Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
57 70
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
C konto usunięte
-1 / 13

Jak Kaczyński chce ludzi "szczepić" z dobroci serca,to ja proponuję najpierw z dobroci serca podać mu tą szprycę najpierw, potem zaszczepić na wściekliznę i zrobić mu dla jego własnego dobra badania psychiatryczne...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
0 / 2

@Dedi_S To jeszcze podaj jakieś źródło tych rewelacji, że jakoby w Polsce mamy uchwalone prawo zobowiązujące do jakichkolwiek zabiegów medycznych, i które to de facto byłoby w sprzeczności z prawami człowieka gwarantowanymi w konstytucji i aktach prawa międzynarodowego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
0 / 4

@Dedi_S Ta ustawa w żaden sposób nie nakłada powszechnego obowiązku szczepienia przeciw COVID-19, jest to wyłącznie twoja własna interpretacja. O ile cały czas piszemy tu o COVID-19, może miałeś na myśli jakąś inną chorobę zakaźną. Na chwilę obecną COVID-19 nie jest na liście chorób przeciw którym należy się obowiązkowo szczepić w Polsce. Tak więc nie, nikogo nie można przymusić do szczepienia przeciw COVID-19.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
-1 / 5

@polski_niewolnik a gdzie ja napisałem, że szczepienia na Covid są obowiązkowe i kogoś się do tego obecnie przymusza? Ta ustawa to "tylko" umożliwia i nie jest ważne czy to grypa, ebola, goraczka krwotoczna czy covid. Nie ma tam mowy o wykluczeniu Covid, czy innej choroby. Po prostu jest określenie: "choroba zakaźna".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
-1 / 3

@Dedi_S "On jest zaszczepiony. Prawo od 2008 r. pozwala na przymuszenie do szczepienia bądź leczenia, uchwalił to Donaldinio. Obecnie rządzący nie skorzystali z tego prawa i chwała im za to" - Tutaj napisałeś. Bardzo ciekawy trolling w twoim wykonaniu i sianie dezinformacji, że jakoby można kogoś zmusić do szczepienia przeciw COVID-19. Pamiętaj, że nieważne jak bardzo wydaje ci się, że sprytny jesteś, zawsze znajdzie się ktoś sprytniejszy. Nara trollu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
-1 / 3

@polski_niewolnik "prawo pozwala na przymuszanie do dzczepienia bądź leczenia" .... Gdzie tu widzisz słowo o COVID??? Chyba u Ciebie na ekranie. Szczepienia na Covid mogą być, ale nie sa bo rządzący nie skorzystali z tego prawa, które jak najbardziej jest obowiązujące i nigdzie nie zaskarżone. Udowodniłem Ci, że się mylisz bo pisałeś: "To jeszcze podaj jakieś źródło tych rewelacji, że jakoby w Polsce mamy uchwalone prawo zobowiązujące do jakichkolwiek zabiegów medycznych". Podałem Ci nawet link, do tej ustawy i nawet do artykułu - w żaden sposób się do tego nie odniosles, bo Ci głupio. Nie umiesz przyznać się do błedu i brak Ci argumentów to robisz osobiste wycieczki jak jakiś szczeniak.
Już kilka razy Ci pisałem, ale nie dociera pod kopułę to napiszę jeszcze raz: nie ma obowiazku szczepień na Covid, ale jest uchwalone prawo z 2008 r., które na to pozwala - tzn. (jak byś dalej nie zrozumiał) że jakby wpisali te szczepienia na COVID na listę obowiazkowych szczepień to zgdnie z tym prawem, mogą Cię zaszczepić nawet na siłę z użyciem środków przymusu bezposredniego tj. (jakbyś dalej nie rozumiał) z przytrzymaniem lub nawet z przywiazaniem do łóżka - tak wszystko to jest w tej ustawie, polecam przeczytać, abyś znał swoje prawa i nie p..dolił już 3 po 3, że nie ma takiego prawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Aarcticfrost
-1 / 3

☆☆☆☆☆ ☆☆☆

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jacek83218
0 / 0

Przymusili do masek, przymusili do zamknięcia sklepów, siłowni i restauracji. Wtedy nie protestowaliście. Nie było marszów. Na demonstracjach przeciw obostrzeniom było 100 osób.
Teraz przymuszą do szczepień, też się poddacie, ale tym razem to nawet lepiej, szybciej wyjdziemy z tego maskowo-lockdownowego szamba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kucykpl1
0 / 2

@Jacek83218 Już wybrałeś swego Pana ,czy się jeszcze zastanawiasz ? Weź trzecią dawkę to będziesz wiedział. Każdy zaszczepiony i jego potomstwo jest własnością firmy która go zaszczepiła. Podpisałeś coś czego na pewno nie czytałeś. A to szczepionki modyfikujące dna. Tak samo jak ziarna zbóż po modyfikacji genetycznej są własnością firmy która je zmodyfikowała. Powodzenia. Słuchaj Pana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jacek83218
0 / 0

@kucykpl1 Taki mądry jesteś w internecie? A w ogóle to ja niczego nie podpisywałem przy szczepieniu. Jakiś świstek czy jestem na coś uczulony (na głupotę ludzi). Tak się mądrzycie w tym internecie, ale jak trzeba było protestować przeciwko lockdownowi to był tylko klaun Tanajno i trochę pajacy z Konfy do tego 100 osób. Widać jesteście w mniejszości. Możecie poszczekać, ale tak jak posłusznie nosicie kagańce bo się boicie mandatu tak posłusznie pójdziecie na szczepienie jak Ci co poszli dla paszportu. Ja się za granicę nie wybieram - urlop na działce, tak że z punktu widzenia "podróżniczego" mogłem się nie szczepić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kucykpl1
-1 / 1

@Jacek83218 A skąd wiesz ? Byłeś ? I nie widziałeś mnie ? Nigdy nie założyłem namordnika. I nie pisz do mnie w liczbie mnogiej, ja piszę za siebie a nie za innych. Zaszczepieni też się cieszą że poszli się szczepić a tu co ? Niezaszczepieni są dla nich zagrożeniem ? Czyli szczepionka nie działa ? A może trzecia dawka ? No to namówmy innych na tą głupotę co sami zrobiliśmy żeby nie było że jesteśmy osamotnieni w tej głupocie ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jacek83218
0 / 0

@kucykpl1 Niezaszczepieni są zagrożeniem tylko dla siebie. Nie znam Cię, ale znam podobnych anty-chojraków którzy potulnie chodzą w maskach bo się boją mandatu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kucykpl1
-2 / 2

@Jacek83218 O zagrożeniu dla zaszczepionych przez niezaszczepionych cały czas piszą, i mówią żeby zaszczepieni "zmotywowali" innych do szczepień oraz żeby mieć powód do zmuszenia do szczepień. Fakt nie znasz mnie ale nie założę czegoś co "powstrzymuje" wirusa a nie potrafi powstrzymać pyłu węglowego. Tylko po to żeby się dusić bo ktoś ma taką ochotę. Wystarczyło mi masek jak pracowałem w ciepłowni, nie dość że najadłem się pyłu to jeszcze prawie się udusiłem i zapociłem. I nie zakładałem ich tak jak teraz wszyscy obawiający się wirusa, niby na nos i usta ale szczelin jak najwięcej bo duszno. Ale wirusa się boją a jak w maseczce to na pewno bezpieczni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AneczkaS
-1 / 1

I mniej nas będzie za te 5 lat, czyli łatwiej o pracę. A ci okaleczeni co jeszcze żyją będą wymagali opieki więc praca dla opiekunów się pojawi, same superlatywy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AneczkaS
-2 / 2

Wow, no niesamowite. Na ziemi lerzą informacje wystarczy się po nie schylić, ale wcześniej wyłączyć TV.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem