Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
261 274
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B Bihar
+2 / 18

Ale Floyd był zły, bo był czarny, a ten chłopak z Lubina to miły chłopak był, dzień dobry zawsze mówił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+2 / 4

@Bihar Floyd był zły bo był ćpunem co napadł na babę w ciąży... Nasz ćpun nie wiem czy coś zrobił, ale jakoś mi go nie szkoda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zetar
+3 / 7

@killerxcartoon - ty ślepy czy naćpany???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AVictor
+1 / 39

Może to i był ćpun, ale czy policja ma prawo go zabijać? Ogólnie policja często wykorzystuje swoje stanowisko, rekompensując niskie kompetencje oraz wykształcenie. Zamieszki były spowodowane brutalnym zachowaniem policji która zabiła chłopaka (co widać na fimlie, oraz nie udzieliła mu pomocy kiedy już najprawdopodobniej przestał oddychać) ... prawda jest taka że jakby nie nakręcenie filmu i wrzucenie go do sieci pewnie sprawie by już łeb ukręcili...
Poza tym Floyd ważył grubo powyżej 100 i policjanci mogli mieć problemy z jego zatrzymaniem, natomiast chłopak z Lublina nawet nie ważył 70kg i 4 funkcjonariuszy policji powinno go obezwładnić w ciągu kilku sekund.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tawarisz12
-5 / 15

@AVictor Policjant przez 9 minut klęczał na Floydzie, jakby różaniec odmawiał. Powalili go, obezwładnili, to skuć i wsadzić do suki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AVictor
+1 / 5

@tawarisz12 chodziło mi tylko że był cięższy, ale jak najbardziej zachowanie w której duszą osobę jest niedopuszczalne i nie powinno mieć miejsca.... moim zdaniem chodzi raczej o wyżywanie się, niż o samo zatrzymanie, bo nie rozumiem jak dwójka policjantów może mieć problem z obezwładnieniem. Mamy kolegę który jest większy i silniejszy od nas i za młodu zawsze po alkoholu się awanturował i w dnie osoby ani razu nie mieliśmy problemu bo go szubko obezwładnić tak by nikomu nie stałą się krzywda, swoją drogą szybko zrozumiał że alkohol nie jest dla każdego i od młodości nie pije więcej niż piwo na imprezie..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DominikZi
+1 / 21

Oczywiście policja jest niewinna, dlatego też po tej interwencji wpadli do chłopaka do domu i zarekwirowano telefony domownikom, bo wiedzieli, że interwencja była nagrywana. Zapewne gdyby nie inne nagranie to by utrzymywali, że podjęli reanimację i na pewno nikt na nim nie klęczał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SecundusInterpares
-1 / 1

@DominikZi nie wiem dlaczego masz tyle minusów. oj jednak wiem, patologia na demotach jest powszechna niestety....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tawarisz12
-5 / 33

Przez 30 minut "próbowali" go obezwladnić. Przez 25 dusili go przy ziemii. Albo ci policjanci tak nieudolnie próbowali go zatrzymać, albo specjalni wyżywali się na nim. Jedni się wyżywają na zatrzymanych paralizatorem na komendzie, inni znęcają się nad człowiekiem na świeżym powietrzu. To że był na prochach o niczym nie świadczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Pawulon
+2 / 12

@tawarisz12
swiadczy bo najpewniej zmarl nazawal, organizm byl przesilony i obiazony prochami + duzy stres + wielki wysilek w czasie szarpania = zawal

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tawarisz12
-5 / 15

@El_Pawulon Jakby facet miał genetyczną wadę serca, albo jakąś inną chorobę, to jakbyś tłumaczył jego śmierć? Jakbyś tłumaczył nieudolną interwencję policji? Nie trzeba być pijanym ani naćpanym, żeby pyskować do policjanta.
Sam przyznajesz, że była szarpanina. Tam nie powinno być żadnej szarpaniny. We czwórkę powinni momentalnie go obezwładnić, skuć i do suki.
A tak na marginesie, to skąd wiesz co on brał i w jakich ilościach?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LoneGhost
-1 / 9

@tawarisz12 Jeśli 1 gościu zjedzony przez narkotyki co waży, nie wiem 70-80 kg faceta nie jest w stanie utrzymać 4, funkcjonariuszy to oznacza, że piguły były srogie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 sierpnia 2021 o 13:43

E El_Pawulon
+3 / 7

@tawarisz12
to wykaza badania co bral i w jakich ilosciach natomiast wlasna matka wezwala mu policje co znaczy ze ilosci byly znaczne bo do drobnych i raczenia sobie z synem po nich to pewnie byla przyzwyczajona. ja zwyczajnie mowie ze nie masz racji piszac ze prochy nie mialy wplywu na ta sytuacje. zdrowy czlowiek nie umiera po tym jak ktos na nim siedzi przez 20min.
inna sprawa z mojej okolicy - w Łodzi gdzie mieszkam bardzo modne byly dopalacze, mielismy tu na osiedlu przypadek ze chlopaczek, nie pamietam chyba mial miedzy 17-25 lat padl trupem na orliku wlasnie po dopalaczach. po prostu sobie biegl i chwile pozniej chlopa nie bylo...wiec tak, narkotyki maja duze znaczenie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gargamel85
+7 / 25

to że czterech nie mogli utrzymać 70 kg szczypiora to znaczy że był nieźle naćpany. zmarł o narkotyków, bo one oslabiaja m.in serce. energię do wyrywania się miał jakby na kredyt, to było ponad jego możliwości wysiłkówe, ale narkotyki sprawiły. że mógł "jechać na minusie".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+4 / 22

Śmierć narkomana to osobna sprawa, należy przeprowadzić śledztwo.
Natomiast to dzikie bydło atakujące posterunek, strażaków i ratowników należy pacyfikować ołowiem. Jedna taka akcja i następnej nigdy nie będzie, bo się ludzki odpad zorientuje gdzie jest jego miejsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+5 / 19

@Banasik gdyby policja robiła porządną robotę, gdyby policja łapała gwałcicieli, złodziei, pedofilów i morderców, to przyznałbym ci rację. Ale tak NIE JEST. Policja, dziś to aparat ucisku obywateli. Pierniczone ZOMO. Pała i tarcza - cała ich radość.

Za to pod domem małego dyktatora stoi ich mała armia. Jakby 400m człowieka napadli, to mieliby to w tyłku. Bo przecież miłościwy pan prezes musi mieć armię pod domem. Czego się ten karakan boi skoro jest "tak kochany" przez lud? Bo kuwa nie jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+2 / 14

@rafik54321 . Strażacy i ratownicy medyczni to też aparat ucisku i pierniczone ZOMO? Za samo podniesienie na nich ręki na należy uj@bać tę rękę bez znieczulenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LoneGhost
+4 / 10

@rafik54321 żebyś ty ZOMO widział --_--. Szybko zmieniłaby Ci się retoryka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
+2 / 8

@Banasik
Gdyby policja i prokuratura potrafiła sumiennie i obiektywnie przeprowadzić śledztwo toby tych zamieszek nie było. Ale to co się wyrabia w takich przypadkach to jest policyjny bandytyzm. Poczytaj o Stachowiaku, zastrzeleniu 21-latka w Koninie, czy akcji "widelec".
- zmuszanie świadków do wykasowania filmików z telefonów czy ich konfiskowanie.
- psucie się kamer, czy uszkadzanie płyt z dowodami
- pierwsze przesłuchanie policjantów po kilku dniach(!) bo wcześniej mieli traumę.
- eksperci którzy nie potrafią ustalić czy ofiarę postrzelono w plecy czy w klatkę piersiową
- chamskie kłamstwa policji ( jak teraz że ofiara zmarła po dwóch godzinach w szpitalu )
- w sprawach mniejszego rzędu masowe przedawnianie procesów ( operacja "widelec" czy wypadek Szydło )
Ja się nie dziwię ludziom że im puszczają nerwy, nie ograbiają sklepów, nie atakują strażaków po prostu czują gniew i nienawiść do bandyctwa policji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+2 / 8

@rafik54321 . Jeszcze jedna rzecz, twój post sugeruje, że ci bandyci mają jakąś wyższą motywację, jakieś cele, poglądy polityczne itp. Gówno prawda! Jedyny cel to napi@rdalać się z policjantami i niszczyć co się nawinie. Pretekstem równie dobrze może być zgon anonimowego ćpuna, mecz szóstej ligi piłki kopanej czy cokolwiek innego. Oni potrzebują się wyżyć i poczuć moc w stadzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+2 / 8

@mwa . I jak podpalenie komisariatu czy pobicie strażaka ma rozwiązać te problemy? Źródło zła jest na Nowogrodzkiej i na Wiejskiej a nie w Lubinie.
Przy okazji małe sprostowanie, policja nie twierdzi że ćpun zmarł po dwóch godzinach w szpitalu tylko że otrzymała ze szpitala tę wiadomość po dwóch godzinach, to nie to samo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
+1 / 5

@Banasik
Strażacy nie byli atakowani, komisariatu nie spalono. Jak ma to pomóc? Jakby te kilkaset osób pochodziło sobie tylko w kółko to pies z kulawą nogą by się tym nie zainteresował. Teraz gdy stało się to głośne ważne jest żeby ludzie nie odrzucali słusznego protestu tylko dlatego że zdesperowani protestujący przekroczyli prawo. Jak rząd zrozumie że ludzie mają dość i gotowi są nawet na rozwiązania siłowe to inaczej podejdzie do sprawy. Zauważ że wystarczyłaby dymisja nierzetelnego prokuratora oraz komendanta, żeby następnym razem śledztwo było bardziej rzetelne.
Na początku twierdziła że zmarł po 2 godzinach w szpitalu ( no chyba że media przeinaczyły słowa policjanta ). Dopiero jak szpital to zdementował to zmieniono wersję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+2 / 6

@mwa . Nie wierzę w żadne wyższe motywacje tych troglodytów. A jeśli już chcą podnosić taki radykalny protest to niech sobie znajdą lepszy powód niż to, że byle ćpun się zaćpał na śmierć, a jego pompka przypadkowo stanęła akurat wtedy gdy na miejscu byli policjanci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K korn82
-1 / 1

Dokładnie tak.
Już kiedyś pisałem, że najlepszym sposobem na spokój na stadionach, to karabiny maszynowe ustawione na trybunach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 11

Tylko że u nas nikt temu kolesiowi nie postawi pomnika.

Poza tym to nie pierwszy przypadek kiedy policja ostro przegina pałę. Pałowanie kobiet na strajku pań coś ci mówi? Policja sobie nagrabiła i po prostu mleko się wylało. I tu nikt nie protestuje w stylu "WLM", czyli robią to PRZECIW policji. Która się stała katem, oprawcą.
Bo jeśli idąc normalnie ulicą, widząc radiowóz, boisz się ich, to znaczy że ta służba źle działa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jaskierrro
+1 / 5

@rafik54321 Już się tak nie spinaj. Widziałem filmik z tego zatrzymania. Koleś rzucał się jak opętany z jakiegoś filmu o egzorcyzmach. Policjanci starali się skrępować jego kończyny nikt mu po głowie nie skakał. A gdy zasłabł starali się pomóc. Zmarł po 2 godzinach w szpitalu. Więc sorry ale raczej to nie wina policji. Pewnie sam by zmarł nawet gdyby nie przyjechali. Po za tym co mieli zrobić? Zostawić sobie agresywnego typa rzucającego kamieniami w domy i samochody wolnego?

https://www.facebook.com/marcin.langowski.58/videos/2883478038578748

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 sierpnia 2021 o 15:01

avatar Zetar
-1 / 5

@rafik54321 - jeżeli boisz się na sam widok radiowozu, to musisz być jakimś bezwzględnym bandytą. Normalni ludzie nie boją się policji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-1 / 3

@Zetar zapraszam do Torunia. Jak cię policja ze 3 razy przegłaszcze pałą za nic to zmienisz zdanie.

Serio, policja w Toruniu potrafi, bez najmniejszego powodu się do człowieka przyczepić. Mam dawać przykłady? Proszę bardzo. Jadę starym rowerem, z głębokiego PRLu (tzw "ukraina"). Policjant wmawiał mi że rower jest kradziony bo zamalowałem numery ramy. Pierniczyć logikę. Brawo...
Przykład nr 2. Jestem na rybach, przy sobie miałem kilka kluczy do ewentualnej naprawy roweru (rozmiary od 8 do 15). A ten z tekstem że chcę tory kolejowe rozkręcać... Nie, no geniusz...
Na stadionie, koleżankę policja sprała dosłownie za nic. Bo przeszła za blisko kordonu.
U nas w mieście cały czas słychać o akcjach podobnych jak ostatnio głośna śmierć zatrzymanego...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
-1 / 7

Prawda jest taka że gdyby ćpun nie umarł to pisalibyście teraz jaka to policja nie udolna, że nie potrafi sobie w 4 z jednym ćpunem poradzić i ze powinni go paralizatorem lub pałką zdzielić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
+3 / 9

Problem w tym że oni zamiast normalnie zakuć go w kajdanki i wsadzić do radiowozu, to tak długo go dusili że facet zmarł. Nie ważne jakim był patolem to nie daje prawa policji do znęcania się nad nim i zabicia go.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
-3 / 7

@mwa . Jakby się dał normalnie zakuć to by go normalnie zakuli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
+3 / 3

@Banasik
Czterech gości i jeden chudoklatek. Serio to jakiś problem żeby jeden go przyciskał do ziemi, dwóch złapało za ręce i założyło je za plecy, a ostatni spiął je kajdankami?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
-2 / 2

@mwa . Nie wiem, nie próbowałem. W tv mówili, że interweniowało *dwoje* policjantów, to może być pierwszy powód. Po drugie teraz do policji biorą jak leci, z samego dna razem z mułem, a szkolenie podstawowe zostało radykalnie skrócone, więc ci policjanci mogli być niepełnosprawni i niewyszkoleni. A trzecia sprawa jest taka, że po niektórych preparatach człowiek dostaje nadludzkiej siły i wyłączają mu się wszystkie ograniczniki, więc na kilka minut przed zgonem może być maszyną nie do opanowania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MartinMartin
0 / 6

To jeszcze nic , najlepsze jest to że ta cała madka kamerowała wszystko zamiast zejść i wszystkiego dopilnować uspokoić syna ... masakra od początku tej sytuacji powtarzam że jak by sie nie rzucał to by żył w tej sytuacji najlepiej zamknąć jape i jechać grzecznie na komende a nie wołać matke ... ma co chciał brawa dla policjii

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
-2 / 4

Powinni wystrzelać to całe bydło...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 3

Nareszcie tak trzeba rozmawiać z władzą i bandytami w mundurach..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P poziomka01
+2 / 4

pamietacie jak policja potraktowała kolesia z zespolem touretta? profesjonalizm pełną gębą. strzały z liścia zastępują u nich resuscytację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
+1 / 3

Widać jakie panuje napięcie w społeczeństwie. Teraz tylko byle pretekst.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mazii
0 / 0

Po takich narkomanów nawet karawan nie przyjeżdża, tylko śmieciarka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kraken11
0 / 0

Nie pochwalam tego, że zginął człowiek, ale nie żałuję, że odszedł ćpun i pasożyt społeczny. BTW, jak policja biła niewinnych, to nikt nie reagował, ale jak zginął jakiś patol, to nagle miejscowa hołota poczuła werwę do potyczek z policją. PS, jeśli delikwent miał problemy ze sobą, to należało wcześniej reagować, a nie jak zaczął szaleć. Może by do tragedii nie doszło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem