Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
410 425
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar panmarian83
+16 / 20

Niesamowite. Jak to się mogło stać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skar2k19
+4 / 4

@panmarian83 "jak do tego doszło nie wiem"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hamster88
+4 / 8

Blacked XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+5 / 13

I dobrze. Za głupotę powinno się płacić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AnonPrzegryw
+2 / 6

O nie. Ale mnie to zaskakuje. O łał, jak to możliwe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kanapekr
+5 / 9

ludziom się wciska, że najważniejsza w życiu jest dobra zabawa, ostra jazda bez trzymanki i wgl życie to gówno, liczą się tylko chwile, tylko tu i teraz. To się świetnie sprzedaje. Jednocześnie nikt nie wspomina nawet słowem kosztem czego się to odbywa i jakie ryzyko ze sobą niesie i potem czytamy takie śmieszne historie jak ta. Ojej.

cóż, frajer jest od tego by go dymać, tutaj doszło do tego nieco zbyt dosłownie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+5 / 7

Ale co jej się nie podobało?
Że podrywał?
Że uprawiali seks?
Że znikną?
Że nagrał?
Czy, że nie zapłacił?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
+2 / 6

Nie rozumiem jak można być tak głupim żeby walić się akurat z kimś, kto praawdopodobnie ma w sobie przyjaciół z odległej krainy (syfy) oraz jest z kultury nienawidzącej kobiet. Ale ja dziwny jestem. ^^

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
-2 / 4

@Jeremi978 A skąd wiesz z jakiej jest kultury skoro nie wiadomo nic poza kolorem skóry...? Rozumiem że jest tylko jeden kraj z jedną grupą etniczną, w którym żyją czarni ludzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
+1 / 5

@DexterHollandRulez Większość krajów afrykańskich jest wroga kobietom. ;) Także gdyby kobiety nie lubiły przemocy to by zrobiły bojkot. A że lubią to będą szukać nie-gentelmańskich przybyszy. ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gasparka
+1 / 5

Co za obrzydliwy victim blaming. Czyli gdyby kobietom nie pasowała przemoc, to by zrobiły bojkot? Na przykład... Zostały femonistkami? A później słuchały, że im się w głowach poprzewracało, bo przecież nie mają o co walczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
+1 / 3

@Gasparka Wiesz, ludzie zawsze będą gadać. A wyrażanie obrzydzenia przemocą powinno być czymś normalnym, o ile nie jesteś masochistką i nie kochasz dostać w ryjec bo zupa była za słona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A aberg
0 / 2

@Jeremi978 Właśnie doszło tutaj do przemocy psychicznej. Nagrywanie bez zgody aktu seksualnego jest przestępstwem oraz przemocą. Jakoś nie wyrażasz obrzydzenia z powodu przemocy jaka wystąpiła. Ty masz z tego beke.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gasparka
-1 / 1

No i to właśnie kobiety robią, a w zamian słyszą, że same się prosiły, albo są po prostu wyśmiewane, jak w tej sekcji komentarzy. No i oczywiście nie tylko kobiety. Jakoś tak ludzie lubią wyśmiewać ofiarę, zamiast rozmawiać o sprawcy i co go do tego skłoniło, czy jak to powstrzymać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
0 / 0

@aberg @Gasparka Wyśmiewam jej naiwność. Tak samo jak naśmiewam się z emerytów kupujących garnki. Brzydzę się przemocą psychiczną czy wyłudzeniem, ale bawi mnie zwykła głupota ludzka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gasparka
0 / 0

Potrzeba bycia kochanym to nie jest głupota. Niestey, niektórzy potrafią perfekcyjnie oszukiwać. Niejedna inteligentna osoba została oszukana, możesz być bardzo uważny, a i tak oszuści mają swoje sposoby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 5

Właśnie dlatego Polki mają opinię prostytutek Europy. Nawet Ukrainki są już uważane za "mniej łatwe".

Nie wiem, czy jest gdzieś na świecie drugi naród, w którym są tak głupie i naiwne kobiety. Zazwyczaj dzielą się na 2 typy:
-śniące o wielkiej, dozgonnej miłości (one zazwyczaj lecą na "nigeryjskich księciów"),
-chcące wyrwać się z totalitarnego kraju trzeciego świata (te zaś lecą na facetów z bogatych krajów z Europy Zachodniej lub Północnej).
Oba niby różne "typy" łączy jedno. Zazwyczaj kończą podobnie. Potem zostaje tylko płacz i wstyd, że było się tak naiwną. Nie wyśmiewam tego typu marzeń, bo prawdopodobnie podświadomie każdy z nas ma podobne marzenia (nawet jeśli za nic w świecie głośno by się do nich nie przyznał) i to jest zupełnie naturalne. Jednak niezależnie od marzeń trzeba być realistą i zachować trzeźwość umysłu. Rzadko się zdarza żeby pierwsza lepsza osoba, która nas zagada faktycznie chciała się z nami wiązać na całe życie. I to niezależnie od tego, czy to kobieta, mężczyzna, Polak, obcokrajowiec, wierzący, niewierzący itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
-1 / 3

@Cammax Bardzo mądre słowa! Osobiście uważam, że powinna być jakaś kara za ogólne przynoszenie złego imienia Polsce czy Polakom. Nie chodzi tylko o puszczalstwo, ale także narobienie siary typu zrobienie kupy na środku samolotu. W zasadzie to Polki i Polacy powinni otwarcie potępiać i wyśmiewać tę naiwnosć czy aspirację z dwóch powodów.

1. Ochrona tych osób przed głupią decyzją.

2. Ochrona dobrego imienia Narodu, w tym swojego i bliskich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KulturaOryniacka
-1 / 3

@Cammax haha zakompleksiony polak oczywiscie musi przelewac swoje kompleksy na polki.Jakie to typowe u ludzi o niskim poczuciu wlasnej wartosci. Polki w porownaniu do Hiszpanek, Angielek sa bardziej powsciagliwe w korzystaniu z urokow zycia. Nie wiem po co powielacie te bzdury? Ze niby na Erazmusie sie tak gada? To zapytajcie o Francuski czy Wloszki to tez wam opowiedza ile to kobiet z Francji obracali! Poza tym co was obchodzi co jakies obce kobiety robia ze swoimi kroczami? Boli was to? Czy nasze macice naleza do narodu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Truman_show
0 / 2

@canmax Najwiecej daja samotne madki ale nie tylko pracowalem w uk z ...... ktore poprzyjezdzaly z wiosek i co tydzien szukaly smierdziucha lub angola bo polak dla nich to biedak najsmutniesze jest to ze przy tym uwazaja sie za damy zalosna generacja taniego silikonu i kompleksow, tym polką ktos wmowil ze sa ladne zdecydowanie nie, ladne to sa rosjanki ukrainki litwinki przy tym ogarniete i maja cos do zaoferowania, oczywiscie nie wrzucam wszytkich do jednego wora ale te na zachodzie jak najbardziej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 1

@Jeremi978 problem w tym, że nie tylko naiwne kobiety robią nam wstyd. Wstyd nam robi też pijana dzicz, która się tak zachowuje, że ludzie nawet wolą iść do "stref no-go" (które istnieją tylko według PIS i skrajnej prawicy, ale mniejsza z tym, bo to temat na inną dyskusję) niż spotkać na drodze takiego Polaka.
Podobnie z tą w samolocie.

Zresztą nie tylko Polacy za granicą robią nam wstyd. Wystarczy zobaczyć na to, co się dzieje w Polsce. Za granicą jeśli o nas mówią, to tylko w negatywnym sensie. Trudno się dziwić, w końcu tylko u nas taki PIS może mieć 30%, bo ludzie wierzą, że tym razem socjalizm zadziała, a my możemy funkcjonować izolując się od świata.
Nigdy też nie zrozumiem, co siedzi w głowach ludzi, którzy spotykają dowolną osobę pierwszy raz w życiu lub znają ją bardzo krótko i wierzą, że to miłość na całe życie.

@KulturaOryniacka taka opinia o Polkach nie bierze się z nikąd. Żadna narodowość nie cieszy się w Europie aż tak negatywną opinią. I wcale nie dotyczy to tylko kobiet. Polacy za to są uważani za pijaków, cebulaków i złodziei, bo bardzo często tak się zachowują. I to też jest powód do wstydu. Podobnie jak to, że u nas partie typu PIS mają takie poparcie.

Kobiety z innych krajów zazwyczaj wiedzą, że dany mężczyzna szuka jednorazowej przygody. Zdają też sobie sprawę, że to nie będzie żadna miłość. Ba, nawet czasami same takiej przygody szukają, bo są po prostu bardziej nowoczesne, wyzwolone, no i mniej naiwne niż Polki.

Nie wiem, co trzeba mieć we łbie żeby znając jakąś osobę od paru tygodni lub czasem krócej wierzyć, że to miłość na zawsze. I to niezależnie od tego, czy to Polak/Polka, czy nie.

Zgodnie z PISowskimi "reformami" macice są narodową własnością dopiero wtedy, jak się wpadnie. A w zasadzie to nawet nie macice, a płody.

@Truman_show najgorsze jest to, że potem taka opinia idzie na cały naród. Na pewno w innych krajach też są pustaki, którym wystarczy pomachać plikiem banknotów przed oczami i już pójdą z każdym. Ale u nas takie kobiety są też naiwne jak dzieci. Wierzą, że znalazły miłość na zawsze, że będą szczęśliwe i wyrwą się z biedy i totalitaryzmu (jeśli nie mieszkają za granicą na stałe), a potem są wielce zdziwione, że ktoś zaliczył i zostawił. Szczerze mówiąc, to one nie wiele się różnią od żon Polaków-pijaków i damskich bokserów, które cały czas naiwnie wierzą, że "przecież on mnie kocha i na pewno się zmieni".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Truman_show
0 / 2

Wchodzi Murzyn do baru z papugą na ramieniu. Barman pyta:
Skąd to masz?
Papuga na to:
- Z Afryki!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
0 / 0

@Truman_show Co ma wspólnego parasol i mały murzynek w Afryce? Parasol nie śmierdzi jak się rozkłada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D konto usunięte
0 / 2

Wrzuci na wiadomy portal i kasę przytuli. Jeśli robisz to co lubisz nie będziesz pracował ani jednego dnia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem