Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
278 301
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
C carramia
+4 / 4

Przepraszam, że zapytam: gdzie w Internecie można obejrzeć mecze Euro bez komentatorów...? Może być płatne...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+3 / 3

@carramia
Jest taka ikonka przypominająca wyglądem głośnik, naciskasz na nią i już. Gdy ta ikonka jest przekreślona nie masz dźwięku i nie wkurzają cię komentatorzy.
Można równocześnie w drugiej karcie odpalić dźwięk z innej transmisji, najlepiej takiej radiowej, czyli gdzie jest tylko dźwięk.
Ja tak robię, bo jak słucham co pie*****lą ci komentatorzy telewizyjni to mnie szlag trafia. A dla mnie osobiście najgorszy nie jest wcale Szpakowski - może to kwestia przyzwyczajenia do jego głosu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 lipca 2021 o 9:23

G glus_eli
+4 / 4

Najbardziej wkurzające, jak notorycznie przerywa Juskowiakowi w połowie zdania. Jakim trzeba być niekulturalnym bucem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DAREKJP
-1 / 5

Pamiętacie, jak parę lat temu Szpakowskiego nie było w telewizji przez dłuższy czas? Chlał wtedy na potęgę. Może teraz znowu zaczął, że tak neznadziejnie się zachowuje?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar komivoyager
+2 / 2

A mi komentujący Szpakowski nie przeszkadza.
.
.
.
.
.
.
.
.
Nie oglądam TV.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CBGB
0 / 4

Ale przecież podobno nikt nie ogląda TVP, więc w czym problem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cociminietoniezginie
+5 / 7

Najpierw hejt na Lewego (najbardziej utytułowany zawodnik w historii kraju, który strzelił kilka bramek na tych przegranych mistrzostwach i zrobił co się da, ale pluj!). Potem hejt na młodych z polskiej ligi, którzy zrobili co się da i jakiś gowniarski apel o petycję by im nie płacić... No sorry, ale polska liga jest gdzie jest. To nie wina tych chłopaków, że nigdy nie grali na takim poziomie. Ale trzeba pluć... Teraz Szpakowski. Serio? Dla wszystkich kogo boli dupa - po co to oglądacie? Szpakowski ma głos komentatora i dla mnie jest idealny do komentowania. Może raz na jakiś czas walnie głupotę. Ale on, Zewlakow i Borek to moim zdaniem najlepszy wybór. Nie wiem czy słyszeliście tego ledwo mówiącego kolesia co się jara jak dzieciak i ledwo mówi. Komentował ostatnio parę razy. Rządzi PO - hejt na PO. Rządzi PiS - hejt na PiS. Zaczynam rozumieć żarty i nabijanie się z tego, że ludziom tak naprawdę nie chodzi o konkretne osoby. Po prostu chcą wylać szambo gdziekolwiek. Podam wam przykład. W UK prime minister im odwołał wizyty w 1 dzień świąt mimo wcześniejszej obietnicy że tego nie zrobi. Ale ludzie wykazali zrozumienie, koronawirus itp. Jakby to bylo w Polsce? "Gnoj, ktoś taki rządzi! Kto mi odda za bilety! J**ać PIS! Je**ć Polskę!". Cholera, wszędzie jakiś ból dupy. Naprawdę za cel życia wybraliście sobie hejt na wszystko i wszystkich?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W woytas1313
0 / 0

Ja sobie włączam dźwięk z audideskrypcji ( chyba dobrze napisałem). Komentator zajebiście komentuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M malak90
-1 / 1

a co on wam przeszkadza..ja go lubię... okazja....!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B barafiki
+1 / 1

Ja mecze komentowane przez Szpakowskiego bardzo lubię, nie wiem o co chodzi!!! Juskowiak złożyć zdania nie potrafi, zanim sklei wypowiedź zapominam o czym była mowa. Jak słyszę futbolówka zamiast piłka, korner zamiast rzut rożny to mnie kuźwa krew zalewa... Zostawić Szpakowskiego w spokoju!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B biuro74
0 / 0

Pan Szpakowski to kawał historii, przy czym marka i legenda sama w sobie. Błędy wali każdy komentator, przecież to jest robota "na żywo". Jak innym przeszkadza zamiana Duńczyków na Szwedów, a nie przeszkadza - pierwsze z brzegu na dzisiejszym meczu Włochów z Hiszpanami - "do końca zostało 60 minut" (zamiast 60 sekund), to chyba są zwyczajnie cięci na danego komentatora. Mój syn rozpoznaje głos pana Szpakowskiego z FIFY i nie wyobraża sobie wydzierającego się pana Borka. Ja także nie wyobrażam sobie jego nadekspresji (bo tak to trzeba właściwie ująć), nawet w komentowaniu walk MMA mi to przeszkadzało. Każdy znajdzie kogoś dla siebie, więc pozwólcie też innym komentatorom pracować w spokoju. Co za dulszczyzna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kutafonka
0 / 0

Na tym zdjęciu wygląda jak szympans

Odpowiedz Komentuj obrazkiem