Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
508 513
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
C cichy_desperat
+4 / 6

W naszym przypadku nikogo nie muszą przekonywać, wszyscy wiemy, że cały nasz rząd jest "nienachalnie inteligentny". Szkopuł w tym, że nam to odpowiada

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dzonsmis
-3 / 3

@cichy_desperat Wolę być nienachalnie inteligentny i zarabiać miliony, niż być frustratem jak ty i szczycić się inteligencją na forach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 lipca 2021 o 9:35

C cichy_desperat
-1 / 3

@dzonsmis
Cóż, jedyne co mogę odpowiedzieć to, że Ci współczuję (choć pewnie i tak nie zrozumiesz dlaczego).

Właśnie to jest powód dlaczego Polska jeszcze długo będzie krajem trzeciego świata. Niestety aktualnie w naszym kraju bycie chamem i półinteligentem to prawdziwy powód do dumy. Im ktoś ma mniej do powiedzenia tym głośniej krzyczy, a tłum idzie za nim. Smutne, ale widocznie już taka nasza natura

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dzonsmis
0 / 2

@cichy_desperat Skoro jesteś tak inteligentny to powinieneś z łatwością przechytrzyć tych chamów i zdobyć władzę.
Pomogłem ci w myśleniu ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cichy_desperat
-2 / 2

@dzonsmis
Ehh... znowu tracę czas na bezsensowną dyskusję, ale trudno.
Tak, masz rację. Przechytrzenie tych niezwykle inteligentnych jednostek nie powinno być specjalnie trudne, tylko jest pewne "ale". Jedna osoba może sobie najwyżej próbować. Do zmiany władzy potrzeba trochę więcej osób. Dodatkowo jeśli chce się to zrobić uczciwie i na poziomie to potrzeba do tego jeszcze więcej osób.

Niestety inteligencji, która wsparłaby takie działania w Polsce już prawie nie ma. Pozostali siedzą cicho bo boją się piętnowania przez chamstwo, które się wszędzie rozpanoszyło. Niestety przez takie osoby jak Ty, których w naszym kraju cały czas przybywa, nie mamy szans zostać normalnym państwem i zawsze będziemy już krajem trzeciego świata.

Najlepszą metodą zdobycia władzy jest szczucie na poszczególne grupy społeczne, co nie jest wybitnie trudnym zadaniem, ale jest etycznie niewłaściwe. W ten sposób najłatwiej mobilizuje się bydło (walka w imię boga lub czystej rasy zawsze się dobrze sprzedaje) Walcząc w ten sposób zniżyłbym się do ich poziomu. Tego jednak żadna osoba posiadająca kręgosłup moralny nie zrobi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dzonsmis
0 / 2

@cichy_desperat To dalej nic nie zmienia. Wtłocz się w głupich, wyroluj ich, przechytrz, obiecaj to co chcą usłyszeć, zdobądź władzę - najpierw w partii, a potem w Polsce.
Jak zdobędziesz władzę, realizuj program jaki chcesz, a nie taki jaki obiecałeś. Wyborcy i tak ci wybaczą, a długoterminowo Polska podziękuje.
Proste ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cichy_desperat
-2 / 2

@dzonsmis
Chyba czegoś nie rozumiesz. Jeśli zacznę kłamać i oszukiwać to nie będę się od nich niczym różnił. Dodatkowo dołączę wtedy do grona umoczonych. Oznacza to, że gdy zacznę realizować niewygodny program to wyciągną wszystkie afery i dla przeciętnego obywatela niczym nie będę się różnił od POPiS-owskiej mafii. Co najważniejsze będą mieli rację.

Jeżeli chce się naprawdę naprawić ten kraj to niestety trzeba to zrobić uczciwie. Niestety zdecydowana większość naszego społeczeństwa tego nie rozumie ani nie popiera. Dzieje się tak dlatego, że prawie całe nasze społeczeństwo jest nastawione na kradzieże i oszustwa:
- powszechny kult cwaniactwa
- oszustwa są traktowane jako forma "zaradności"
- kradzieże nie są niczym złym bo w końcu inni kradną więcej a ja akurat potrzebuję
- powszechne ściąganie na kartkówkach/sprawdzianach/egzaminach nie jest u nas traktowane jako coś złego

Proszę, wyjaśnij mi jak takie społeczeństwo ma wybaczyć okłamanie ich i np. zlikwidowanie socialu? Przecież oni osobę która zrobiłaby coś takiego rozszarpaliby żywcem, a po pierwszej kadencji znowu wybrali POPiS lub jakąś Konfederację

Kłamstwo nie jest żadnym rozwiązaniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dzonsmis
0 / 2

@cichy_desperat Jeśli w ogóle nie kłamiesz, tylko mówisz prawdę wszędzie i wszystkim, to nie wiem jak sobie w ogóle w życiu radzisz.
Musi być ciężko.

Przekroczył pan prędkość ?
Tak panie władzo, dokładnie 18,22 km, proszę o mandat wg taryfikatora.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+4 / 4

„Fakt, że tak wielu prominentnych polityków to bezwstydni kłamcy świadczy nie tylko o nich, ale także o nas. Gdy ludzie oczekują niemożliwego tylko kłamcy mogą spełnić ich oczekiwania”

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dzonsmis
-2 / 4

Czyli jesteście jednymi z tych idiotów i będziecie nimi zawsze ZAWSZE. Ahahahahha
Haaaa hahahhahahah
Buahahahhahahahhaha
Ehehehehheheheh

Odpowiedz Komentuj obrazkiem