Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
92 116
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K kirianonline
+5 / 15

Hahaha tak to jest jak ludzie wmawiają sobie, że jacyś celebryci są tacy super i warto dla nich stać w kolejce 10 godzin XDDDDD Ja uważam, że to Ci celebryci by mogli stać po mój autograf tyle xd I jeszcze ta młodzież co się jara lodami ekipy no 3majcie mnie bo nie wy3mam xddddddd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Tomektywator
-1 / 3

czym ich olała? Ja jeszcze dopłacę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sl4w3x
+2 / 2

Nie miałem pewności jakie słowo było tym drugim ale hash tag pomógł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chariot_4
-2 / 2

Ludzie, którzy tworzą jakieś super rzeczy nie są zawsze moralni. Ludzie mają taki problem z Jackie Chanem (normalizuje partię reżimową w Chinach, a mógłby nic nie mówić, na pewno mu nie kazali, bo mówił to od dawna w Hollywood), bo za bardzo uznali go za nieskazitelnego idola.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quel
-1 / 1

@chariot_4
"... a mógłby nic nie mówić, na pewno mu nie kazali, bo mówił to od dawna w Hollywood" Czyżby amerykańska wolność słowa i poglądów nie pasowała kiedy sytuacja nie pasuje do własnych poglądów?
Jackie Chan mówi to co uważa i nie kryje się z tym specjalnie i co ważniejsze i rzadko spotykane nie zmienia zdania co przelew od innych ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chariot_4
0 / 0

@Quel Poglądy o wspieraniu zamordystów oznaczają, że jest się sprzedajnym śmieciem, a nie wolnym, miłym człowiekiem, którego będą lubić inni, bo korzysta ze swoim praw.
I to nawet nie jest gadanie poglądów, tylko szczucie na śmiertelne ofiary tego fajnego reżimku i co gorsza, ich krewnych. Jaranie się martwym Lovecraftem to co innego niż jaranie się obecnymi niemoralnymi ludźmi, skoro żyją. Tym się ich wspiera. Utrudnia obalenie ich. A to nie grupka nienawistnych nastolatków, tylko dorośli ludzie zniewalający jakoś ponad miliard ludzi. 1/7 ludzi na Ziemi, a ty chcesz wspierać tylko ich obrzydliwych oprawców. Śmiecie mają jedno miejsce i jest ono poza społeczeństwem. I widzę, że tego nie czaisz, ale jest różnica między nienawiścią do oprawców, a nienawiścią oprawców do ofiar, które mogą się im sprzeciwić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Margarettap1
-2 / 2

Co to robi na głównej? Kto słucha Ariany 13 latki??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar revolt21
0 / 0

prawda w oczy kole

Odpowiedz Komentuj obrazkiem