Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
2153 2182
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
L LUPUS1962
+55 / 59

Nie pobieram 500+, nie pobieram 13 emerytury ani innych socjali. Dzieci odchowałem za swoje zapracowane pieniądze, nie kradnę, uczciwie płacę podatki, ZUSy, srusy i całe te niepodatki (inne haracze ściągane z przedsiębiorców), mam malutką, ale solidną firmę, założyłem ją mając w kieszeni 6 tys. zł i stare Volvo S40, zatrudniam 1 osobę, pracownica często wypłatę ma większą niż ja, więc mogę z całego serca i bez żenady powiedzieć: Pani Marszałek, niech pani zabiera jarka, matousza, adriana, wszystkie te wasze łady i bordele i w********a!
Edit: Zapomniałem o julce i jej pseudotrybunałku... Tesz do Bangladesz!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 lipca 2021 o 19:32

K karuzelczyk
+27 / 27

@LUPUS1962 Może ta tuza intelektu zrzekłaby się haraczu pobieranego z Pana i Pana firmy i ze wszystkich ludzi, którzy an nich nie głosowali? Wszak to ten sam tok rozumowania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+31 / 33

@LUPUS1962 Niestety darmozjadów jej więcej niż przedsiębiorców. PiS o tym wie. Nauczyli się do perfekcji kłamać i manipulować. Kiedy mówią to prostym językiem pachnącym pieniędzmi. A mówią nie do ludzi uczciwych, rozsądnych i pracowitych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel1481
+14 / 16

@LUPUS1962
13sta emerytura to kiełbasa wyborcza dla idiotów. Rząd PIS przez kilka następnych lat nie wypłacał emerytom należnych im podwyżek emerytury. Po czym łaskawie "dał" im część z należących im się waloryzacji i nazwał to 13stą emeryturą. Biorąc pod uwagę wysokość emerytur, gdy kończyło rządzić PO w stosunku do średniej krajowej, a teraz, to Emerytura z "13stką" to mniej, niż wtedy 12 emerytur... Jak się wliczy 14stą emeryturę, to faktycznie wychodzi więcej, ale tylko dla tych, którzy najmniej dostawali..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 lipca 2021 o 14:37

L LUPUS1962
0 / 10

@lark22 A gdzie bosak i krul? No i oczywiście szmata?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 lipca 2021 o 15:11

L LUPUS1962
+17 / 17

@pawel1481 Wszystkie masowe socjale to kiełbasa wyborcza dla idiotów, którzy w zamian za parę ochłapów oddadzą prawo do dysponowania sobą, swoim majątkiem i przyszłością temu, kto im obieca więcej. Nie powiem, socjal jest potrzebny, ale w sytuacjach wyjątkowych. A nie dla tych, co sobie dzięki niemu wygodne życie urządzają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+5 / 5

@karuzelczyk tam nie ma toku rozumowania, tylko wytyczne propagandowe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+6 / 6

@koszmarek66 Fakt. Niestety - tego nie przeskoczymy. Jedyna nadzieja w dotychczas niegłosujących, ale jakoś nie spodziewam się istotniejszych zmian...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wichniak2
+23 / 23

Nie warto, oni leją na takie apele.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mamut3003
+27 / 27

Dlaczego nie warto..., warto niech takie apele przekonają i trafią do łba choćby jednego fana pisu na każdej polskiej ulicy to już warto.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wichniak2
+3 / 3

@mamut3003 Oni są zawsze przekonani do tego co robią. Człowieka łatwo jest zmanipulować żeby robił rzeczy odrażające i jeszcze był do tego przekonany że dobrze robi. Świat tak funkcjonuje ileś tam tysięcy lat i wszelkie dyktatury funkcjonują najlepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
+16 / 24

Wyborców pisu trzeba szykanować na każdym kroku bo to oni są zakałą tego narodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H heban1
+5 / 9

Obecną władzę a każdy z nich to idiota tylko wysłać w kosmos z biletem w jedną stronę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tauri83
+5 / 9

Brawo, ale jak ktoś napisał oni mają większość w sejmie, żelazny elektorat, który w obronie swoich "przywilejów" jest w stanie oczy wydrapać, by tylko pis został przy władzy. To jest straszne co oni robią z tym krajem, ale to sie nazywa demokracja. Trzeba mieć tylko nadzieję, żew nastepnych wyborach zaczną głosować Ci, którzy do tej pory tego nie robili i zagłosują przeciw tym bandytom.
Chociaż patrząc na to jak wielką wladzą dysponują (mają obsadzone wszystkie najważniejsze instytucje w państwie nawet te, ktore powinny być nizależne) myślę, że są w stanie unieważnić wybory w których przegrają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+1 / 5

@Tsuri83 A skąd wiesz, że jeszcze jakieś wolne wybory będą? PiS ma TK, SN, PKW, prokuraturę i inne urzędy. Każde przegrane wybory można anulować, ograniczyć opozycji prawa, zrobić dowolne bezecenstwo. Ludzie tego chcieli. 20 mln wyborców w 2020 roku poparło PIS. To 2/3 elektoratu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek2891
0 / 0

#dncx O ile pamietam to 8mln a 9 mln było przeciwko

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek2891
+7 / 9

#kamratt83 skoro tak cudnie jest i było być przedsiębiorcą to czemu nim nie jesteś???? Nie oszukuj się piś dba tylko o siebie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P peghehe
+9 / 13

@kamratt83 do budy platny psie lub oszolomie z kulu . nikt kto ma dostep do alternatywnego zrodla info jakim jest internet nie zaglosuje za pisowska spier*olina i nie bedzie lobbowac za nimi tylko platny scierwo lub ruski, wszak kaczafi robi wszystko zeby Polska bod ruski but wpadla. nierzad pisuarowy dba tylko i wylacznie o napchanie sobie kiesy i utrzymaniu przy korycie gdyz bardzo prawdopodobne ze we wronkach ci zlodzieje , komuchy i ruscy agenci skoncza gdy ktos inny przejmie wladze .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M m11
+8 / 8

@kamratt83 Trzeba było baranie się pilnie uczyć (jak widać po powyższym wpisie, nie robiłeś tego), a może i ty woził byś się BMW czy Audi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+7 / 9

@kamratt83 Porównaj sobie ceny chleba, prądu, cukru z 2015 i 2021. To są produkty które kupujesz zazwyczaj w takich samych ilościach co rok. W różnicy rocznej znajdziesz prawie całą twoją podwyżkę. Tak więc tego, ten... Chyba, że rozumiesz lewacwo jako ludzi umiejących liczyć i myśleć samodzielnie, to wtedy masz rację...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M m11
+8 / 12

@kamratt83 Uważaj aby twoi pisowscy idole wkrótce nie byli zapamiętani jako Norymberga XXI w. (krótki, uczciwy proces i szybki wyrok należy im się jak psu micha).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+8 / 10

@kamratt83 A co odpowiesz na moje argumenty? Jakoś je pominąłeś milczeniem w swoim poście o targowicy. Niewygodne? Ani ci nie ubliżyłem ani nie robiłem osobistych wycieczek. Podałem fakty. Niestety, gdy fakty nie pasują do propagandy, tym gorzej dla faktów, prawda?
Pis dba o sojuszników w regionie? To może podasz, z którym państwem pis się nie pokłócił, bo nawet Węgrzy zostawili nas samych w sławnym głosowaniu 26:1. Teraz nawet Wuja Sama drażnią TVN-lex. Rozbudowują armię? Czym? Hobbystami z OTK i karabinkami trzymającymi się na lakier i trytytki? Czy może Abramsami, które są świetnymi czołgami, ale bez offsetu i paliwa (które w większości kupujemy z Rosji - innej opcji nie ma, wystarczy zbombardować terminal przeładunkowy w porcie i zero dywersyfikacji) nadadzą się tylko na wystawę? Czy ty w ogule jesteś w stanie ogarnąć, co się w tym kraju wyrabia, czy też naprawdę przyjmujesz bezkrytyczne co Holecka nabajdurzy? My szczujemy? To jarek poszczuł ciebie na nas, współobywateli, my tylko się bronimy. Bo po 6-ciu latach mamy dość bycia zaszczuwani, tylko dlatego, że chcemy żyć w normalnym, europejskim kraju, w którym prawo jest prawem, a urzędnicy i politycy służą obywatelom, a nie na jakimś prywatnym poletku kaczystowskiej dyktatury.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 lipca 2021 o 20:07

P peghehe
+9 / 9

@kamratt83 co ty bredzisz ?!?!?! nie masz najmniejszego pojecia o czym piszesz , tylko belkot z " tvpisuar" lu "trwam w sredniowieczu". potwierdzasz teze ze jestes platnym trollem . lub na smyczy w kulu kaza zachwalac obeny nierzad. Poczytaj troche cos wiecej niz "wsmieci" czy ktory pisowski szmatlawiec dostarcza ci mity . twoj nierzad robi wszystko zeby wujek puttin byl zadowolony. najwecej komuchow i agentow ruskich u pisorow ., sa tak zli ze nawet poprzednie komuchy byly lepsze .. "sojusznikow w regionie" ty tak naprawde? z kartki czytasz i przepisujesz? z nowogrodzkiej czy z torunia instrukcje dostajesz? nikt tak nie oslabil Polski jak nierzad pisuaru przez ostatnie lata.!!! wiekszych bzdur bardzo dlugo nie czytalem. a te przekonanie o tym ze on jedyny madry i wie a wszyscy inni to pewnie zydzi lub niemcy . QRWA jego ma on tez ma prawo do glosu !!!! Wlasnie dlatego pisuar wygral wybory bo 30 % krajanow ma podobne IQ. Powninni wprowadzic testy przed glosowaniem zeby taka tragedia jak pisuar nigdy wiecej sie nie przytrafila!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 20 lipca 2021 o 19:58

K kikurenty
+8 / 8

@kamratt83 To co tu robisz? Won na "niezalezna.pl" "od rzeczy " TVP czy inne medium dla debili i dyletantów ekonomicznych. Po drugie zastanów sie co piszesz. Po pisowska komuna to lewica i to skrajna lewica, bardziej na lewo jest tylko partia razem, nawet SLD jest bardziej prawicowe. Przyjdzie czas że każdy Pisowski bolszewik odpowie za każdą ukradzioną złotówkę i za wymordowanie ponad 100 tys. Polaków zamykając służbę zdrowia na ponad rok.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+4 / 8

@kamratt83
Pis obrywa na każdym możliwym zagranicznym polu. Skłóceni z całą Europą. Pogorszyli stosunki ze wschodem. Plują na UE, ale drugą ręką grzebią po kieszeni i chcą ugrać dla siebie. Węgry mają ich gdzieś. Ustępują Izraelowi. Dają się r....USA podpisując drastycznie niekorzystne dla Polski porozumienia. Jedyny kraj, z którym jako tako żyją to Watykan. Bo sporo "dyplomatów" ma u nas.

A w Polsce syf, że nie chce się tego opisywać. Wszystko co szary człowiek zyskał, zabierają mu z drugiej strony. Finalnie traci. Jeśli zresztą po tym, co odwalali w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy, jak szafowali ludzkim zdrowiem i życiem, jak robili jaja z obostrzeniami, dziwię ci się, że wciąż ich wspierasz. To już chyba trolling jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+5 / 5

@kamratt83 Ja jestem takim szarym Polakiem, pracuję na etacie... nie dostaję żadnych plusów, żadnych 500+ żadnych bonów turystycznych ani innych... jedyne co otrzymuję to podnoszenie podatków, opłat, rosnące ceny w sklepach... co z tego że podnieśli minimalną jak wypłata starcza na wszelkiego rodzaju opłaty.. a zakupy wcale nie są jakieś inne niż za rządów poprzedników...wypłaty były mniejsze..ale i zakupy były tańsze.. więc dla kogoś takiego jak ja, nic się w zasadzie nie zmieniło jeśli chodzi o wydatki... a nawet jest trochę gorzej przez wprowadzanie przez ten rząd kolejnych podatków... nazywają je opłatami.. ale to są do jasnej cholery podatki, których jest coraz więcej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kamratt83
-1 / 1

@LUPUS1962
Za PIS wzrosły przychody do budżetu o 1/3. Ciężko w to uwierzyć? Sprawdź niezależne strony ekonomiczne.. Wcześniej nasza Państwo było okradane. Rodziny głodowały, a teraz stać ich na kursy i wyjazdy na wakacje. Wasz "Miszcz" Niesiołowski wysyłał je na szczaw i mirabelki. W TV wszędzie na każdym kanale nieudacznik Tusk był pokazywany jako mąż stanu, a Kaczyński jako największe zło. Widziałem wielokrotnie jak na TVP były prowadzone rozmowy przez prowadzącą Lewicką - Posłowie PIS nie mogli się nic wypowiedzieć bo było przerywane i pokazywane w złym świetle.Na szczęście w internecie można było sprawdzić ile kasy przeznaczali na "niezależne media": TVN, Polsat, Wyborczą itp. PIS nie daje im złamanego grosza więc się buntują. PO sponsorowane jest przez CDU co można sprawdzić aby były w Polsce realizowane Niemieckie interesy które kończą właśnie NS2 z Rosją, a w tym wszystkim maczał palce wasz "krul europy" Tusk. PIS jest tak pro rosyjski, że walczy z NS2 do samego końca. Broni Ukrainy i Białorusi przed mackami Putina. Ostatnie sankcje zostały przedłużone dzięki działaniom Morawieckiego w Brukseli.
Nigdy płace nie były tak wysokie jak za PIS. Inflacja idzie w górę ale wolniej niż wzrost zarobków. Wszystko pisze na stronach monitorujących stan gospodarki. Bezrobocie jest najniższe w historii. PKB Polski poza czasem Covidu rósł w tępie dającym na podium w Europie.
Czasy PO to bieda dla przeciętnego mieszkańca małych miast i wsi. To był czas korupcji, kolesiostwa, mafii i złodziejstwa. Oby nigdy już to nie wróciło.
A teraz poczytaj wpisy waszych wyborców co do moich argumentów. Ile w tym wszystkim jest jadu i nienawiści. Procesy wzrostu płac już nie zatrzymacie. Przedsiębiorcy, musicie zacząć się dzielić zyskami z przeciętnym Kowalskim. Wasze eldorado się skończyło. Koniec wyzysku i pracy za miskę ryżu!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
0 / 0

@kamratt83 Standardowo - Bo peło to, bo peło tamto... Peło nie ma już sześć lat, od sześciu lat rządzi pis i co? Dalej jest szczucie na peło. Tylko narracja się zmienia z "wystarczy nie kraść", przez "oni kradli wiecej" do "oni też kradli". W międzyczasie było jeszcze "nam się te pieniądze po prostu należą". Co do wzrostu przychodów do budżetu - zgadza się, dzięki ogólnoświatowej koniunkturze mieliśmy piękny wzrost gospodarczy, skutkujący większymi wpływami do budżetu. I dzięki podwyżkom najniższej krajowej. Policz sobie, o ile wzrosło superbrutto, a o ile twoje wypłaty na rękę, jeśli miałeś najniższą. Wbrew pozorom najmocniej do kasy zostali poproszeni nie oszuści, ale właśnie ci o najniższych dochodach. Szczytem już było wykrycie karuzeli Vatowskiej w samym ministerstwie finansów, wśród samych swoich kryształowych.
Fakt, podwyżki ludzie dostali, podwyżki cen również i w pakiecie wzrost zadłużenia Państwa, na skutek totalnej (takie modne u pisowców słowo) niekompetencji i niegospodarności. I forsowania bezsensownych ale spektakularnych inwestycji jak CPK, przekop czy Ostrołęka(albo tez wspomniane wcześniej Abramsy). Za to brak sensownych i potrzebnych inwestycji. Przetargi na obwodnice ciągną się tyle czasu, ze zanim wbije się pierwszą łopatę to koszt kilometra wzrośnie o 50%. I TO TYLKO KOSZTY MATERIAŁOWE. Już nie wspominam o odcinku A1 między Częstochową a Łodzią, bo to już nie jest komedia, tylko absolutny skandal, że jeszcze nie jest ukończona. Za to asfalt pod dom obajtka położono w kilka dni. Policja pałuje kobiety, ale kibolom i narodowcom schodzi z drogi. Co do utrudniania życia oszustom - po pierwsze swoich chronią. Po drugie - jeśli się za to biorą, to wprowadzają przepis, do którego oszust szybko się dostosuje i tak go obejdzie, a uczciwym wzrastają obowiązki biurokratyczne bez opamiętania.
Temat Tusk - nie cieszę się, że wrócił, bo polaryzacja w narodzie znów się zaostrzy. Ale czepiać się tego, że umie się wysłowić w obcych językach (w tym niemieckim) mógł wymyślić tylko ktoś , kogo szef zna tylko dwa języki - polski i mlaskany... w dodatku jeśli chodzi o "przestępstwa" - to Tuskowi szuka się haków, przez dziadka czy syna, bo nic innego znaleźć nie potrafią, natomiast u kaczelnika osobiście można by dogrzebać się konkretów, jak choćby uwłaszczenie na RSW Ruch, czy ostatnio "srebrne wieże"
Polityka - takiej gry na rzecz Putina, jaką odstawia pis, to nawet Bierut dla Stalina nie robił... I naprawdę, wolałbym być z Niemcami w Europie, niż z Orbanem i Łukaszenką w strefie "kultury" rosyjskiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
+3 / 5

To nie sekta a Firma... Odłam KK, największej firmy wszechczasów....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wacek1911
-4 / 10

To jest cienkie, słabe. Pisze jakby wcześniej nie płacił podatków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
+4 / 4

Moźe zmien sobie nick'a na ,,Witek"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek2891
+2 / 2

#wacek1911 płacił podatki ale nie haracze o wysokości takiej by zabijać przejawy przedsiębiorczości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SlepeLosy
+6 / 8

"z wyrazami obrzydzenia" - genialny zwrot, pozwolę sobie zapożyczyć. Przy okazji podpisuję się pod tym demotem każdą kończyną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pogromcaciemnoty
+6 / 8

Musimy się zjednoczyć i pogonić pisdy z tego kraju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
2 20018321
+3 / 5

@jerzy66 Pozbyli się czarnej katolickiej mafii to ich stać ;)
Może to jest pomysł, wypowiedzieć konkordat i za te 15 mld zł rocznie budować mieszkania.
Won z katolickimi pasożytami !!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jerzy66
-2 / 2

@20018321 Won!! jakaś gilotynka? później zabierzemy się za tych co mówili, że po rewolucji będzie miód.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jerzy66
-2 / 2

Dziękuję wszystkim Januszom za minusy - zastanawiam się czy to za to co robią w Irlandii?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L leszek49
-3 / 3

Panie Idiot, czy coś tam. Pamiętam czasy wypłat rodzinnego jako dodatku (coś +) A właściwie to spoko, jak ktoś nie potrafi, to nie zrozumie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M matm88
+2 / 2

Ciekawe co Witek by na to odpowiedziala...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
0 / 2

Dobrze, ale niech wtedy podatkują tylko tych, którzy popierają tę syfiastą partię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bardzolubiejesckartofle
-2 / 2

A ja pragnę Pana Nowaka poinformować, żeby nie wierzył w głupie łańcuszki ze stron z memami i z FB.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem