Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
83 102
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar koszmarek66
+7 / 9


TVF.INFO: "Prezes Narodowego Banku Polskiego (NBP) Adam Glapiński uważa, że dane dotyczące inflacji w Polsce nie są niepokojące. Jak wyjaśnił w dzienniku „Financial Times”
"Brytyjski dziennik podkreśla, że inflacja w Polsce, druga obecnie co do wielkości w UE, sięgała w maju 4,7 proc. W czerwcu spadła do 4,4 proc"
Znamienne jest to, że nasza... pardon... "nasza" telewizja publiczna cytuje wypowiedź Szefa NBP z brytyjskiej gazety a nie bezpośrednio.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dejmien86
+8 / 12

Inflacja to za trudne słowo dla tego środowiska

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kirand
+2 / 8

Polecam uwadze prof Łona, Pisowskiego ekonomistę I członka Rady Polityki Pieniężnej, który twierdzi że, cytuję: "inflacja to życie" I od lat postuluje żeby ją zwiększać. Podobno szczególnie pomaga młodym Polskim rodzinom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Dinaeel
+6 / 6

Wincyj płacy minimalnej !!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M m23123
+3 / 7

Elektorat pis to w większości ludzie, którzy edukację skończyli na podstawówce i ledwo potrafią pisać i czytać. No i wykonują mało płatne prace.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 lipca 2021 o 9:42

T tomek2891
+1 / 1

Zdecydowanie nie jestem elektoratem pisu ale akurat mnie taka inflacja jest na rękę _ część moich klientów jest za granicą A jako przedsiębiorca na dorobku mam w ch. Kredytów i raty co 3 dni i wszystko w zł. No ale zdaje sobie sprawę że jestem delikatnie mówiąc w mniejszości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lambdrone
0 / 0

@tomek2891 Nie byłoby jednak we wzroście cen nic niepokojącego, gdyby nie to, że rodziny otrzymujące wsparcie socjalne i pracownicy, którzy nie dostali podwyżki od dawna, tracili na tym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek2891
0 / 0

Chodziło mi raczej o to że po raz pierwszy od tylu lat to nie przedsiębiorcy (przynajmniej niektórzy) nie dostają po dupie Najczęściej dostają "wper#ol" przy każdej możliwej okazji i ustawie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Grzegorzkonopacki1
0 / 4

Nawet w tak ewidentnie oburzającej sprawie pod komentarzami pisowcy dają minusy. Kur... jacy oni są biedni i ciemni. Ociemniała,niewykształcona biedna ale przedewszystkim GŁUPIA część narodu decyduje o losach kraju. Za jedyne 500 zł są w stanie przyklaskiwać,każdemu plugawemu zabiegowi zbliżającemu nas do autorytaryzmu. Trzeba przyznać,że bardzo tanie są te dziwki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem