Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
363 390
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
+33 / 39

Poprawność polityczna zarazą XXI w czasami ma wrażenie, że uczestniczymy w jakimś absurdalnym wyścigu, kto wymyśli największy idiotyzm, który pociągnie za sobą jak największą ilość pożytecznych idiotów.
https://youtu.be/-IEBCXG4Ke8
https://youtu.be/Ir4Ltgj4o84

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DAREKJP
+20 / 24

Nie raz już było mówione, ale powtórzę: człowiek zmierza ku samozagładzie…

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gregson88
+22 / 24

No i mają całkowitą rację. Tylko morze czarno-śniadych mord jest poprawne politycznie. I oczywiście wiadomo, że chuliganizm nie może być bezcelowy. Musi mieć cel. Najlepiej polityczny tak jak np. BLM.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gregson88
0 / 6

Tylko biały. Na własne życzenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
0 / 0

@Gregson88
Podoba mi się twój wpis, pozwolę sobie jednak zwrócić uwagę, że mówi się "chuligaństwo"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mizantropix
+17 / 23

Nie "wylało się" tylko zostało wylane przez konkretny "gatunek" idiotów, rasistów i innej maści przedstawicieli ideologicznego, ultralewicowego (ale być może nie tylko) zwyrodnienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
+3 / 7

@Mizantropix no niestety nie tylko. Największymi krzykaczami generującymi najwięcej łajna w sprawie tego klipu były organizacje far-right, skrajnie fundamentalistyczne Sharia4UK i IslamicUnionUK. Choć ta druga to w sumie taki trochę terceryzm bardziej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 lipca 2021 o 18:52

D Dipol
+10 / 12

Nie widzę tu komentarzy @kolorowejtolerancji, ani @Goretex czyżby nie leżał im temat?????

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
+4 / 10

@Goretex Wznoszę po tym że jeszcze nigdy nie wypowiedziałeś się w obronie białych (Polaków). Zawsze ciśniesz i udowadniasz że to biali (Polacy) są rasistami. Niestety tak nie jest więc tradycyjnie rozmywasz temat. Ale miłego dnia życzę. Pozdro.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
+1 / 7

@Goretex Tak jak w tym democie;)))))))) Gratuluję oceny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
+6 / 10

@Goretex Jak ktoś pracuje, płaci podatki, dostosowuje się do kraju pobytu, nie pluje na tego kto dał mu dach nad głową może być nawet kosmitą. Wszyscy pozostali do piachu, sam jestem emigrantem więc wiem o czym mówię. A te dzieci kibicują za swoimi takie mają prawo i byle zjebom umysłowym g do tego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
-1 / 3

@Goretex
"Zawsze wypowiadam się w obronie pokrzywdzonych kimkolwiek by nie byli." - Czyli sprzeciwiłbyś się protestom BLM jak i potępił samą organizację?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 lipca 2021 o 14:45

Y yankers
+2 / 4

@Goretex
Nie wiedziałem że dorobili się literek. Tak, chodziło mi o tą organizację i hasła które głoszą, widzę że myślisz trzeźwo a protesty były organizowane przez BLM albo inaczej, organizacja ta brała sporo protestów na siebie.

"Popieram ruch społeczny BlackLivesMatter protestujący przeciwko brutalności policji" - Super, tylko wiesz że ten ruch społeczny nigdy nie sprzeciwił się wandalizmowi który towarzyszył protestom, jak i nigdy nie sprzeciwili się temu że biali ludzie nieuczestniczący w protestach a po prostu przebywający w pobliżu często byli bici podczas tych protestów?
No i nie wiem jak można popierać ruch społeczny który nawołuje do anarchii.
Brutalność policji prawie że nie istnieje jeśli człowiek zachowuje się normalnie i wykonuje polecenia policjanta, już nie mówię o niełamaniu prawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E extraman
+5 / 11

Nie wierzę! To się dzieje naprawdę? Dlaczego na to pozwalamy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albert_Einstein
-2 / 2

@extraman Oświecę Cię.
Od pytania dlaczego na to pozwalamy, lepsze jest pytanie dlaczego JA na to pozwalam i to je powinieneś zadać.

Odpowiem
-Nie Twoja sprawa
-Nie twój kraj
-Nie twoje dzieci
-Nic Ci do tego
-I tak nic nie możesz, bo jesteś zbyt malutki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mm_disabled
+7 / 9

RAK poprawności politycznej zabije Europę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
+3 / 5

Szkoda, że Polska jako zaścianek oprze się może jeszcze tylko kilka lat...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+4 / 6

@mygyry87
Podstawowe pytanie. Czy "pińcetplus" będzie wypłacane śniadolicym bez polskiego obywatelstwa. Jeśli nie, ostoimy się trochę dłużej.

Kilka lat temu było takie "zabawne" zdarzenie. Jedno z wielkopolskich miasteczek zaprosiło syryjska rodzinę, uciekającą z ojczyzny przed prześladowaniami. Przyjechał mąż, żona, wujek i stadko dzieci w różnym wieku. Dostali mieszkanie, talony na obiady i jakieś tam "kieszonkowe". Dwa dni po przyjeździe ojciec "zniknął". Reszta rodziny grzecznie mieszkała, jadła co im dano, ogólnie nie sprawiali kłopotu. Mniej więcej po miesiącu spakowali swój niewielki dobytek, wsiedli do busa i pojechali do Niemiec. Tak zakończyła sie akcja pomocy uchodźcom. Moim zdaniem wszyscy zainteresowani są z tego zadowoleni ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
+3 / 7

@Rydzykant pamiętaj, że wraz z przymusem relokacji uchodźców w Niemczech pojawiały się już oficjalne stanowiska tego, aby każdy kraj był zobowiązany do płacenia ujednoliconej stawki pomocy dla migrantów i tak oto okazało by się, że takie stadko dostawałoby u nas kilka tys euro miesięcznie a my byśmy musieli na to patrzyć i pracując w pocie czoła wielu za 2tys zł...
Ale hej Tusk wrócił, nic straconego...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 6

@mygyry87
Owszem, były takie pomysły. Ale zauważ, nawet Niemcy trochę otrzeźwieli i już nie tak chętnie witają imigrantów. Nawet gdyby UE zdołała wprowadzić przypomniane przez Ciebie przepisy, nasza lokalna biurokracja skutecznie utrudni ich realizację. Poza tym dochodzi czynnik propagandowy. Przybysze boją się trafić do Polski. Mamy opinię katotalibów i fanatyków. Nie tolerujemy nawet własnych LGBT-ów, i Strajku Kobiet, a co dopiero obcokrajowców, wyznających inną religię. Im więcej informacji o wybrykach ONR trafi do światowych mediów, tym ów strach wśród przyjezdnych będzie większy.
W dodatku powszechnie wiadomo, że żyjemy na innym poziomie ekonomicznym niż zachodnia Europa. Ta sytuacja daje nam dodatkowy czas. Jeśli granice pozostaną otwarte, osoby relokowane będą od nas uciekać, tak jak rodzinka spod Poznania. To wszystko daje nam trochę dodatkowego czasu. Jednak trudno powiedzieć ile.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
0 / 4

@Rydzykant Pytanie czy wymienione przez ciebie kwestia mają być powodem do radości czy też może byłaby kolejnym powodem ataku o braku praworządności a ucieczka imigrantów była by pretekstem do odbierania funduszy.
Niemcy nie otrzeźwieli, ten problem jest nadal, ciągle pojawiają się głosy z Włoch, Grecji czy Hiszpanii domagają się w dalszym ciągu relokacji i pomocy, Turcji płacimy haracz za trzymanie ich u siebie na granicach, to tylko kwestia czasu,gdy po zmianie u nas władzy temat powróci z prostej przyczyny, że poprzednio deklarowali pełną uległość a mówienie o tym teraz oddali ich od koryta.
Finał będzie taki, że stworzą kolejne getta ludzi, którzy są dalecy od pracy i asymilacji, w niemczech mimo wydania milionów euro na aktywizacje, pracy nie podjęło około 90% z nich równocześnie mając problem z pracownikami sezonowymi, chora sytuacja a koszty ogromne,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
+7 / 13

to efekt lewackiego spierd*lizmu umysłowego. sprowadzili sobie mudżynerów i ciapatych którzy zaczynają nimi rządzić i mówić co jest dobre a co złe

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar papieros1
+1 / 9

Chore lewackie gnidy rozpieprzają normalność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Karbulot
+2 / 6

Wpychanie murzynów wszędzie gdzie się da jest chyba tylko po to, aby zatuszować fakt, że ten typ ludzi właściwie niczego nie osiągnął. Nie oszukujmy się, ale jak na rozwój cywilizacji wpłynęła taka na przykład Afryka? No chyba raczej nieszczególnie. A poprawność polityczna już do tego stopnia zidiociała, że w każdym filmie czy serialu musi być czarny. Jak bohaterów jest trzech, jeden MUSI być czarny i już. I nieważne, czy akcja dzieje się w X-wiecznej Anglii czy innej Norwegii, gdzie o murzynach to nawet jeszcze nie słyszano. Czarny musi być i koniec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zetembe
+4 / 6

Do porzygu z tymi zyebami!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem