Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
0:22

Prezenterka TVP nie dowierza, że ktoś śmie krytykować Nowy Ład i mówić, że doprowadzi on do wzrostu podatków

www.demotywatory.pl
+
273 281
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T tenqoba
+35 / 37

pisowski szon...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+13 / 15

@tenqoba
Pisslamtutka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Johny_J4
+6 / 6

dno a nawet poziom mułu, ale widocznie to ludziom odpowiada

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotrKrokodyl
+24 / 24

Czasem się zastanawiam czy dziennikarze z TVP faktycznie mają takie zdanie, czy po prostu za kasę, którą dostali uznali że będą mówić każdą głupotę jaką im każą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VenarNarco
-1 / 5

Wiesz co to praca? To takie coś, gdzie chodzisz i robisz różne nieprzyjemne rzeczy, a inni ci za to płacą, im więcej tym lepiej. Nie musisz jej kochać ani się z nią utożsamiać, poprosty robisz co musisz a resztę olewasz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+21 / 21

ta stacja nie jest dla Polaków a dla wyborców pisu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WitekPK
+12 / 12

@pisowskagangrena w jednym się zgadzam z Kurskim, że ciemny lud kupi wszystko. Rzeczywiście łykają wszystko jak pelikany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VenarNarco
+2 / 4

Logiczne ,na PiS to obcokrajowcy głosowali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
+20 / 20

Chciałbym dożyć czasów gdy społeczeństwo zacznie rozliczać wybranych przez siebie polityków z ich słów i działań.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+14 / 16

Nie mogę się doczekać, gdy wróci normalność i Polska znów będzie normalnym krajem i te PISowskie ku**y będą musiały ogłosić przegraną PISu w swoich tubach. Następnie należy zlikwidować wszystkie PISowskie media z zakazem powrotu.

Póki co to musimy się zmobilizować i bronić TVNu, który zaraz zostanie zdelegalizowany przez PIS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+18 / 24

@dr_E_Konom w porównaniu do PISowskiej dyktatury? To tylko okupacja niemiecka była gorsza. Ale wy tak narzekacie na "tą złą, straszną, niemiecko-europejską PO", że nawet nie widzicie, że to wtedy Polska przeżywała najbardziej dynamiczny okres rozwoju. Kryzysu nie odczuliśmy. Dziś mamy najwyższą inflację w Europie. A PIS chce dać dzieciorobom i patologii jeszcze więcej. PIS wygrało tylko dzięki promowaniu nienawiści i rozdawnictwu. Za czasów innych partii było nie do pomyślenia żeby dotować patologię.
Mieliśmy bardzo dobre relacje z każdym krajem. Dziś z każdym jesteśmy niemal w stanie wojny. Jedynie z Węgrami współpracujemy. Ale to jest tak samo totalitarny kraj jak i my.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dr_E_Konom
-2 / 6

@Cammax Co to znaczy najbardziej dynamiczny okres rozwoju? Jak go mierzysz? PKB? PIS się też tym chwali. Problem w tym, że ten wskaźnik w oderwaniu od innych jest po prostu "do bani". A już PKB w szczególności. Gdyż jest wskaźnikiem konsumpcyjnym, nie obejmującym np. produkcji w toku i innych elementów. Szacuje się, że nie obejmuje ok. 60% realnej gospodarki. Gierek prawdopodobnie też zaliczył wysokie PKB. Ale tego nie przeczytasz - bo dziennikarstwo zeszło na psy i ekonomicznego dziennikarza ze świecą szukać. Mówisz dyktatura - czyli jak rozumiem przejmowanie instytucji w wydaniu PIS. Jasne, zgoda. Kaczyński chyba nigdy nie ukrywał, że ma sanacyjną wizję tego kraju. Ale serio nie widzisz, że druga wataha świń gdy była przy korycie przejmowała te same instytucje. Serio wierzysz w to, że cała ta banda sędziów, która nawet nie dokonała autolustracji (a przynajmniej ja nie kojarzę) była neutralna politycznie? O naiwności. Ja myślę, że różnica polega na tym, że PIS to robi bardziej siermiężnie i niestety skuteczniej. Wiadomości nie da się oglądać, chyba, że jako program rozrywkowy. Człowiek się boi że mu "ekspert" Karnowski z lodówki wyskoczy albo Sakiewcz telewizor rozerwie. Za czasów PO-PSL czy SLD czy nawet AWS robiono to "delikatniej" ale robiono to samo. Też przejmowano telewizję publiczną, obsadzano Orleny, KGHMy itd. itd.
Może rzeczywiście mieliśmy lepsze stosunki z innymi krajami. Ale samo poklepywanie po plecach nie wystarczy. Może i Angeli miękły kolana na widok Donalda ale jakie to miało przełożenie dla nas? Poza oczywiście kasą dla Tuska z tytułu przewodniczenia w UE.
To tak jak teraz PISiory się chwalą dobrymi relacjami z USA ale nie robią na tym, żadnego dobrego interesu. Za ich pobyt płacimy. Z NordStreamem to wiadomo jak się skończyło itd. itd.
Więc powtórzę cały czas jest to wybór między złem a złem.

A może chcesz wrócić do czasów SLD, AWS, dziury Bauca albo podobnych afer jakie mamy teraz? Dlatego pytam o który okres normalności Ci chodzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 12 lipca 2021 o 16:18

V VenarNarco
-3 / 3

Jak czytam twoje komentarze to mam wrażenie, że już w kosmos odlecials.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafal199
0 / 0

@Cammax Jest też opcja że nagle zmienią front, ale mam nadzieje że to ich nie uchroni. Wykonywania poleceń służbowych ma pewne granice.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 1

@dr_E_Konom wiesz ile za PO powstało dróg i autostrad? No właśnie. A ile za PIS? 0 km. Bo lepiej dotować patologię i dzieciorobów. Ta dzicz nie potrzebuje autostrad, bo taka ciemnota nawet nie ma prawa jazdy, a co dopiero samochodów. Dla nich liczy się tylko to, że "bynamni na bombelki dajo".
Za tej "złej" PO jako jedyny kraj byliśmy na plusie.

Za PO funkcje państwowe i stanowiska dostawały tylko wykształcone i wykwalifikowane osoby. Za PISu są to osoby, ktore ledwo ukończyły podstawówki/ chore z nienawiści/ fundamentaliści religijni. Propaganda innych partii, nawet PZPR (choć to praktycznie dzisiejszy PIS) była bardziej subtelna i nakierowana na każdego, nie tylko na ciemnotę.

Już się nie chwali. Odkąd wygrał Biden, to PIS nienawidzi USA i to z wzajemnością. Nie utrzymujemy już z nimi zadnych stosunków.

@VanarNarco prawda boli, co PISowcu?

@rafal199 już raz zmienili. Ktoś tu wrzucił nagranie, gdzie Holecka pozytywnie mówi o Owsiaku. A teraz jest to jeden z jej największych wrogów. Dlatego mam nadzieje, że te hieny pójdą siedzieć, a ich tuby zostaną zdelegalizowane z tytułu promowania nazizmu. To jest do udowodnienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dr_E_Konom
+1 / 1

@Cammax Za PIS również oddano np. odcinki na A1. Poza tym wiesz ile za Hitlera zbudowano autostrad? Inwestycje państwowe to akurat słaby argument w moim przekonaniu.

"Za PO funkcje państwowe i stanowiska dostawały tylko wykształcone i wykwalifikowane osoby." Heh to mnie ubawiło. Pierwszy link z brzegu:

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ponad;8;tysiecy;stolkow;dla;ludzi;po;i;psl,21,0,1133845.html

Kwestia Joe Biden - zgadzam się z Tobą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

@dr_E_Konom wolę już żeby nasze podatki szły na autostrady, a nie na zasiłki dla kogoś. Rozumiem, jeśli ktoś chce iść do pracy, ale nie może, bo np. zdrowie mu nie pozwala, to takiemu można pomagać. Ale nie komuś kto zwolni się z roboty i "zrobi sobie z 5 bombelków".

Pod względem stanowisk nie było aż takich cyrków jak teraz. Nie obsadzano fanatyków pokroju Czarnka i Pawłowicz na nawet najmniej istotne stanowiska. A teraz? Minister edukacji i sędzia TK. Co by o PO nie mówić, to za ich czasów taki ktoś co najwyżej wylądowałby w psychiatryku, a nie w ministerstwie/TK.

Z USA to my odnowimy relacje jak u nas/ u nich zmieni się rząd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dr_E_Konom
+1 / 1

@mieteknapletek 8 tysięcy wykwalifikowanych osób - gratuluję Ci wiary, optymizmu i prostolinijności :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pilipiuk8
+8 / 8

Jak by nie zauważyli że już wprowadzili masę nowych podatków i opłat przez rozdawnictwo bo im brakuje pieniędzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rychupee
+8 / 10

Pislamizacja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Traehflow
+4 / 4

Pislam :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mariasz1962
0 / 0

Ta suka powinna być ukamieniowana jeszcze przed tym małym dupkiem co go policja pilnuje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem