Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
403 413
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar agronomista
+4 / 4

@FCKGWRHQQ2YXRKT8TG6W2B7Q8 ostatnio oglądałem jakieś wydanie wiadomości i nie jest źle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A abork75
-4 / 6

TVN za to to szczyt obiektywizmu i w pełni wolne i niezależne media

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+16 / 16

Szkoda słuchać tych bzdur. On świadomie i z premedytacją kłamie. Wydaje mu się, że wszyscy są tak ograniczeni jak elektorat pis.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+4 / 4

@tema_lina
nie, on w pelni zdaje sobie z tego sprawe ze nie wszyscy sa glupi, poprostu mowi to co odbiorca chce uslyszec. pamietam jak kiedys byl z nim wywiad w bbc, mowil zupelnie innym tonem i jezykiem niz w rzadowych mediach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+9 / 9

@mieteknapletek Pewnie bał się, że śmiech z jego wypowiedzi będzie niósł się od Londynu po Alaskę:) Ale to nie zmienia faktu, że jest cynicznym łotrem, niedouczonym historykiem i wioskowym ekonomistą spod budki z piwem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+2 / 4

@tema_lina
"Ale to nie zmienia faktu, że jest cynicznym łotrem, niedouczonym historykiem i wioskowym ekonomistą spod budki z piwem."
w polowie sie z tym zgodze, napewno jest cynicznym lotrem, natomiast patrzac sie na jego cv, raczej watpie w to ze sie nie zna na ekonomii, wrecz przeciwnie zna sie bardzo dobrze i w pelni wykorzystuje swoja wiedze zeby utrzymac partie przy wladzy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+3 / 5

@mieteknapletek Jakież to elementy jego CV świadczą o tym, że zna się na ekonomii? To, że był figurantem w BZ WBK? Polskie prawo nie dopuszcza, aby na czele banku stała osoba, która nie ma obywatelstwa polskiego. Więc padło na niego, kiedyś to też się wyjaśni, kto i dlaczego tam wsadził historyka bez doświadczenia w bankowości. Podpisywał, co mu Hiszpanie kazali i mówił to, na co mu pozwalali. Taki z niego strateg ekonomista:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
-2 / 2

@tema_lina
"Jakież to elementy jego CV świadczą o tym, że zna się na ekonomii?"
chociazby fakt posiadania MBA? w bankowosci siedzial na dlugo zanim zostal czlonkiem zarzadu BZ WBK
dlatego watpie w to ze na ekonomii sie nie zna, natomaist jak juz mowilem, twierdze ze zna sie na tyle dobrze zeby zmanipulowac swoich wyborcow zeby odpowiednie wskazniki pokazywaly ze polska jest krajem sukcesu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+1 / 3

@mieteknapletek Uważasz, że staż w niemieckim!!! banku honor dla takiego "patrioty"? A poza tym sprawdziłem jego profil w Wiki:

Od 1991 pracował dla spółki Cogito, współtworzył firmy wydawnicze Reverentia i Enter Marketing-Publishing. W 1991 był współzałożycielem, menedżerem i redaktorem pisma „Dwa Dni”. W latach 1992–1995 pracował jako menedżer odpowiedzialny za marketing i finanse w przedsiębiorstwach konsultingowych i wydawniczych. W 1995 odbył staż w Niemieckim Banku Federalnym. W latach 1996–1997 prowadził projekty badawcze w zakresie bankowości i makroekonomii na Uniwersytecie we Frankfurcie nad Menem. W 1997 wraz z Frankiem Emmertem opublikował Prawo europejskie, podręcznik z zakresu prawa unijnego i ekonomiki integracji gospodarczej. W 1998 został zastępcą dyrektora Departamentu Negocjacji Akcesyjnych w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej. W latach 1998–2001 był członkiem rad nadzorczych Zakładu Energetycznego Wałbrzych i Agencji Rozwoju Przemysłu.

W 1998, po odejściu z administracji rządowej, podjął pracę w Banku Zachodnim. W latach 1998–2001 był doradcą prezesa zarządu, a następnie dyrektorem banku. W 2001, po połączeniu Banku Zachodniego i Wielkopolskiego Banku Kredytowego, został członkiem zarządu Banku Zachodniego WBK, a w maju 2007 objął stanowisko prezesa zarządu tej instytucji. Kierowany przez niego BZ WBK stał się jednym z trzech największych banków w Polsce. Bank ten w tym czasie, z jego inicjatywy, brał udział w finansowaniu różnych przedsięwzięć kulturalnych, m.in. serialu telewizyjnego Czas honoru oraz filmów Czarny czwartek i 1920 Bitwa Warszawska.

Wiele jest białych plam... Moradziecki/Niemiecki nie napisał wszystkiego. A już najbardziej rozśmieszyły mnie te projekty badawcze:):):):):):) XDDDDDDDDDD Równie interesująca jest jego edukacja:):):) Nie ma nigdzie słowa o ekonomii. Zauważyłeś? A przecież to on firmował tę notkę, więc... XDDDD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
-1 / 1

@tema_lina
"Uważasz, że staż w niemieckim!!! banku honor dla takiego "patrioty"?"
a jakie to ma znaczenie jaki to bank? ja nie jestem z tych co sie na to obrazaja:)

"Nie ma nigdzie słowa o ekonomii."
rowniez z wiiki
"Kształcił się następnie na Politechnice Wrocławskiej i Central Connecticut State University, a w 1995 uzyskał dyplom Master of Business Administration na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. W tym samym roku ukończył studia podyplomowe z prawa europejskiego i ekonomiki integracji gospodarczej na Uniwersytecie w Hamburgu. Studiował także na Uniwersytecie w Bazylei[8] i w Kellogg School of Management przy Northwestern University"
tak ze nie jest oderwanym od rzeczywistosci historykiem ktory nie zna sie na ekonomii

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+1 / 3

@mieteknapletek A wiesz, kto finansował te jego studia? Kto dał granty? A przede wszystkim jak długo to trwało? Te wszystkie specjalizacje zrobił w pół roku:)
Być może dowiemy się niebawem, kim naprawdę jest pan Moradziecki i z kim naprawdę, i w co gra.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+1 / 3

@mieteknapletek Nie będę się kłóciła. Po prostu nieco lepiej znam biografię moradzieckiego. OK, koniec dyskusji:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jur4578
+5 / 5

Kłamie w żywe oczy, bezczelnie szydzi z Polaków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem