Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Pokonamy was miłością ;-)

Wiec Konfederacji i Młodzieży Wszechpolskiej przy akompaniamencie YMCA i wymachiwanie tęczą

www.demotywatory.pl
+
9 22
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar efek
+3 / 7

Podpowiem - chusta klansa... a i muzyka też trochę zawłaszczona jako hymn.
Po prostu bawią się z dziećmi bez uprzedzeń i dorabiania jakiejkolwiek ideologii
Wychodzi na to że najbardziej spinają du*ę ci którzy zarzucają konfie spinanie du*y :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanusM
0 / 2

To że środowisko LGBT(kij wi co tam jeszcze) zaadaptowało sobie tęczę jako flagę nie znaczy że nie można jej gdzieś indziej używać mając kompletnie w dupie to środowisko. Tak samo się sprawa tyczy piosenki, dodatkowo było to wszystko przeznaczone dla zabawy dla dzieci które widać mają z tego jakąś frajdę i wątpię czy utożsamiają tą piosenkę i tęcze tak jak autor demota.
Ogółem na chwilę obecną zaszło już to wszystko powoli za daleko z obu stron, bo i środowiska LGBT jak i wiele osób ze środowisk prawicowych robią gównoburzę z byle powodu. I tak jak nie popieram LGBT (i w sumie chciałbym żeby znikło) tak mimo wszystko ich toleruję że istnieją i jak chcą marsze niech sobie je robią tylko z zachowaniem minimum przyzwoitości i skromności. Ale niech się nie wpieprzają do edukacji i polityki (to samo dotyczy KK).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wrocfig
-1 / 1

Gdy czytam fora, była taka sytuacja gdzie w szkole dzieci się bawiły taka chustą kolorową, to lokalna konfederacja darła mordę. Mówili, że przez takie coś uczą dzieci ideologii itd. dziś proszę, też tego używają. Co jednoznacznie można stwierdzić że konfederacja to stan umysłu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanusM
0 / 2

@wrocfig
A ja jednoznacznie stwierdzę, że tak samo w konfederacji jak i innych ugrupowaniach politycznych, są kur@a ludzie tacy jak my którzy się różnią poglądami i niektórym odpier#ala z byle powodu, a niektórzy są normalni i nic z tym się nie zrobi. Ogółem zaczynam mieć wrażenie że bardzo wiele osób kompletnie odczłowiecza wszelkich polityków i czyni z nich odbite z kalki klony. A to są ludzie jak my, jedni są spoko inni poj3bani, a i tak większość trzeba by było zamknąć w więzieniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wrocfig
-1 / 1

Konfederacja to stan umysłu, oni świat widzą inaczej jakimś niespotykanym odcieniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tyswidziol
-1 / 1

Proszę, nie mylcie aktywistów z organizacji TBGL ze zwykłymi ludźmi homoseksualnymi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem