Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
153 190
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K killerxcartoon
-3 / 9

A może chce milczeć w sprawie pedofili duchownych? ... kto go tam wie jeśli milczy bo zaszył sobie usta

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakisgoscanonim
0 / 0

drastyczne poswiecenie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Vertreter
+2 / 4

Przewrotna logika: usta zaszywa sobie człowiek, który ma coś ważnego do powiedzenia, podczas gdy jadaczkami kłapią ci, którzy powinni się zamknąć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U uwarzajnarence
0 / 0

Jak widać, zrobiło się o tym dość głośno, więc czasem paradoksalnie lepiej zaszyć usta niż mówić mądrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kotilisek
+5 / 5

A proszę niech ktoś mi wytłumaczy, dlaczego ja jako szary nic nie znaczący człowiek mam "dążyć do zapobiegania ocieplenia klimatu i katastrofie klimatycznej" płacąc krocie ze swojej marnej pensji za sortowane śmieci, pierdzenie krów, żarówki, eko pojemniki, i uj wie co jeszcze mimo, że tak na prawdę mój wpływ na środowisko jest praktycznie żaden i jedynie taki, że zjedzą mnie robaki i nikt nie będzie po mnie płakał, a wielkie koncerny (np. pepsico) lub państwa (np. chiny) mają wszystko gdzieś i walą plastik i chemię bez ograniczeń do środowiska? Dlaczego taki ktoś wmawia mi, że to moja wina i mam spożywać soję (której produkcja skaża środowisko) zamiast mojej szczęśliwej kury z podwórka bo jej mięso podobno mi szkodzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar peeq
0 / 0

W szkole uczyli nas na religii ze nawet nie założenie czapki na mrozie jest grzechem przeciwko 5temu przykazaniu bo nie dbamy o swoje zdrowie a więc i życie, natomiast tu widzimy księdza który się drastycznie okalecza

Odpowiedz Komentuj obrazkiem