Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
294 325
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar swietyczlowiek
-3 / 25

fobia to tylko strach, to coś innego niż fobia, powinni lewaki lepsze słowa wymyślać na to ..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kanapekr
+11 / 19

@swietyczlowiek no bo w zasadzie to prawda, mało kto boi się mniejszości seksualnych, a zdecydowana większość ma na nich po prostu wywalone co już wg skrajniejszych odłamów podpada pod homofobię.

nazywajmy tymczasem rzeczy po imieniu: dziennikarza pobiło prawicowe skrajne bydło. Po co tworzyć nowe słowa które na dodatek są nieprecyzyjne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar swietyczlowiek
+1 / 1

@kanapekr dokładnie, bydło, a tak poza tym homo - to człowiek, (albo podobny,jednakowy) więc mówiąc homofob, u ludzi w podświadomości kształtują jakiś obraz : "człowiek+strach"...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
+2 / 44

W kraju gdzie mężczyźni nie boją się odpowiadać agresją na prowokacjs tak kończą się próby mieszania w kulturze narodu.
Szkoda faceta, ale jeśli bierze się pieniążki za sianie wiatru to trzeba się liczyć ze zbieraniem burzy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
+5 / 5

@Cleaner1980 jestem ciekaw, czy popełnił samobójstwo, czy "nie znaleziono udziału osób trzecich" (jak u np. Leppera).
Jak w dowcipie: "znaleziono w jeziorze Luizjany ciało czarnego złodzieja łańcuchów - ukradł więcej niż był w stanie unieść w wodzie".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 lipca 2021 o 21:46

D Dragonet86
+18 / 24

To nie były jakieś drobne utarczki, z tego co czytam to było kilku na jednego. Mało to z męstwem ma wspólnego. Poza tym jeżeli to był dziennikarz to nie koniecznie opowiadał się za którąś ze stron. To banda przygłupów nie mająca innych argumentów używa siły na słabszych. Szkoda chłopaka, chociaż z drugiej strony łączenie samobójstwa i pobicia to może być tylko manipulacja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wreckedge
+4 / 6

@Cleaner1980 Poje8awszy? Jeżeli kultura narodu to lanie w kilku jednego gościa z mediów, to się z taką "kulturą" nie identyfikuję. Co my jesteśmy społeczeństwo neandertalczyków, czy rozwinięta cywilizacja?
Zbydlęcenie nazywasz - kilku na jednego, nazywasz "nie boją się"? Masz małego penisa?
Należysz do tych wspaniałych walecznych kurf co to w kiku jedną laskę kopią albo kilkunastu rzucą się na jednego gościa i się czują potężni?

Czytam komentarze i widzę, że dla części z Was konflikty rozwiązuje się tylko siłą i najchętniej grupowo. Jesteście śmieszni, pobili dziennikarza, ten zmarł. Teraz myślicie że media zagraniczne będą ciszej?
A pomyśleliście o eskalacji? Może następnym razem dziennikarz będzie miał nóż... tak na wszelki wypadek? I co wtedy? Wyścig zbrojeń?
Debilizm. A popieranie hołoty - skrajny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
-2 / 10

@Wreckedge

Pomijasz kompletnie aspekt z jakim brakiem szacunku odnoszą się media zagraniczne do wartości wyznawanych przez taki czy inny kraj.

W myśl zasady, że szczęście można tylko zbudować na wzór amerykański wszyscy muszą dostosować swój światopogląd do lansowanego przez media.

W innym przypadku nazwiemy ich ciemnotą, hołotą czy co tam jeszcze pejoratywnego da się przykleić.

Wszystko po to żeby przerobić masę ludzi na masę konsumentów. Po co mają kultywować kilkusetletnie tradycje jak mogą czas spędzać w internetowym sklepie na kupowaniu.

Wszyscy Ci którym ignorowanie ich głosu się nie podoba, wewnętrzna agresja może się ulać i czasami mogą komuś zrobić krzywdę.
Tak się też stało.

Indianie za czasów Cortesa popełnili błąd dając zwieść się pozorom. Nie przyszło im do głowy, że kilkuset Europejczyków może zagrozić istnieniu ich cywilizacji.
Dziś ta sama wojna trwa w mediach.
Tyle, że większość jej nie zauważa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 9 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 lipca 2021 o 12:59

W Wreckedge
-1 / 5

@Cleaner1980
Nie. Pomyliłeś walkę o i kultywowanie tradycji z brutalnym pobiciem.
"Wszyscy Ci którym ignorowanie ich głosu się nie podoba, wewnętrzna agresja może się ulać i czasami mogą komuś zrobić krzywdę.
Tak się też stało."

Ta obrona jest w imię jakich wartości? Jakich tradycji? Wartościowych?
Czy to jest wartościowa obrona?

Pokazując społeczeństwu taki obraz samych siebie, Ci "kultywatorzy" tradycji sami ją niszczą.

W społeczeństwie rozwiniętym to właśnie media, dyskusja i propagowanie wzorców są narzędziem do wspierania idei.

Agresja? Uciszenie dziennikarzy bezpośrednim pobiciem? I porównujesz tą hołotę bijącą w kilku 1 dziennikarza do ludów pierwotnych Ameryk?

Wojna jest zupełnie inna. A w ten sposób, właśnie ją przegramy. Wartości takie jak prawda obiektywna, nauki biologiczne, psychologia płci - kobiety i mężczyzny, jako płci podstawowych, wartość życia każdego człowieka o każdym kolorze skóry to jedno. I to akceptuję.
Ale narzucanie ról społecznych wg płci, całkowite odrzucenie osób o innej orientacji seksualnej lub o innej płci psychicznej niż ich manifestacja morfologiczna? To są wartości? To jest jakaś kultura?
Ci powiem jaka to kultura - średniowiecza.
I napiszę Ci jeszcze jedno: właśnie przez takie zachowania, takich debili skrajnej prawicy, ludzie nie popierają aktywnie walki z całą nagonką LGBTQ+.
Zamiast stawiać racjonalne argumenty, zamiast walczyć o naukowe i biologiczne fakty, zamiast rozważań dlaczego jest nagle cały pride month, wolą siedzieć cicho, bo kogo wspierają jeżeli są przeciwni? Taką bandę pierwotniaków? G8wno warte bydło, które jedynie w kilku potrafi pobić 1 faceta?
Czy może tępych klechów pierniczących coś o in vitro?
A może księdza Natanka?
To wolą milczeć. A społeczeństwo milczące, to społeczeństwo bez głosu. I takie tylko w dłuższej mierze zaszkodzi obronie wartości, niż cokolwiek zmieni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
+1 / 1

@Wreckedge
Jest w Tobie tyle jadu, że płaszczyzna do dyskusji niewielka, ale spróbuję podjąć polemikę

Odnosząc się do bicia.
Parafrazując Kiziora "to jest wojna mój Kwiatuszku", wojna asymetryczna, w której jedna strona ma nieograniczonone zasoby finansowe, które przekładają się na wpływy medialne.

Druga strona taką walkę na propogandowe argumenty musi przegrać. Co z resztą widać w każdym zachodnim kraju.

W Europie nikt nie mówi o planach budowy bazy na Księżycu, nikt na poważnie nie pracuje nad fuzją jądrową.
Nie ma high-tech, leży sztuczna inteligencja i komputery kwantowe, bo Europa zachodnia została zmanipulowana i zajmuje się sprawami ludzkich majtek i koloru skóry.

Przejmują nas sprawy nieistotne, które nie mają szans doprowadzić nas do cywilizacyjnego dobrobytu. To co jest promowane w mediach jest papką dla mas.
Ma za zadanie zajmować przyszłych biernych konsumentów błahymi sprawami i idiotycznymi sporami w myśl zasady "Divide et impera"

Zobacz sobie jak wyglądają media w Izraelu, Korei czy Chinach, w Państwach gdzie rozwój jest na pierwszym miejscu.

Tylko zdecydowana brutalna postawa trafia do świadomości dzisiejszych spadkobierców Goebbelsa. Dyskusja na argumenty ich nie interesuje bo, z "bydłem", ksenofobami, homofobami i innymi takim nie będą rozmawiać.
Ty z resztą jesteś rycerzem ich krucjaty, mniej lub bardziej świadomym. Mają Twój umysł, powielasz retorykę wstydu.
"Z tamtymi się nie rozmawia, bo są be"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 lipca 2021 o 19:14

W Wreckedge
0 / 0

@Cleaner1980 W wiele punktów trafiasz, ale w ogólnym rachunku chybiasz. Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.
Z mediami - się zgadzam.
Z wojną hybrydową - też. To wojna cyfrowa. To wojna idei.
Więc lać dziennikarzy zamiast wchodzić w dyskusję, merytorycznie rozpracowywać głupotę tych idei, ich niemoralność i niepoprawność biologiczną, to jak branie kija na strzelaninę. Myślisz, że pranie dziennikarzy coś da? Naprawdę tak sądzisz? Tworzenie męczenników ich zgniłej krucjaty?
Odpowiedz, proszę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
+1 / 1

@Wreckedge
Uważam, że ta wojna i tak jest przegrana, ale nie dziwię się kiedy widzę, że kraj który jest regularnym teatrem sporów służb rosyjskich i amerykańskich używa środków przemocy wobec obcych prowokacji.
Czy popieram przemoc?
Nie, ale uważam, że czasami to jedyne wyjście.
Tak jak nie otworzysz kokosa masując łupinę, tak nie rozwiążesz pewnych sporów bez pokonania rywala.
Globaliści nie stosują przemocy tam gdzie działają inne środki, ale nie cofają się przed najobrzydliwszymi działaniami jeśli inne zawodzą. Panama, Iran, Irak, Syria, Libia.
Przemoc jest elementem tej wojny, jak każdej innej.
W tej wojnie łatwo popaść złudzeniu, że jej nie ma i oszołomy czy jak ich tam nazwałeś bydłem walczą z cieniami.

Co do tej konkretnej sytuacji, przecież zagrali koncertowo. Gdyby zdelegalizowali media to by się zaraz wrzawa podniosła, że dyktatura. Użyli by policji, efekt byłby ten sam.
Użyli więc agentów, którzy podpuścili resztę i mają efekt osiągnięty.
Rząd powie, że to jakaś tam niezorganizowana grupa przypadkowych osób dokonała ataku, mimo to każdy następny dziennikarz dwa razy się zastanowi czy brać się za światową politykę.

Oczywiście, żebyś nie odniósł wrażenia, że nie dostrzegam problemu odsuwania się opinii publicznej od takich działań i w efekcie silnej polaryzacji społeczeństwa.

Problem w tym, że młodzi łapią się na tę propagandę, zaczynają się angażować w ten nurt. Uważają, że walczą o słuszną sprawę, że stoją na straży czyjejś wolności.
Tak jak każda poprzednia generacja, chcą mieć swoją małą rewolucję. Tak działa młodość

Ta medialna wojna na wszystkich frontach, radio, telewizja, kino, platformy streamingowe, w szczególności Netflix, Facebook, YouTube czy ogólnie internet jest bardzo dobrze przemyślana. Tego nie robią debile.
Hollywood nauczył się już w latach 30-tych jak rozrywka pomaga kształtować masy, w miękki sposób, bez nuty Leni Riefenstahl.
Dziś doprowadzili to do perfekcji.
Dlatego Chiny tak silnie cenzurują internet, dlatego Rosja odłącza się od globalnej sieci. Chcą mieć kontrolę nad obcymi wpływami.

Przemoc to w tej sytuacji często jedyna możliwość dla słabszych krajów. W mediach nie są w stanie konkurować, bo media są kontrolowane przez drugą stronę. Nawet jeśli dotrą do szerszej grupy to na YouTube wyłączy im się monetyzację lub zbanuje konto na Facebooku.

Tak czy owak przegrają, ale prawdopodobnie później niż gdyby nic nie robili.

Z drugiej strony AFD zyskuje poparcie właśnie w skutek narastającego sprzeciwu wobec multi-kulti narzucanej z zewnątrz. Ludzie widzą propagandę oraz cenzurę i się buntują wewnętrznie. Rozumieją po niewczasie, że zbyt długo byli bierni. W Austrii już u władzy jest prawica choć ukrywa swoje związki z nacjonalistami. Pytanie co jest gorsze. Pobić paru dziennikarzy, czy czekać aż kraj będzie na skraju wojny domowej jak Francja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 10 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 lipca 2021 o 7:42

W Wreckedge
+1 / 1

@Cleaner1980 Aż sam Ci plusa dałem. Wiesz, muszę się zastanowić jeszcze raz na kwestią przemocy wobec dziennikarzy w takiej sytuacji. Podałeś dużo słusznych argumentów. Sam wiele treści uważam za bardzo niestosowne. Z innej strony wciąż mam obawę, że przemoc rodząc przemoc doprowadzi do rewolucji w imie tej właśnie fałszywej wolności - wolności do głupoty, niepewności, wolności od nauki i jej odkryć, psychologii i jej ustaleń, wolności seksualnej, ale w pojęciu bylejakości -byle więcej, byle częściej.
Czy jednak to są nasze najlepsze środki? Nie wiem. Muszę przemyśleć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
0 / 0

@Wreckedge
Rozumiem Twoje obawy bo sam je mam i długo dominowały u mnie. O spirali przemocy, o braku poszanowania wolności słowa.
Później zrozumiałem, że każde Państwo używa środków na jakie je stać, w jakich jest mocne lub choćby nie jest żałośnie słabe.

Nie chciałbym aby taki język stał się codziennością, rzecz w tym, że wyjścia są dwa albo się przyłączyć do tego trendu i go zaakceptować albo godzić się na eskalację środków

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+8 / 12

Zastanawiające. Bandyci pobili zaledwie 2 homoseksualistów, natomiast głównie znęcali się nad 53 reporterami. Jaki był prawdziwy cel tej akcji?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
+9 / 13

@Rydzykant
O to chodzi, że media, często opłacane z zewnątrz robią z małej grupy osób reprezentantów całego narodu.

Odpowiedź jest przeciw propagandzie a nie homoseksualistom.
Poza małymi radykalnymi wyjątkami większości Świata nie interesuje kto z kim co robi wieczorem.
Jest za to sprzeciw ludzi, bardziej lub mniej jawny wobec robienia z seksualnych wyborów tematu publicznego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 lipca 2021 o 11:40

avatar koniku
-2 / 10

Szkoda, że ciche "pokusy" klechów są zupełnie tolerowanie i popierane przez prawactwo bez problemu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
0 / 0

@koniku bo są ciche, żaden nawet najbardziej cyniczny klecha nie lata po ulicy z nagim torsem w kolorowych włosach, szmince i tipsach i nie promuje wspólnej orgii

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 lipca 2021 o 7:15

X konto usunięte
+3 / 3

Jeżeli to był "reporter" tego samego typu co ci którzy w USA pisali o "w większości pokojowych protestach" gdy BLM paliły całe dzielnice i mordowały ludzi, to krzyżyk mu na drogę.
Gdy się zawodowo łże w żywe oczy to można się w końcu doigrać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GustawPiorun
+1 / 1

W punkt. Nie nazywajmy tego strachem tylko nienawiścią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gstrzeg
+3 / 3

Katowali go przez 20min a ekipa stała i pewnie jeszcze to nagrywała. Koledzy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+2 / 2

Uwaga lingwistyczna: pride tłumaczy się na duma, a nie równość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pablolodz440
-1 / 1

celem każdego gatunku jest prokreacja i przedłużenie bytności na planecie. Czyli tylko baba i chłop są w stanie to zrobić bez pomocy z zewnątrz. Czyli wszystko inne to nienormalność, albo choroba. Zaczyna się od marszy , a będzie się kończyć na zabieraniu dzieci parom hetero. W wielu krajach zniknęło już pojęcie: mama, tata, nie wolno mówić, że są dwie płcie. Świat zdurniał na maksa. Jestem dumny, że w Łodzi na podobnym marszu chłopcy z Radwańskiej wzięli sprawy w swoje ręce, ale było śmiechu jak ciotki nie mogły uciekać na szpilkach, też się działo...:)) oj działo się, chywa wybili z głowy marsze na kilka lat..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem