Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
874 935
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W konto usunięte
+7 / 17

Tak jakby PO, AWS, SLD, UW, PSL prowadziło nas w dobrym kierunku.
Jakby zastępstwo w postaci P2050 ze swoim dochodem gwarantowanym miałby nas prowadzić w dobrym kierunku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SteveFoKS
0 / 2

@w0lnosc Ciekawe co z Pawłem Tanajno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Johny_J4
0 / 6

ok zgadzam się może nie są idealni i nie będą zapewne ale ten syf który narobiła PiSokomuna będziemy czuć przez długie lata i to jest problem, brak równowagi i rozsądku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-1 / 1

@w0lnosc Gdy oni robili przekręty, to przepraszali, PiS, Kukiz, Konfederacja i kto tam jeszcze, gdy ludzie im to wypominają, to plują ludziom w twarz i zwalają na nich winę. Wszyscy byli posrańcami, którzy traktowali kraj i ludzi jak własność, ale obecna władza jest totalnie autorytarna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
0 / 0

@PussyCatKill WHAT?
Daj linka do przeprosin za pierwszy z brzegu FOZZ, AmberGold, firanki w samochodzie, "lub czasopisma", cokolwiek.

Konfederacja była u władzy? Ciekawe. Dasz info kiedy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
0 / 0

@w0lnosc Ech, nie chce mi się i w sumie nie powinnam robić czegoś za kogoś. I skoro ty nic o tym nie wiesz, to albo możesz sam zacząć się interesować realnie politykom albo przestać się nią interesować.
No jest u władzy, skoro za nas głosuje. Gdyby nie to pytanie, to bym odpowiedziała na wcześniejsze, ale widać, że ledwo coś kojarzysz jak działa kraj, a ja nie jestem nauczycielką.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
0 / 0

@PussyCatKill

"Ech, nie chce mi się i w sumie nie powinnam robić czegoś za kogoś."
Jeżeli coś piszesz, to przydaje się mieć potwierdzenie swoich słów, a nie: "Ziemia jest płaska, sprawdź sobie".

"No jest u władzy, skoro za nas głosuje."
Od kiedy opozycja jest u władzy? Nowe definicje bzdurne piszesz. W takim razie nigdy nie było u nas dyktatury, bo zawsze była jakaś opozycja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 sierpnia 2021 o 8:12

avatar PussyCatKill
0 / 0

@konto usunięte Niby tak, ale pytasz o zbyt dużą liczbę danych. Ale masz: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/po-przeprasza-za-kontrowersyjny-spot-ze-smolenskiem/qh7mw
https://www.tvp.info/33901564/posel-po-przeprasza-za-zachowanie-w-krynicy-ktorego-nie-pamieta
O tym mówiłam, że przepraszali, a obecnie Pawłowicz i Duda tylko szczują na ludzi. Za wszystko nie przepraszali, ale tu np. udawali niewinnych lub próbowali zamieść to pod dywan, czyli jakoś się tego wstydzili. Obecni frajerzy u władzy plują na ludzi i nie czują się w ogóle winni.
Mogą głosować, są w sejmie/senacie, czyli w jakiś sposób mają wpływ, mały, jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+1 / 13

W miejsce PiS wstawić socjalizm i wszystko będzie się zgadzać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+7 / 15

To zdecydowanie zbyt mało, aby było u nas dobrze.
Zniknąć musi narzucanie innym jak mają żyć - z obu stron.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
-3 / 5

@kondon wskażesz mi co masz na myśli "obu" i dlaczego "obu"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+1 / 7

@w0lnosc Zarówno prawa, jak i lewa strona mogą coś narzucać innym. Oczywiście na ogół problemem jest lewa, jednak warto rozumieć co jest złe.
Po prostu wolność :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
+1 / 3

@kondon Nadal zaś nie wiem co oznacza "prawa". Wielu sądzi, że PIS jest prawą stroną, a jest to głęboka lewica.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+1 / 1

@samodzielny68 Bez socjalizmu kto nie pracuje - nie je. To dość dobra motywacja do pracy.
Bez zbędnych regulacji i podatków ci pracujący też mogą więcej i o wiele efektywniej pracować, do tego na siebie, a nie na nierobów i patologię.

@w0lnosc Moja wypowiedź była ogólna i nie dotyczyła partii. Nie można innym narzucać swojego poglądu, co obecnie cały czas robi lewa strona, a zdarza się prawej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albert_Einstein
0 / 2

@kondon Dlaczego problemem jest lewa strona?
Teraz przecież rządzi Prawa i to oni - PiS wraz z konfederacją mówią innym jak żyć (kwestia kompromisu aborcyjnego chociażby).
I nie, PiS to nie lewica, to ewidentna prawica (oczywiście popsuta). Wy stosujecie pojęcie "lewica" jako synonim pejoratywnych określeń, a to błąd, głupota i niewiedza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+1 / 1

@Albert_Einstein Gospodarczo PiS to zdecydowanie lewica, konkretnie etatyści. Konfederacja nie ma żadnego wpływu na rządzenie. Aborcja to dużo szerszy temat, niż mówienie komuś jak ma żyć.
Ewidentnie, to opowiadasz głupoty. PiS udaje patriotyczno - konserwatywną prawicę, ale bardzo słabo im to wychodzi. Światopoglądowo mają sporo lewicowych pomysłów, przy czym pod tym względem nie nazwałbym ich pełnoprawną lewicą. Tutaj na ogół dostosowują poglądy do swojego głupiego elektoratu i opowiadają bajki, robiąc odwrotnie.

Lewica oznacza dla mnie głupie pomysły (antywolnościowe), ale nie każdy z lewicy jest głupi. Nie wiem też jakie "wy", ja mówię za siebie.

Przechodząc do tematu, dla mnie - wolnościowca - obecnie problemem są głównie lewicowe postulaty i cały ten socjalizm. Światopoglądowo u nas jeszcze nie jest tak źle, ale na zachodzie bywa tragicznie. Na lewicowych ulubieńców nie można złego słowa powiedzieć.
Z prawej strony nie widzę zbyt wielu ograniczeń, choć pewne rzeczy oczywiście bym zmienił.

Tak w ogóle ten podział prawo / lewo jest niejasny i często więcej miesza, niż wyjaśnia i osobiście staram się go nie używać. Tutaj było to bardzo ogólne i bez odniesień do partii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 lipca 2021 o 17:56

avatar PussyCatKill
0 / 0

@w0lnosc Ten podział jest zbyt przestarzały, a tym bardziej zbyt ogólny i przez to już się nie sprawdza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
0 / 0

@PussyCatKill oczywiście, że się sprawdza. Podaj jedną rzecz "prawicową" w PIS.
Czy jest nią:
- znajomość hymnu (patriotyzm)?
- przekazywanie niepodległości do EU (patriotyzm)?
- finansowanie organizacji LGBT (konserwatyzm)?
- wspieranie hierarchów w KK umoczonych na maksa (religia)?

słucham, co jest prawicowego w PIS?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-1 / 1

@w0lnosc W każdym kraju te lewica/prawica oznacza co innego, a u nas straszą jednych drugą stroną, by ludzie nie bali się realnych reżimówców. Nie mówię, że ta partia czy ta się nie wpasowuje, tylko polityka ma polegać na zapewnieniu ludziom praw pracowników, praw do spadku po krewnym, a na razie bierze to państwo i rodzina traci rodzinny dom, gdy zmarła osoba nie miała dzieci i inni krewni nie mają prawa do spadku (a to przecież kradzież ze strony systemu), praw do medycyny, głupie badanie czy ktoś się może szczepić i sprawdzanie stanu zdrowia po szczepionce, umożliwianie kredytów (30-letni kuzyn i jego żona z dziećmi nie mogą go wziąć, bo mają samochód czy inny bzdurny powód, a oboje mają umowę o pracę). Średnio mnie to obchodzi czy to prawica czy lewica i które lubię bardziej, ja stawiam na mówienie konkretnie co ma być zrobione. A lgbt i ich prawa jak inne pary, są w krajach Europy i można było zauważyć schemat: mieli stabilną gospodarkę i żyli w godnych warunkach i w takich pracowali - potem zajmowano się prawami mniejszości i taki jest ciąg rzeczy. Promowanie patriotyzmu to zwykłe uczenie o historii i kulturze, ma to teraz często uciskowy wydźwięk, bo łączą te rzeczy z religią i odrzucają niektórych, że oni nie pasują. Myśląc rozsądnie to zwykłe rzeczy i po co dzielić, że niektórzy wolą to czy tamto? Poważna polityka to to nie jest, ludzie potrzebują praw pracowników, zabiegów, ochrony przed agresorami, szybkich sądów i innych służb. Z potrzebnych rzeczy się nie robi stron. Wypada wywalić takie bzdety jak lewica, prawica do kosza, bo ludziom się nie przydają. I zacząć mówić co jest potrzebne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
0 / 0

@PussyCatKill "W każdym kraju te lewica/prawica oznacza co innego"
Nie, mylisz się. Lewica chce Ci "pomóc" na Twój koszt, a prawica chce, byś radził sobie sam.

"a u nas straszą jednych drugą stroną"
Nie. Obie "strony", to lewica, tylko dla niepoznaki wmówiono ludziom, że PIS, to "prawica". Dlatego proszę o jeden przejaw prawicowości PIS.

"ja stawiam na mówienie konkretnie co ma być zrobione."
A ja na rezultaty. To co "ma być" zrobione, to jak podniesienie podatku na firmy ubezpieczeniowe i zakaz ustawowy jego przeniesienia. Spowodowało to podniesienie i de facto zakaz mówienia, że to z tego powodu.

"potem zajmowano się prawami mniejszości i taki jest ciąg rzeczy."
- nie. To jest proletariat zastępczy. Zrozumieli, że nie ma możliwości przekonać robotników na stałe.

"ludzie potrzebują praw pracowników"
Bzdura. Całe prawo pracy jest do usunięcia.

"zabiegów"
Jeszcze większa. Cała medycyna Państwowa powinna być wycięta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
0 / 0

@w0lnosc Fajne zdanie, ale mało konkretne. Dlatego to propaganda, żadnych prostolinijnych faktów. Chodzi ci o to, że lewica chce dawać coś przez państwo z podatków, a prawica nie chce tego zabierać, tylko pozwolić dysponować samemu? Czasami to działa, czasami nie zadziała, dlatego uogólnienia to żart.
To nazwy, które każdy kraj nazywa jak chce. Czyli miałam rację, że ten podział to dno.
Na jedno wychodzi; co ma być zrobione, czyli co to spowoduje.
Nie wiem o co ci tu chodzi, ale ja mówiłam, że prawa mniejszości można wprowadzać, gdy kraj wyjdzie z dołka i taki jest ciąg rzeczy.
O których mówisz? Bo np. nie zapewnienie pracownikowi wiatraka w gorącym miejscu łamie jego prawa, obrońcy praw powinni móc szybko zainterweniować i pracodawca powinien ponieść konsekwencje. Lub zdarza się, że firma nie płaci pełnej wypłaty starszym ludziom, bo nie zaglądają do komputera. W pracy kogoś z mojej rodziny jedna osoba to zauważyła i okazało się, że osoby 50+ też tak miały, to była praca jako ochroniarz dworca.
No to racja, prywatnie byłoby opłacalniej i bardziej by się starali. Ale ja mówiłam o tym, że wiele zabiegów jest zakazanych, bo np. kler tak chce, a nie jest to racjonalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
0 / 0

@PussyCatKill "Fajne zdanie, ale mało konkretne."
Nie. Najbardziej konkretne jak się da. Prawica twierdzi, że Państwo ma chronić wolność obywatela. Przed wrogiem zewnętrznym (wojsko, wywiad, kontrwywiad) i wewnętrznym (policja, sądownictwo).

"Czasami to działa, czasami nie zadziała, dlatego uogólnienia to żart."
Daj jeden przykład poza wymienionymi powyżej, kiedy nie działa.

"prawa mniejszości można wprowadzać, gdy kraj wyjdzie z dołka"
Nie. Najmniejszą mniejszością jest 1 obywatel. I tylko i wyłącznie o taką mniejszość powinno dbać państwo. Wolność obywatela.

"nie zapewnienie pracownikowi wiatraka w gorącym miejscu łamie jego prawa"
Co jest bzdurą, bo lepiej dla tego pracownika by było, by państwo się tym nie zajmowało, a pracodawca więcej płacił. Wtedy jest spore prawdopodobieństwo, że pracownik sam by kupił sobie np. klimę.

"firma nie płaci pełnej wypłaty starszym ludziom, bo nie zaglądają do komputera."
I BARDZO DOBRZE. Jeżeli mniej jesteś warty - mniej zarabiasz. Inaczej ten więcej warty musi mniej zarobić z powodu takie bzdurnego prawa.

"Ale ja mówiłam o tym, że wiele zabiegów jest zakazanych, bo np. kler tak chce, a nie jest to racjonalne."
To także jest proste: w normalnym kraju wchodząc w związek z danym kościołem nakładasz na siebie ograniczenia z tym związane (np. związek z jedną osobą płci przeciwnej).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
0 / 0

@w0lnosc Nadal nic konkretnego, żadnych przykładów. Zresztą nazywanie całego ideału chronienia przez kogoś lub nie chronienia jest dziecinne. To uproszczenie dla idiotów.
No... To też nie było nic konkretnego, nawet już nie wiem o czym gadamy. Tak się kończą twoje niekonkretne hasła. I pogódź się z tym, nikt nie wie o co ci chodzi, dopóki mu nie powiesz.
Czyli wszystkie prawa człowieka? Nie wiem co ty gadasz, typie, ale ja używam istniejących wyrażeń, jako człowiek ma się prawa dziecka, prawa pracownika, prawa mniejszości i tak dalej.
Pi**dolisz. I niby skąd ma wziąć pieniądze na dodatkowe rzeczy? Jak będzie więcej tych pieniędzy? Myślałam, że wiesz co mówisz, ale gadasz jakby ktoś ci obiecał kupę hajsu, którą na razie zła lewica ci kradnie. No inflacja wali w górę, ale bez tego, nie miałbyś wcale więcej pieniędzy. Czy tam o większej wartości. Produkty drożeją, ale można kupić tanio wiatrak. Ale czemu pracownik ma się albo dusić i być traktowanym jak świnia hodowlana albo kupić samemu sobie wiatrak? Bo tak mówi "wOlnosc" z neta? Nic nie znaczący typ bez współczucia, który miłuje się w tyranii i przemocy? J*b się.
Mówiłam o oszukiwaniu ludzi, którzy wykryli to nie od razu. I znowu się pi*rdol, jesteś ch*jem. I pewnie nigdy nie pracowałeś, bo nie potrafisz się wczuć w najmniejszym stopniu.
Myślisz, że mówiłam o zakazie, który można ominąć, nie chodząc do kościoła? Serio?
Okej, teraz cię wyzywam, pokaż jak bardzo znasz się na pracy, wymieć prace jakie miałeś i ile masz lat. Ja zacznę. Gdy miałam 16/17 byłam tłumaczem na dworcu, w wieku 19 miałam rację na pół etatu jako pomocnik konserwatora w przedszkolu i ewentualnie na wezwanie do innych firm pojedynczo, a teraz w sierpniu roznoszę ulotki. I znam realia pracy praktycznie każdego z mojej rodziny. Dlatego jestem mądra na ten temat. Albo nie musisz odpowiadać, widać, że jesteś szczującym na niewinnych ludzi śmieciem tego społeczeństwa, nawet jeżeli masz pracę w biurze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
-1 / 1

@PussyCatKill "Nadal nic konkretnego, żadnych przykładów."
Nie rozumiem czego oczekujesz? Przykład krajów z dużą wolnością (Hong Kong), czy przykładów ich wdrożenia (paragrafy konstytucji???). Podałem najdokładniej jak się da, czym ma zajmować się państwo.

"To uproszczenie dla idiotów." - jak głupek czegoś nie rozumie, nazywa to głupie.... (nie pamiętam czyj cytat...)

"ja używam istniejących wyrażeń, jako człowiek ma się prawa dziecka, prawa pracownika, prawa mniejszości i tak dalej."
Które są hasłami komunistycznej rewolucji.

"Pi**dolisz. I niby skąd ma wziąć pieniądze na dodatkowe rzeczy? Jak będzie więcej tych pieniędzy?"
To teraz uważasz, że jak zlikwidujesz ministerstwo edukacji, to rodzice będą mieli mniej pieniędzy na edukację swoich dzieci? To pracownicy tego ministerstwa ze swoich pieniędzy prywatnych finansują edukację dzieci?

"gadasz jakby ktoś ci obiecał kupę hajsu, którą na razie zła lewica ci kradnie."
Bo tak jest. Wystarczy spojrzeć na pasek, a to dopiero początek góry hajsu ukradzionego.

"Produkty drożeją"
Przez działania państwa.

"Nic nie znaczący typ bez współczucia, który miłuje się w tyranii i przemocy?"
Zacytuj, albo przyznaj, że kłamiesz.

"J*b się."
Skończyły się arugmenty i zaczęły się wyzwiska. Nie chce zatem mi się czytać dalej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
0 / 0

@konto usunięte Nie, cokolwiek, a gdy już coś mówisz, to dajesz jakieś zdanie, które nic nie znaczy.
Lub nazywa cymbałów cymbałami, bo jest na tyle mądry lub odważny, by kogoś skrytykować. Nie schlebiaj sobie. Ale w tym wypadku to uproszczenie dla ciemnych mas.
Prawa dziecka? Widać, że nie lubisz komunizmu (ale chcesz osądzić zjebów, którzy dali pogrzeb państwowy Jaruzelskiemu i bachorom, które były w komunistycznych reżimówkach, czy tylko chwalić się, że wiesz, że są źli?), ale pi**dolenie o nim bez powodu to już obsesja. Ogarnij się.
Hm. Pieniądze są topione w podatki, które idą na limuzyny i do kleru, ale po prostu będziemy mieć ich więcej, ale nie aż tak bardzo, by być bogatymi.
Ale mówisz to bez kontekstu. I bije z tego pretensja, ale nie wytłumaczysz tak o co, ale jesteś męczący.
A przez co inne?
"I BARDZO DOBRZE." na moją wzmiankę, że firma chciała oszukać ludzi, którzy nie sprawdzali przez komputer czy dostali pełną wypłatę, "Bzdura. Całe prawo pracy jest do usunięcia." o prawach pracowników. Dużo więcej tego powiedziałeś.
Nie, spamerzy, którzy srają na prawa pracownika i obrażają ludzi, których gotuje szef w skwarze mają się j**ać, to prawo natury. Sk**wielów czeka taki los, że ludzie ich nienawidzą. Witamy w realnym świecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E extraman
+1 / 17

Ktoś kto dla przekazania swojego osądu musi koniecznie używać ciągle wulgaryzmów... nie przekonuje mnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B barabura
0 / 2

@extraman
Słusznie, np. komunę obalano grzecznie - może nie całkiem skutecznie, ale to już inna kwestia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kanapekr
+8 / 22

-no witam, widzę że oboje nie lubimy pisu, mamy tutaj przedstawiciela opozycji, proszę nam zdradzić, jaki plan państwo mają?
-pis wyp******ać
-umm coś więcej?
-kościół h*j
-coś jeszcze?
-arka gdynia kur*a świnia

kurczę jestem ciekaw czemu opozycja nie może wygrać, a wy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
0 / 0

@kanapekr Hm. Ważne jest, by chronić prawa człowieka, a opozycja też ich nie chce lub nawet ich nienawidzi. Ogólnie opozycja ledwo się różni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zoarix
-1 / 3

@kanapekr
cholera... za PiSem nie jestem, ale nie jestem przeciwnikiem Kościoła i lubię Arkę.

Muszę być strasznie znienawidzonym człowiekiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kanapekr
0 / 2

@Zoarix ten demot robi gdzieś jakieś drugie kółko że dostałem nagle 2 odpowiedzi w ciągu 12h chociaż demot ma prawie tydzień? ;0

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zoarix
0 / 4

@kanapekr może nie stał się popularny. Algorytmy czasem są dla nas zaskakujące.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kanapekr
0 / 2

@Zoarix zaskakujące jest to, że ktoś z powodu tej prostej rozmowy dał nam po minusie XD nie rozumiałem jednej rzeczy, teraz dwóch

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zoarix
+1 / 3

@kanapekr Tutejsza społeczność to bardzo często intelektualna patologia. Polubią Cię tylko wtedy, gdy w pełni ich poprzesz. Jestem tu już chyba 10 lat, znam to miejsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 lipca 2021 o 13:21

R Robyrt
+5 / 13

Cóż za naiwność.
Czy za PRL Polską rządził kler wspólnie z PiS ?
Przecież wtedy w Polsce nie było za pomyślnie...
Problem leży gdzie indziej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
+1 / 1

@Robyrt O narzucaniu czegoś innym, a tego chcą agresorzy ogólnie, kler po prostu ma siłę wybicia w tym zniewalaniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Robyrt
-1 / 1

@FCKGWRHQQ2YXRKT8TG6W2B7Q8 Z pierwszorzędnych korzeni obecnych "elyt" przy władzy zdaję sobie sprawę. O totalnej inwigilacji kleru poprzez służbę bezpieczeństwa również. Natomiast o potępieniu rządu i opozycji pierwsze słyszę, sprawdzę to sobie. Dzięki za informację. Pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pawel_S
-2 / 4

Centrum Koszalina jakby ktos byl ciekaw :D
pozniej sasiad wywiesil baner ze przeprasza za sasiada :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
+1 / 3

@Pawel_S Łatwiej przepraszać za buntującego się, a nie atakować rząd, ten sąsiad jest zwykłym posłusznym frajerem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem