Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
113 124
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W Wolterianin
+6 / 8

Jeżeli to prawda to trzeba zapytać gdzie petycje UE potępiające brak zaangażowania Nowej Zelandii w walce z dyskryminacją osób transpłciowych. Gdzie ci wszyscy walczący o prawa tych ludzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E extraman
+15 / 21

Przypominam, gdyby ktoś zapomniał. Otóż są dwie płcie: mężczyzna i kobieta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pereplut
+9 / 9

Skoro wg feministek obie płcie są sobie równe to dlaczego nie ma ani jednej zoperowanej kobiety, która kradnie medale facetom?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jeykey1543
+1 / 1

Przecież ideologia LGBT nikomu nie szkodzi. To mamy na to przykład.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wiecejwolnosci
-1 / 1

To jest kolejny problem wynikający z socjalizmu i ograniczeń wolności. Gdybyśmy zaakceptowali fakt, że każdy ma prawo żyć swoim życiem i prowadzić biznes na swoich zasadach, a państwo nie zajmowałoby się finansowaniem imprez sportowych z kieszeni podatnika, to nie byłoby szczególnych powodów do oburzenia, petycji, do debat, ile jest płci i jaka jest granica między nimi.

Na przykład tradycjonaliści mogliby organizować zawody sportowe tylko dla mężczyzn i kobiet, a alternatywni rozszerzyć o jakieś inne warianty płciowe. Do organizatorów by należało rozwiązanie problemów, co oferować, jak to klasyfikować, kontrolować, jak zdobyć publiczność, jakie zasady ustalić. Każdy miałby prawo próbować przeforsować jakieś swoje opcje i szukać poparcia w swoich środowiskach. 100 toalet dla różnych płci? Proszę bardzo, co mnie to obchodzi. A ja miałbym to wszystko gdzieś, bo sportu nie oglądam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Robsta76
+1 / 1

@wiecejwolnosci wystarczy zaakceptować fakt, że jeśli masz coś zwisającego między nogami to jesteś mężczyzną, a jeśli nie, to jesteś kobietą.
To takie proste.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wiecejwolnosci
-1 / 1

@Robsta76 Dopóki jedni będą przymuszać drugich do życia według swoich własnych wyobrażeń, dopóty nie będzie proste i konflikt będzie narastał. Rozwiązaniem może być, by różne opcje miały swoje eklawy i przez to mniej wchodziły sobie w drogę. Jeśli zbierze się wystarczająca grupa osób, by opłacało im się organizować zawody dla osób transpłciowych, to znaczy, że mają rację bytu. Jeśli się nie zbierze, to znaczy, że nie mają. To jest proste. Jak lody śmietankowe, które są sprzedawane wszędzie, bo są popularne i lody ogórkowe, które są rzadkością, bo smak jest ekstrawagancki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mario391978
-1 / 1

Oni się sami zaorają

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
0 / 0

jak już mówiłem ścierwo zwane lgbt zbiera swoje żniwo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
0 / 0

Niech sobie bierze udział w zawodach dla transów, a nie! Pieprzone feministki, gdzie teraz jesteście?! Zawodniczki też są durne. Powinny odmówić udziału - wszystkie. I wtedy by było po zawodach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 lipca 2021 o 21:38