtedy chce aby ktoś mu przeszkadzał i się zalecał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar krzysio6666
+3 / 11

Jak ja bym chciał słyszeć twoje tłumaczenia odnośnie tych poprzebieranych dziwnie panów i pań, często umalowanych też dziwnie albo prawie nagich w obrożach i ze smyczami którzy promując swoją "normalność" zazwyczaj parodiują mszę świętą - nie wiem czy to się da wytłumaczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
-1 / 9

@krzysio6666 Wiele osób zapomina czym jest folklor. Wyobraź sobie że ktoś kto nigdy nie widział Polaków prosi Ciebie o jakiś film by mógł "nas" zobaczyć. Ty wysyłasz takiej osobie nagrane przyśpiewki z góralskimi pieśniami gdzie grube baby ubrane w wielkie czerwone korale tańczą i śpiewają z równie kolorowymi facetami pieśni typu...."oj dana oj dana" ...wysyłasz taki film i mówisz: To jest Polska. Tak wyglądają Polacy. Dodatkowo dla pokazania różnorodności wysyłasz film z jakiegoś występu ludowego..... Jakiś film z samopomocy chłopskiej.

Czy tak wyglądają Polacy? Nie!

Jeśli ktoś nie rozróżnia folkloru od życia codziennego, od realiów i żyje w katolickiej propagandzie gdzie należy klęczeć i całować pierścienie biskupow chroniących pedofilów..... Ma właśnie takie jak Ty pytania i dylematy.

Często by zwrócić na siebie uwagę, na swoje prawa ludzie LGBT używają przerysowania. Każdy ma prawo żyć tak jak chce i nikt nie ma prawa jego dyskryminowac a niestety w naszym kraju z powodu braku wroga publicznego dyskryminuje się właśnie LGBT pokazując tą grupę społeczną od strony folkloru czy parad. Tępi ludzie (inaczej ich nie umiem nazwać) myślą że każda osoba homoseksualna paraduje w sukience lub jest umalowana jak klaun. Nasz minister Czarek jest idealnym przykładem jak można być tępym i homofobicznym człowiekiem..... W sumie wyedukowanym w uczelni katolickiej która obecnie jest łączona z aferami pedofilskimi.

Wolę kolorowych homo na ulicy nie pedofilów w szkole.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar krzysio6666
+4 / 6

Ale ja tu nic o ochronie pedofilów czy gloryfikowaniu kościoła czy katolików nie pisze - ja jak myślę o paradzie równości to widzę właśnie to co opisałem i wydaje mi się że ciężko wytłumaczyć to dziecku, według mnie jest to mniej "normalne" niż kościelna procesja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
0 / 4

@sceptykiem_sie_urodzic Mimo wszystko trzeba przyznać, że te szopki w rodzaju tych ostatnich profanacji im w żaden sposób nie pomagają. Pomijając te legendarne piórka w tyłku, nagośćna ulicach, smycze i obroże, które mają miejsce głównie w głowach konserwatystów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 lipca 2021 o 17:54

S sceptykiem_sie_urodzic
-1 / 5

@krzysio6666 kiedyś zgłębiałem genezę parad równości, skąd to się wzięło ...dlaczego tęcza jest ich flaga ..... Wywodzi się to z USA z lat chyba 60 i jest związane z jedną aktorka Judy Garland która grała rolę Dorotki w "Czarnoksiężniku z Oz"... Śpiewała tam piosenkę o tęczy ..... I ta piosenka stała się jakimś hymnem każdej osoby "innej" prześladowanej. Zestawienie parady równości z msza katolicka na ulicy to porównanie jednego folkloru z drugim. Oba oparte o podobne ale skrajne ideały

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FilipAnonim
+1 / 3

Równie dobrze można powiedzieć. że parady równości są po to, aby homoseksualiści mogli się ruchać.
Jest to nieprawda, w marszach chodzi często o istotne sprawy, ale co tam, nie lubię ich

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hvsarz
+2 / 4

@Albert_Einstein Łatwiej... Ta... Tylko martwe ryby płyną z prądem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albert_Einstein
-1 / 1

@Hvsarz Co masz na myśli, bo niestety nie zrozumiałem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hvsarz
0 / 2

@Albert_Einstein Że coś jest łatwiej zrobić, nie oznacza, że jest lepiej. Tylko martwe ryby płyną z prądem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albert_Einstein
0 / 0

@Hvsarz Znam to powiedzenie, rozumiem jego sens. Bardziej interesujące jest dlaczego zastosowałeś taką analogię. Do czego nawiązujesz mówiąc o martwych rybach?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem