Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
512 519
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar tema_lina
+9 / 9

A niektórzy tutaj śmieli się z Urbana, który powiedział, że rząd sam się wyżywi. No i mamy to w całej okazałości. Budyń podpisał podwyższenie wynagrodzeń kolegom, w zamian za co koledzy podwyższą jego pensję. Ręka rękę myje. Pisdzielny muszą się nachapać, bo wiedzą, że drugiej szansy mieć nie będą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar stefanst
0 / 2

@tema_lina z tą drugą szansą nie byłbym taki pewien ;/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P potrzebujacy
-4 / 6

ło panie ja tyle dostaje jak jeszcze 2 weekendy zrobie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
-4 / 12

Mojej żonie która miała blok serca ratownik nawet nie chciał podłączyć EKG, wziął ją za hipochondryczkę :)

Podwyżki im się należą. Jednak niech powiedzą czemu akurat teraz się popłakali, tak samo jak pielęgniarki. Niech pokażą pasek z maja jak ratownik dostawał średnio ponad 10 tys netto samego covidowego, ale im je zabrali bo było po 20 chorych dziennie. Ratownicy jednak wymusili przyznanie im na nowo dodatku covidowego i tutaj go nie widać, to goła pensja, nawet bez dodatku ministerialnego 1200 zł netto który mają płacony od 4 lat i nie jest wliczany do stawki godzinowej :)
Dla ratownika z średnik wykształceniem minimalne wynagrodzenie to prawie 6 tys brutto, dla ratownika z wykształceniem wyższym to prawie 7 tys brutto podstawy, bez nadgodzin.
Oni tak samo jak górnicy, ci też gołej pensji mają mało ale z samych dodatków mają drugą taką samą i przychodzi ona osobnym przelewem :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 3 sierpnia 2021 o 8:12

P pawcio68
-5 / 7

O to im chodzi by nie miał kto jeździć do ludzi. Mają gdzieś polskie społeczeństwo, dla nich najlepiej by było jakby wszyscy Polacy się wykończyli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+5 / 5

@pawcio68 Lubisz pracować za darmo? Pracuj! To są wykształceni ludzie, którzy powinni być odpowiednio wynagradzani w przeciwieństwie do takiego bezzębnego, czy budynia, którzy nie zasługują nawet na najniższą krajową.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem