Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Lex TVN już nie a lex internet

Jeśli myślałeś że chodzi o media komercyjne to mocno się mylisz właśnie PIS szykuje się do wprowadzenia 10 letnich koncesji dla KAŻDEGO nadawcy internetowego czyli właściwie potencjalnie każdego z nas co chce nadawać na chociażby YouTube, Twitch-u Ponieważ dla władzy są znacznie groźniejsi youtuberzy pozbawieni komercyjnych tematycznych i czasowych ram od komercyjnych molochów.

www.demotywatory.pl
+
126 133
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N NWOhell
0 / 0

Oglądać od 3:10

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tawarisz12
+3 / 7

Próbowałem znaleźć definicję nadawcy internetowego. Czy to się tyczy też youtuberów, publikujących na TikToku? Co ze stacjami zagranicznymi, które teraz można dowoli odbierać przez internet?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NWOhell
0 / 0

@tawarisz12
Można puki się nie zablokuje DNS tak jest w Turcji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NWOhell
+1 / 1

@Fragglesik
Radzę PISowski trollu stulić japę znam 8 youtuberów co poza YouTube zarabiają 5 razy tyle a pieniądze z youtuba wydają na chociażby WOŚP czy typowe organizacje pozarządowe jak watchdog który już punktował rząd PO za zbyt dużą ich zdaniem liczbę montowanych podsłuchów (teraz jest 5 krotność tego co było).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-3 / 3

@NWOhell Wybacz, al;e nie obaliłeś nawet słowa z mojej wypowiedzi. Tekst zaś "teraz jest 5 krotność tego co było" - jest typową bzdurą życzeniową, by pasowało to do profilu Twoich poglądów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NWOhell
0 / 0

@Fragglesik
wejdź sobie na youtuba który miał propozycję pracy w gazetach nie wiadomo gdzie. Audycja live internauci zadają pytania polityk musi odpowiedzieć. Kuba Wątły. To samo robi Putin Wiktor Orban czy Erdogan a do mistrzostwa opanowały to Chiny. Ciekawe czy ty byłeś tego świadomy nie jesteś wtyczką polityków obozu rządzącego który się rozrasta jak ośmiornica albo no właśnie tłustym kotem ze spółki skarbu państwa ....
Koncesja ma być płatna mali youtuberzy co mają największy wpływ będzie to dla nich oznaczało definitywny koniec. A każdy może nadawać wystarczy kamerka dobry Internet.
Dziennikarz zmusi dostawać pensję słuchać swojego przełożonego przełożony może mu dać wolność ale musi. Youtuber zarabia na tym co mu da oglądalność bądź płacą patroni. Zdolności zdolności tu Obajtek nic nie wskóra jeśli nie przekona widzów. Stąd strach władzy. Nawet rozpoznawalny Orłoś musiał zaczynać od zera i eksperymentować z treścią by wyjść na swoje. A mimo to spotyka się młodymi by doskonalić i wymieniać grupami widzów. Ekipa czy inne barachło nie ma się co martwić są tłuści i bogaci i nie przeszkadzają władzy. Bo treści niepolityczne mają największą oglądalność choć dobre merytoryczne mają dużą ale nie aż taką algorytm YouTube ich nie promuje. Ja jako jeden z nielicznych staram się ODPOWIEADAĆ na pytania a nie tylko bezmyślnie rzucać demoty często nie swoje a okrojone na kampanię. Poznaj Kubę Wątłego lewicowego wroga mainstreamu. W superstacji zanim przejął ją Solorz (szef Polsatu a nie Soros) były rozmowy bez cenzury chyba po kilka godzin na to mainstremowe komercyjne stacje nie mogły sobie pozwolić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 7 razy. Ostatnia modyfikacja: 22 lipca 2021 o 22:40

avatar Buka1976
0 / 0

Synku, poznałbyś jak działała cenzura. Kiedyś to było...

A nie, czekaj.....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NWOhell
0 / 0

@Buka1976
Do tego PIS wraca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NWOhell
0 / 0

Żelazna logika prawicowy Internet, smok coś tam i setki mutacji serwisów internetowych jak telewizja republika na tym PIS wygrał wybory a to co stało się później było efektem tej niewidocznej pracy. Dlatego chcą nałożyć kaganiec na Internet i to polski przy okazji może załatwić netfliksa którego oglądam za zamiast całej telewizji na kompie komórce. Internet stworzyli ateiści anarchiści lewicowcy wspólna idea globalnej wioski dostęp do wiedzy bez ograniczeń i patentów taka była myśl przewodnia tego medium. Nawet w UE niektórzy chcieli podzielić Internet ale to nie przeszło. Jak pisze gazeta polska modę iw wszystko ma kształtować rząd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 lipca 2021 o 23:12