Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
163 170
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M mafouta
+5 / 5

A mnie zastanawia skąd w jego łbie się takie coś wyległo. Geny? Wychowanie? Wzorce?

I nie chodzi mi o przekonania (może sobie wierzyć i mówić, np że ślimaki są najważniejsze na świecie), ale przytoczę z treści mota "nawoływanie do niszczenia, torturowania i zabijania"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E epuzer
0 / 2

A może jednak poczekać na wyrok Sądu do którego prokutarura prześle dowody a nie tylko słuchać i czytać to co snują w sprawie odpowiednie służby... bo jak dotąd mamy tylko triumfalnie rozdmuchany we wszystkich mediach przez rzecznika słiużb fakt medialny..

Czyżby nic Was nie nauczyły podobnie nagłaśniane i podobno "nie budzące" wątpliwosci wiadomości na przykład o jednym takim którego "przypadkiem" zatłukli we Wrocławiu w policyjnym kiblu albo o tym "ewidentnym" mordercy co posiedział sobie za nic 18 lat a teraz z naszych kieszeni dostanie kilka milionów?

Jakoś nie wierze że Polsce, duzym kraju w Europie, członku UE mogą skutecznie zagrozić czyjeś fantasmagorie i wypisywanie pseudohistorycznych wizji - raczej chodzi o dokopanie jego pyskatej matce

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 lipca 2021 o 0:08

E El_Polaco
+4 / 4

Moim zdaniem poglądy może mieć, jakie chce. Jak uważa się za komunistę, niech chwali ten system publicznie i za to nie powinien zostać ukarany. Ale za nawoływanie do przestępstw, i to tych poważnych, powinien stanąć przed sądem i ponieść karę, jeśli są wystarczająco mocne dowody.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Andreas50
0 / 4

Tak to jest jak debil chwali sie wszystkim na FB..Za debilizm sie placi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 lipca 2021 o 1:03

D Dejmien86
+2 / 2

Nawoływanie do przemocy to nie wolność słowa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jarobakmac
+1 / 1

Zrobić mu Katyń. Nie powinien się gniewać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dakonto
-3 / 3

Z takimi poglądami znajdzie wkrótce na listach wyborczych Pisu. Swoją drogą to właśnie Stalin stworzył Naród Polski, sami widzicie co się dzieje w naszym kraju. Wątpliwości?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem