Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
114 183
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar koszmarek66
+22 / 32

Ci. którzy nie wierzą w koronawirusa są tak samo wiarygodni jak Ci, którzy wierzą, że szczepionki wyeliminują koronawirusa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mello1999
+2 / 20

@koszmarek66 przecież szczepionki wyeliminowały grypę. A nie czekaj...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+3 / 9

@Egghead Ale ja nie o wiedzy pisałem lecz o naiwności :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 lipca 2021 o 9:15

K killerxcartoon
+4 / 6

@koszmarek66
Covid19 nie zniknie i co chwila bedą kolejne wersje, beta, dzeta, delta, omikron ,pi.. itd , Dokładnie tak samo jak nie zniknęła grypa Hiszpanka jak powraca co roku w nowym wariancie jako sezonowa grypa.
Od samego początku wiadomo było ze nie ma szan zatrzymać wirusa rozprzestrzeniającego się drogą kropelkową gdy 80 procent przypadków ma objawy łagodne lub ich nie ma . Maseczki jednorazowe pomgają w pewnym przez około godzinę lub dwie jak są jednorazowe, a nie jak nosi się je w kieszenie miesiąc czy nawet rok, bo wtedy są wylęgarniami patogenów. Noszenie maseczek przy hiszpance też H dały. I o ile rozumiem lekarzy to dla reszty jest to czynność pozorna jaka zajmuje nas z nadzieją ze jest skuteczna choć nie jest. Kwarantanna działa jak zarażony jest odizolowany... Kwarantanny gdży ogromna ilość osób nie poszła do lekarza i chodzi na zakupy to głupota... Zamykanie gospodarki tez .. limity osób to też głupota Czy wirus w spożywczaku zarazi mniej niż w meblowym...
Statystyki mówią jasno wirus jest groźny dla starszej populacji 65+ a ryzyko rośnie od mniej więcej 55 roku życia a jego rozkład statystyczny wieku zmarłych nie odbiega od wieku normalnych zgonów. I nie odbiega ona od pandemii z 2010-2011, a nikt wtedy nie wywoływał takiej paranoi.

Mamy pandemie głupoty i paranoi kreowanej przez rządzących i media . To pierwsza w historii sytuacja w jakiej lekarze nie przyjmie pacjęta bo boi się że się zarazi i pierwsza sytuacja kiedy dowiadujesz się że jesteś chory po zrobieniu testu bo nie masz żadnych objawów ...
Robią wam papkę z mózgu Wirus jest .. i jest groźny dla starych ,schorowanych i osłabionych . I tak szczepionka jest skuteczna tyle że tak samo jak na grypę działa pół roku czasami ciut dłużej.

NAJWYŻSZY CZAS SKOŃCZYĆ Z PARANOJĄ... ale jest ona zbyt bardzo na rękę rządzącym bo dzieli społeczeństwo i ludzie się tym zajmują zastraszając innych a nie jenocząc się przeciwko mafii i złodzejom u władzy.. Nie wspominając że to niezły przekręt finansowy gdzie rządy wydały miliardy z podatków obywateli na szczepionki testy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+5 / 11

@slaneshu Żebyś to pisał w marcu rok temu. Ale teraz połowa mojej rodziny i znajomych chorowała i tak mówią zwykła grypa. Jedynie szwagier przeszedł ciężko i jeszcze miesiąc miał bóle mięśni, ale normalnie pracował. Dla niektórych jest uciążliwe, bo kuzynka mimo że z całego chorowania miała jeden dzień gorączki to smaku i węchu nie ma już 5 miesięcy. Podobnie moi znajomi (jedni to przechodzili covida drugi raz) no poleżeli trochę w łóżkach tak samo, jak leżeli przy chorowaniu na grypę.

Tak więc wybacz, ale tylko idiota po przykładzie anegdotycznym będzie głosił swoje debilizmy przekładając to na całe społeczeństwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 11 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 lipca 2021 o 7:37

M MoroCFC
+2 / 16

szczepionka nie powstała przeciwko kowidowi ale to kowid został stworzony dla szczepionki!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mamut3003
0 / 8

Ja przechorowałem na 99% objawy książkowe i niczym to się nie różni od tej zwykłej grypki która to kiedyś szalała po całym świecie były szczepienia, sezony grypowe, trąbili w mediach że ludzie też umierają ale na szczęście ludzkość rozprawiła się z grypą raz na zawsze i jej nie ma ale, ale pojawił się covidek który objawami łudząco przypomina starą dobrą grypę której nie ma przecież, bo przynajmniej ja nie słyszałem w mediach ani nigdzie od początku pandemii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mamut3003
-2 / 4

@Dedi_S
Człowieku mam dla Ciebie tylko jedną radę, ale chciałbym żebyś ją sobie wziął głęboko do serca. Mianowicie musisz się zacząć leczyć na nogi bo na głowę nie ma co, już jest stanowczo za późno. Taka to smutna prawda, trzymaj się i walcz dzielnie!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
-4 / 4

@mamut3003 a czapeczka ma być matową stroną do góry czy błyszczącą?
Jak mam zareagować Twoim zdaniem na wypowiedź taką jak Twoja? No odpowiedzią na tym samym poziomie intelektualnym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar krzysio6666
0 / 2

To są jaja, jak chcesz ocenić komentarz przeciw covidowi, krytykujący szczepienia czy wiarę w wirusa to się nie da bo wyskakuje niespodziewany błąd ale jak chcesz pochwalić komentarz pro szczepionkowy to ok.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U uderz_w_stol
-1 / 1

I pisze to człowiek z papierową, antywirusową maską na twarzy : )

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
-1 / 1

@uderz_w_stol a czapeczkę nosisz matowa, czy błyszczącą stroną do góry?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem