Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
473 486
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar kondon
+5 / 5

@tomekbydgoszcz „Fakt, że tak wielu prominentnych polityków to bezwstydni kłamcy świadczy nie tylko o nich, ale także o nas. Gdy ludzie oczekują niemożliwego tylko kłamcy mogą spełnić ich oczekiwania”

Niech ktoś wyśle te cytaty Jarusiowi i reszcie socjalistycznych pajaców.
Działają przeciwnie do tych wszystkich punktów! To jak ma być u nas dobrze? Od 30 lat wybieramy takich, a później wielkie zdziwienie, że coś jednak za dobrze to nie jest...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 lipca 2021 o 22:35

avatar Mizantropix
+5 / 11

W tym kraju, gdzie ludzie od małego wdychają socjalistyczne opary partyjnych pierdów z nieprzetrawionego Karolka M., takie myśli i słowa to herezja! Poza tym - noblista z ekonomii o ogólnoświatowej renomie? Co z tego? Przecież to "brednie"! Zaraz (nawet tu) znajdzie się kilku co "wiedzom" lepiej, jak być powinno...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rokokokowa_kokota
+5 / 7

Punkt 8: Nie zna polskich polityków; jak by wpuścić na Saharę to po 2 tygodniach zabrakłoby piasku i nikt nie wiedziałby gdzie ten piasek jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Barelik
+2 / 2

@rokokokowa_kokota obawiam się, że akurat polscy politycy to by kraj zadłużyli, żeby na wszelki wypadek dokupić piasku, bo może zabraknąć :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ddarek
+8 / 10

Nie wiem czy to są jego słowa ale z wieloma się zgadzam , szczególnie z inflacją. Wartość złotówki spadłą kilkadziesiąt razy od upadku komuny a pensja praktycznie stoi w miejscu. W praktyce oznacza , że trzeba więcej pracować ,żeby utrzymać ten sam standard .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stmichal
+5 / 5

"Polska nie powinna naśladować bogatych krajów zachodnich, bo nie jest bogatym krajem zachodnim. Polska powinna naśladować rozwiązania, które kraje zachodnie stosowały, gdy były tak biedne, jak Polska."
Milton Friedman, 1989

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pierdzideuko
+1 / 3

z czasem okazało się że w ekonomii są różne konteksty kulturowe i to co działa dla Skandynawów nie działa dla Amerykanów. w naszej kulturze czai się romantyczny idealizm, szlachecka samowola i krnąbrność pańszczyźnianych chłopów. Polska bardzo ciekawa kraj! Tu żadna teoria się nie jest warta zastosowania. Jedno co warto.. to wiadomo!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem