Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
497 512
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar SkrajnieCentrowy
+3 / 9

Likwidacja to może za daleki krok, natomiast pozbawienia funkcji informacyjnej, jak najbardziej. Może to być kanał dla dzieci, gdzie są podawane różne ciekawe doświadczenia fiz-chem, których nie ma na lekcjach, czy też inne zajęcia związane z programem nauczania. Chociaż tu też można zrobić cyrk, np podając encykliki JP2...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+6 / 8

@SkrajnieCentrowy Jak widzisz władzy nie można zaufać i lepiej zlikwidować.
Najlepiej sprzedać całą TVP.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar misteriusz
+1 / 1

@SkrajnieCentrowy TVP info ma właśnie charakter informacyjny. Co do programów edukacyjnych oczywiście można by otworzyć TVP nauka ale lekcje prowadzone przez TVP nie stały na zbyt wysokim poziomie. Lepiej poszukać sobie jakiś kanał edukacyjny na YT. Co do likwidacji wątpię żeby miało dojść po dojściu PO do władzy. Raz już obiecywali likwidację senatu jak doszli do władzy odpuścili bo szkoda stołków. Tak samo będzie z TVP wymienią tylko ludzi na swoich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar y0u
+7 / 9

tak szczerze mówiąc, jak dla mnie można wywalić całą telewizję publiczną (i tak nie używam telewizora inaczej, niż jako ekranu do monitora)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanMariaWyborow
+8 / 8

Przecież nie o to chodzi żeby państwowej TV nie było. W Anglii jest, w Niemczech jest i funkcjonuje. Chodzi o to że personel trzeba wymienić. I zmienić zasady, żeby w przyszłości nie było takiej sytuacji jak teraz.

Niemcy mają dobre rozwiązanie: Jeden program (ZDF) kontrolowany przez władzę centralną, i jeden (ARD) jako wspólne przedsięwzięcie rozgłośni regionalnych, kontrolowanych przez parlamenty landów (odpowiadające naszym sejmikom wojewódzkim). A że zwykle większości są różne, i dodatkowo każdy z programów chce być uważany za najbardziej obiektywny, starają się jak mogą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+6 / 6

@JanMariaWyborow Kluczowe w Twojej wypowiedzi jest zdanie: "każdy z programów chce być uważany za najbardziej obiektywny, starają się jak mogą". Bo wystarczy chcieć i się starać. TVP też tak ma. Chce i stara się jak może. Tyle tylko, że wleźć w d Jarkowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanMariaWyborow
0 / 0

@LUPUS1962
Kluczowe jest to, że są 2 programy, jeden kontrolowany przez władzę centralną, a jeden przez samorządy. Gdyby rząd chciał ukryć jakieś niewygodne fakty, miałoby to tylko ten efekt że rządowy program straciłby na wiarygodności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
+5 / 9

@JaroTaro rozumiem, że uderzyłeś się w głowę i masz gwiazdki w oczach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Johny_J4
+2 / 4

daj spokój to tylko elektorat PiSokomuny, oni tylko tak umieją się pokazać zaistnieć, kt

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U ussesus
-2 / 4

Ale przecież to prawda.
Tak jak pis chciałby likwidacji tefałenu, tak ci drudzy chcieliby likwidacji tvp.
Ameryki nikt nie odkrył.
Wiadomo przecież czyje interesy reprezentuje tvp i czyje reprezentuje tvn/discovery.
To tylko ludzie są ślepi i wierzą że jedni albo drudzy są jakimiś mesjaszami wolnych mediów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 11 lipca 2021 o 17:41