Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
78 101
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K killerxcartoon
+3 / 11

Podoba mi się ich punkt widzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vicrac
-3 / 13

@killerxcartoon to przysłuż się sprawie i zacznij od siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mizantropix
+3 / 15

Jedyny rodzaj "tolerancji" jaki zna lewactwo, to taki, która zakłada, że albo tolerujesz to, co oni dyktują, albo masz zdechnąć. O dziwo, dokładnie tak samo jest z ultrakonserwatywnymi katofanatykami, przekornie nazywanymi "prawicowcami".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vicrac
+1 / 11

@Mizantropix zgadza się, natomiast jednak różni ich poziom hipokryzji, która w tym przypadku osiąga i przekracza granice absurdu z prędkością naddźwiękową.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mizantropix
+1 / 7

@vicrac masz całkowitą rację. W tym - biją wszelkie rekordy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+2 / 4

@Mizantropix Jedyny rodzaj tolerancji, jaki zna prawactwo to taki, że albo myślisz tak jak oni, albo jesteś zdrajcą, złodziejem, komuchem etc.
Mogę zasiąść do dyskusji z każdym, ale pod warunkiem, że będziemy posługiwać się takim samym aparatem pojęciowym, a nie tak jak pis, który siada do szachów a gra w durnia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mizantropix
0 / 2

@tema_lina generalnie ok, tylko prośba o niezestawianie zwyrodnienia PiS ze słowem prawica lub nawet prawactwo. PiS to nic innego jak czystej formy Bolszewizm z domieszkami narodowego socjalizmu, ugadany z watykańskim konglomeratem finansowo religijnym. Aparat państwowy rośnie jak rak, coraz to nowe podatki a wolności obywatela kurczą się w oczach. Z prawicową myślą wolności ekonomicznej i społecznej (liberalizm, libertarianizm i inne stawiające na jednostkę, a nie na kolektyw) PiS ma niewiele wspólnego poza fałszywie stosowaną nazwą. Rozumiem, że dla kogoś, kto prawie dojechał do końca lewego zakrętu, ma bieliznę w Karolka i pokój obwieszony sierpami i młotami w kolorach tęczy (nie twierdzę, że Ty), może się to wydawać farsą, ale PiS to lewica. Ich postkomuszej natury nie zmieni nic. Nawet jakby urządzali na pokaz pielgrzymki na kolanach i stosowali jeszcze więcej konserwatywnych, maskujących zagrywek z nutami rasizmu i homofobii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vicrac
+1 / 1

@tema_lina dlatego podział lewo/prawo służy wyłącznie antagonizowaniu społeczeństwa, które przecież lubi proste podziały i toczenie wojenek (w podpisie używam słowa "lewicowy" tylko dlatego że strona która opublikowała obrazek sama się uwielbia tak określać). Jedyny sensowny podział to ten na wrogów wolności (do których zaliczają się zarówno ludzie określający się, historycznie i obecnie, do nurtów prawicowych - naziści, którzy zresztą byli socjalistami, jak i lewicowych - komuniści, współcześni fani "poprawności politycznej" i hipokryci) i wolnościowców. Najśmieszniejsze jest jak dwie grupy mające w zasadzie podobne postulaty, zwalczają się nawzajem bo uważają siebie za "prawicowców" i "lewicowców" (taką sytuację zauważam w stosunku lewicy do libertarian, których uważają za "kuców" i "prawaków" mimo że postulaty światopoglądowe mają praktycznie identyczne - legalizacja małżeństw homoseksualnych, liberalizacja prawa aborcyjnego, dostępu do narkotyków itp. - postulaty wolnościowe).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 sierpnia 2021 o 9:24

avatar Xar
-2 / 8

Bo w pierwszym przypadku chodzi o obywateli, w drugi o polactwo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vicrac
+2 / 6

@Xar zrób taki sam mem o Żydach/czarnoskórych/LGBT - nie zdążysz dopić kawy przed dostaniem bana i świętym oburzeniem wszystkich "postępowych" tego świata. I możesz tłumaczyć do woli, że chodziło ci o obywateli żydowskich i "żydowstwo" czy cokolwiek innego. Wyrażanie radości z tego że jakaś grupa etniczna/rasowa czy narodowa wymiera jest żenujące, ma swoją nazwę i nie ma na nią miejsca w świecie w którym tępimy rasizm. Ot, Churchill miał rację - faszyści nazywają siebie antyfaszystami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 lipca 2021 o 23:01

avatar koszmarek66
-1 / 3

Ja tam widzę tylko sarkazm

Odpowiedz Komentuj obrazkiem