Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Antyszczepionkowcy atakują karetkę

Niezależnie od kontekstu chyba każdy się zgodzi że taka agresja i nienawiść nie są normalne

www.demotywatory.pl
Źródło: youtube.com
+
113 136
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
R konto usunięte
+17 / 21

Tam na miejscu powinna być jakaś śmieciarka żeby to utylizować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irvis3000
+18 / 18

co za bydło

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kokokoko0912
+6 / 6

1:01 wyraźnie słychać jak krzykacz ma na imię :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+2 / 8

@Bihar "podobne"? To, że ktoś jest przeciwnikiem prohibicji alkoholu ma go zrównywać z osobą która uważa, że nie jest czymś złym jazda samochodem po głębszym?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wichniak2
+3 / 13

Ale o co tak naprawdę chodzi bo tego z filmiku się nie dowiadujemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+5 / 13

@wichniak2 fakt, też mi coś tu śmierdzi. Bo super dziwnym jest że policja nie robi absolutnie nic (podczas gdy ktoś miał flagę UE to latali za ludźmi jak popierniczeni), karetka sobie stoi i nic?
Dodatkowo nie usłyszałem w żadnym przypadku jakiegokolwiek odniesienia do szczepień/covida itp. Jedyne co było że dla ratownika rzekomo hajs jest najważniejszy... To jeszcze za mało aby podciągnąć to pod antyszczepionkowca.

Tak czy siak, nagrywający to idiota do sześcianu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wichniak2
-1 / 5

@Azheal @rafik54321 Tak to jest podpisane ale z drugiej strony śmierdzi fake newsem. Po kiego grzyba niezaszczepieni mieli by atakować punkt szczepień? Jeszcze bym zrozumiał frustrację ewentualnych osób które zapisały się na szczepienie i zostały odesłane z kwitkiem, zrozumiał bym irytację ale po co ktoś kto się nie szczepi miałby jechać pod punkt szczepień i wszczynać awantury? Bez sensu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 lipca 2021 o 17:12

avatar koszmarek66
-2 / 4

@rafik54321 Albo nie w porządku ludzie zaatakowali punkt szczepień albo mamy prowokację zmierzającą do większego zantagonizowania 'kowidian i antyszczepów', żeby móc wprowadzać ograniczenia praw dla niezaszczepionych lub nawet przymus szczepień.
Każdy powinien mieć prawo do decyzji czy się zaszczepić czy nie. Ani jedni nie powinni blokować punktów i zabraniać się szczepić ani drudzy nakazywać szczepić się szczepionkami na COVID

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
0 / 6

Cześć z nich ma koszulki z logo PZK - organizują np. pikniki "anty wyszczepienne", to taka organizacja pseudo wolnosciowa. Oni są anty na wszystko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-4 / 8

@wichniak2 miałem takie wrażenie, jakby po prostu ratownicy zostali wezwani do jakiegoś zdarzenia i się po prostu opierniczali przy pracy :/ . I stąd oburzenie osób postronnych.

@koszmarek66 tylko że punkty szczepień w dzielnicach patoli są najbardziej oblegane (u mnie w mieście). Więc dziwne by było aby akurat patusy się rzuciły na punkt szczepień, a normalni ludzie tym bardziej by tego nie robili.

Paradoksalnie, przymus szczepień został klepnięty już dość dawno temu, tylko "członki" jeszcze nie wyciągnęli tego przepisu na wierzch. Bo póki co jeszcze są chętni do szczepienia. Ciekawe co będzie jak się skończą.

Osobiście bardziej obawiam się skutków tego szczepienia, niż covida. Bo jeśli rząd, zbyt nachalnie nam coś wciska, to znaczy że stoi za tym jakiś wałek :/.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
-2 / 6

@Ichna Kilka razy takie rzeczy były zgłaszane. Za każdym razem kończyło się to szykanowaniem zgłaszających. Jeśli to byli lekarze to grożono im zabraniem prawa wykonywania zawodu. Np.po podpisaniu pod tym listem https://www.petycjeonline.com/list_otwarty_--_trzy_pytania_naukowcow_i_lekarzy_do_ministra_zdrowia_w_sprawie_bezpieczestwa_i_skutecznoci_szczepie_na_sars-cov-2
Więc lekarze najczęściej milczą oficjalnie jeśli nie mają przekazu zgodnego z TVN/TVP.
A ludziom się wydaje, że z powszechnymi szczepieniami nie zgadzają się tylko szury, płaskoziemcy i antyszczepy. Bo przekaz w mediach jest tylko jeden. A to tylko mega eksperyment Milgrama.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 lipca 2021 o 22:04

avatar wichniak2
+1 / 5

@LowcaKomedii To że kilku księży jest pedofilami, nie znaczy że wszyscy księża są pedofilami, jeśli osoba nie jest szczepiona na covid nie znaczy że nie jest zaszczepiona przeciw innym chorobom, to że ktoś, przeciwnik szczepień na covid wszczyna awantury to nie znaczy że wszyscy niezaszczepieni tacy są. Wiem, wiem masz inne zdanie i masz do tego prawo, nie masz zaś prawa obrażać osób które myślą inaczej. A chuligan powinien dostać pałą, potem szybki sąd i do pierdla.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
-2 / 2

@wichniak2 Lepiej bym tego nie ujął.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wichniak2
-1 / 3

@LowcaKomedii Rozumiem Twój tok myślenia ale raczej srogo się zawiedziesz bo na tym forum przekonasz może jedną - dwie osoby do Twoich wizji. Natomiast wydaje mi się że nieprecyzyjne używasz sformułowań "foliarze" i "szur" Ten drugi jest pogardliwy i odnosi się do radykała, więc raczej nie do osoby która nie chce poddać się szczepieniu na covid a już prędzej do osoby która uważa że szczepienia (na covid) powinny być obowiązkowe lub by ludzi niezaszczepionych w jakiś sposób dyskryminować. "Foliarzy" takich ludzi też bym raczej w kontekście szczepionek nie nazywał, poza skrajnymi przypadkami ciężkiej choroby psychicznej, ale tacy ludzie raczej nie wypowiadają się publicznie, są zamknięci w szpitalu i należy im się raczej współcczucie niż wyśmiewanie się z ich choroby. Reasumując, podejrzewam że jako zaszczepiona osoba powinieneś być raczej zadowolony że już to masz za sobą i szczepienie przebiegło bezproblemowo, kto wie może i ja w końcu kiedyś też podejmę tą decyzję i poddam się szczepieniu, nie będzie mnie to jednak upoważniało do wytykania niezaszczepionym że są jacyś "odmienni negatywnie" Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
-2 / 4

Co za dzbany. Mimo wszystko śmieszni tak samo jak skrajni zwolennicy tych szczepień, co prawda ci drudzy jeszcze trzymają jakiś poziom, choć też już zaczynają wymyślać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 lipca 2021 o 16:14

N norbert199023
+11 / 11

Strasznie ubogi zasób słów, nie zaszczepiłem się lecz nie jestem jakimś przeciwnikiem szczepień ale jedno mnie nurtuje najbardziej co mu ten biedny ratownik zawinił to ja nie wiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bongo123xyz
+7 / 9

A policjant stoi tam i tłumaczy się przed tym bydłem. A padają tam groźby karalne a policjant jakby nigdy nic - "nie znam człowieka). Na miejsce powinna przyjechać prewencja policji i wypałować każdego jednego.
Personel medyczny (w tym przypadku karetki) - zgodnie z ustawą - jest funkcjonariuszem publicznym i wszelkie groźby czy to fizyczne czy werbalne oraz obrażanie podlegają karze. Ale żeby policjant o tym wiedział...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gregor2
0 / 2

@Bongo123xyz Personel medyczny, z założenia, nie jest funkcjonariuszem publicznym ale „przysługuje ochrona prawna należna funkcjonariuszowi publicznemu”.
Art. 44 Ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty
Art. 11 Ustawy z dnia 15 lipca 2011 r. o zawodach pielęgniarki i położnej
Art. 5 Ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bongo123xyz
0 / 0

Przyznaję, że użyłem zbyt daleko idącego sktótu myślowego. Dyskusje kształcą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Matnet77
-1 / 15

Po prostu nie zaszczepieni powinni być pozbawieni opieki medycznej, karetki powinny ich zostawiać w domach i na miejscach wypadków. Jak są tacy gieroje to niech się leczą sami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
0 / 6

@Matnet77 zaraz Ci odpiszą, że płacą składki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
0 / 4

@Azheal brałem udział już w takich dyskusjach i choć z tym się nie zgadzam, to takie jest prawo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+1 / 1

@Matnet77 @Dedi_S Osobiście jestem zdania, że nikt nie powinien płacić składek zdrowotnych a każdy sam zdecydować w jakim zakresie chce się ubezpieczyć zdrowotnie. A w systemie jaki obowiązuje w RP ograniczanie dostępu np. dla niezaszczepionych (którzy uważają te szczepionki za nie całkiem przebadane i bezpieczne oraz nie widzą sensu w tym przypadku masowych szczepień) jest wstrętne. Bo zaraz trzeba by zastosować to samo kryterium dla osób z chorobami z powodu otyłości, alkoholu, papierosów, itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
-2 / 2

@koszmarek66 ja jestem za dobrowolnością, ale także za rzetelną kampanią edukacyjną, której u nas w ogóle nie było, a powinna się zacząć w listopadzie zeszłego roku. Rząd o tym wiedział, bo sondaże wskazywały, że tylko nieco ponad 50% Polaków chce się zaszczepić na Covid. To był błąd, którego nie da się teraz na szybko naprawić i kombinują jak koń pod górę. Mimo wszystko jestem także, za konsekwencjami niezaszczepienia - typu testy 2 razy w tygodniu na własny koszt, jeżeli pracujesz z ludźmi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Duergh
-1 / 1

a myślałem że "z kamerą wśród zwierząt" już dawno wycofali a tu proszę... i to nawet zwierzęta same nagrywają, to się nazywa postęp

Odpowiedz Komentuj obrazkiem