Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
97 101
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M MadeMyDay
0 / 16

a może niech skonstruują taką szczepionkę na codzień. Ile ludzi byłoby szczęśliwych. Mogliby częściej pouczać innych jak to oni są mądrzejsi wręcz codziennie wierząc w coś w co nawet producenci nie do końca wierzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+7 / 13

Myślę, że przed komentowaniem zdecydowanie warto przejrzeć źródło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+5 / 5

@bromba_2k To prawda. Materiał jest ciekawy i rzuca nowe światło na szczepionki, które mają pewnej grupie ludzi przewlekle chorych po Covid19 być podawanymi w cyklach krótszych, co powodowało u testowanych pacjentach poprawę. Pytanie czy i jak długo to będzie podawane? Jakie będą skutki uboczne takiego przewlekłego podawania szczepionki jak leku? To są na razie badania. Pewnie potrwają ze 2-3 lata do zakończenia, weryfikacji medycznej badań i wydania ostatecznego komunikatu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikolaj_pl
+2 / 2

@bromba_2k wujek dobra rada na posterunku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+2 / 2

@dncx Prawdopodobnie ci chorzy są już tak umęczeni swoim stanem, że nie przejmują się ewentualnymi skutkami ubocznymi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Sirius_Philips
+6 / 8

Przeczytałem ten artykuł.
Czyli magia, szczepionka - produkt ściśle wytworzony do walki przeciwko zarażeniu nagle staje się również lekarstwem. Ale hejże ho, skoro ludzie już wyzdrowieli z zakażenia wirusem, niech mi fachura jakaś wytłumaczy dlaczego produkt walczący z wirusem (i to w sposób taki jak nam wszyscy opisują - wytwarza przeciwciała nic więcej) nagle ma jakąkolwiek inną funkcję, niż antywirusową. Przypominam - ludzie ci MIELI Covid, wyzdrowieli, teraz zmagają się ze zniszczeniem jaki w większy lub mniejszym stopniu wirus uczynił. Nagle, szczepionka(!) nie lekarstwo które odwraca te zniszczenia, nie ukierunkowana terapia na przeróżne dolegliwości ale ściśle i konkretnie wyizolowany preparat do tylko i wyłącznie wytworzenia przeciwciał nagle zaczął mieć właściwości cudotwórcze. Nie-lekarstwo stało się lekiem. Szczepionka stała się lekiem na 'po'???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+3 / 3

@Sirius_Philips
Obawiam się, że nie doczekasz się tutaj fachowego wyjaśnienia. Nie sądzę, by gromady lekarzy czytały mniej czy bardziej genialne wypowiedzi pod demotami. Spróbuj pytać na uniwersytetach medycznych. Może tam trafisz mądrego fachurę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Sirius_Philips
+4 / 6

@bromba_2k
Ale z informacji, które już zostały opinii publicznej odpowiednio wydane po przyrządzeniu w ostatnich miesiącach wynika, że szczepionki aktualnie czczone jako panaceum na wszelkie zło, TYLKO I WYŁĄCZNIE (i to ze względu na swoją jakże prostą, i niewinną, i świętą budowę + charakterystyki) nie robią nic innego, nic a nic, oprócz stymulowania układu odpornościowego by wytworzył precyzyjne przeciwciała tylko i wyłącznie walczące z wirusem SarS-Cov2. Po co komu taki preparat skoro już ciało pozbyło się wirusa? Więc albo łgali, że szczepionki mają jedynie działanie takie jakie szeroko przez ekspertów opisywane - więc nie wiadomo jakie jeszcze czary się w tych praparatach znajdują, albo łgaja teraz, że szczepionki to potencjalne lekarstwa i to właśnie te mRNA, czyli najmniej przebadane, potencjalnie najbardziej niebezpieczne długofalowo :) Wyglada na to, że przekaz dnia będzie niedługo brzmiał - szczepcie się co tydzień, do końca świata albo o jeden dzień dłużej (poza tym to róbta co chceta).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+1 / 3

@Sirius_Philips
OK, wiesz więcej i na pewno masz rację. Nie dyskutuję, bo się na tym nie znam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kucykpl1
0 / 6

@Sirius_Philips Equlibrium staje się faktem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Sirius_Philips
-1 / 1

@LowcaKomedii
Dzieki, rzuciło to światło - trochę. Nie doczytałem końcówki.
Ale nawet tam nie wytłumaczenia dlaczego szczepionka nie działa w takim razie.
Jeśli ludzie którzy się zaszczepili nadal nosza wirusa w sobie - wiec moga zarażać innych.
Dlaczego niby wirus się chowa? W medycynie bariera krew-mózg jest jedyna trudna do spenetrowania - inne 'kieszenie' wirusów powinny się łatwo poddać przeciwciałom wytworzonym przez szczepionkę.

Straszne jest to, że tak wielu ludzi, którzy cierpia na long Covid i SA ZASZCZEPIENI w pełni (minium 2x) nadal nosi wirusa w sobie!! Żarty... Żeby to były pojedyncze przypadki ale to idzie w miliony - więc jak naprawdę skuteczne sa te szczepionki???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem