Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
500 502
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
V vicrac
0 / 6

Zabawne, że rzekomo nikt nie ufa i każdy krytykuje polityków, ale gdy zastąpić ich słowem "państwo" to niemal każdy zaczyna mieć pozytywne skojarzenia - "państwo zapewni" to czy tamto, "państwo się mną zaopiekuje", "państwo nie pozwoli mi umrzeć", "państwowa (a więc w domyśle - stabilna, prestiżowa i dobrze płatna) posada", mimo że jedno i drugie jest całkowicie tożsame.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vicrac
0 / 0

ludzie którzy minusują chyba nie zrozumieli mojej wypowiedzi, więc doprecyzuję - uważam że politycy to banda nieudaczników i idiotów i że Polacy mają głęboko wdrukowany obraz państwa opiekuńczego i nie widzą sprzeczności w krytykowaniu polityków i wychwalaniu interwencjonizmu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adraxer12
+1 / 1

@vicrac I te minusy na Twoim komentarzu, potwierdzające Twoją tezę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vicrac
0 / 0

@adraxer12 kiedyś udzielałem się bardziej na demotach, ostatnio do nich wróciłem i jestem zdumiony - dawniej było to jedno z bardziej wolnościowych z mainstreamowych forum, obecnie za takie same komentarze dostaje się minusy (oczywiście bez słowa komentarza czy jakiejkolwiek chęci dyskusji, po prostu - minus) bądź w najlepszym razie neutralne oceny. Czyżby lewicowe pokolenie gimbusów je przejęło? Czy wręcz przeciwnie - leśne dziadki którym już nic się nie chce, pod warunkiem że micha i telewizja będzie podstawiona pod nos? Cóż, trzeba będzie wyemigrować gdzieś gdzie jeszcze są jakieś resztki rozsądku...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
+1 / 1

Nikt im nie ufa i każdy ich nienawidzi, ale przy wyborach ciągle te same partie PO PIS PSL SLD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem