Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
75 83
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar koszmarek66
+3 / 3

To w Hiszpanii nie ma Polaków?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragonet86
+2 / 4

A ja tam jakoś nie narzekam na warunki nad Bałtykiem. I wydaje mi się że śmieci też jest coraz mniej. A i nawet te wyśmiewane parawany jestem w stanie zrozumieć. Co prawda osobiście nigdy nie miałam chęci żeby coś takiego nosić, ale jeżeli ktoś jest zmarzluchem i chroni się przed wiatrem, albo potrzebuje trochę prywatności to niech ma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gorinobu
+1 / 5

Wróciłem z wakacji nad "polskim" morzem i obiecałem sobie, że nigdy więcej. Nienawidzę tego spędu bydła Polskiego i tych wiejskich klimatów typu muzyka, automaty, stoiska z badziewiami, wszędzie jeżdżące skutery i gokarty elektryczne(w mojego 2letniego syna wjechała nie umiejąca jeździć 7latka, a żone kierownicą potrąciła gruba baba na skuterze), itd. Nigdy więcej nie pojadę nad Polskie wieśniackie morze. Następne wakacje samochodem nad morzem, to tylko Chorwacja. Dużo jest piaszczystych plaż, klimatyczne miasteczka w których można spokojnie spacerować a nie rozglądać się czy ktoś zaraz wjedzie w nas gokartem elektrycznym. Niesamowite, że nawet w takim Splicie jest spokojniej niż w zapyziałej wiosce nad Polskim morzem. NIGDY WIĘCEJ POLSKIEGO MORZA!!!! NIGDY!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M memolog
-1 / 1

To po cholerę jechałeś do jakiejś menelskiej miejscowości?
Ja byłem w cichej wiosce nad Bałtykiem, kilka knajp, 2 sklepy, na plaży spokój i szum morza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tk1010
+1 / 1

Polacy są i inne nacje także lecz, tak jak na drogach, zachowują się lepiej. Parawany nikomu nie przeszkadzają. Są inne, gorsze zachowania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar balard
0 / 0

To dziwne, że Ci sami turyści będący za granicą, nad polskim morzem zaczynają się zachowywać zgoła innie. tam udają kulturę, ale tu pozwalają sobie na bycie sobą. I potem rodzi się mnóstwo tekstów j.w.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beeveer
0 / 0

sugeruję portugalię pomiędzy porto a lisboną. wielkie fale, plaże szersze niż u nas, piach taki sam, tłok - średnio jeden kocyk co 15-20 metrów. (chyba że komuś chce się podjechać kawałek za miejscowość, wtedy ludzie plazują po 50-100 m od siebie). ceny apartamentów 2x niższe niż nad bałtykiem. jedyne podobieństwo - pogoda niegwarantowana i z reguły parawan potrzebny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M memolog
-1 / 1

Apartamenty 2 razy tańsze?
Czyli co, 4 os rodzina znajdzie miejscówkę za 25 euro? Bo ja tydzień temu płaciłem niecałe 2 stówki ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem